Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Egész gyors, kivéve a böngésző. de már 35 ért is láttam annyiért meg jó vétel ez.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Igen! Ilyen processzorsebességtől ne várjuk el a maximumot...

(#3) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nekem nem jön be ez a Bada. Mondjuk az Android se, meg a WP se. ;]
De ennyiért korrekt a tudása, valóban.

(#4) David3


David3
őstag

Egy alsó-kategóriába szánt készüléktől ne várjatok el 1 Ghz-es vagy nagyobb processzort. Az alapműveletek elvégzéséhez, plusz 1-2 program futtatásához (zenelejátszó, fájlkezelő) elegendő ez a 832 Mhz is!

[ Szerkesztve ]

(#5) Krajczi


Krajczi
tag

Én a Wave M-t várom, de azt egyelőre egyetlen mobilbolt árulja Bp-n. Semmi ár máshol, semmi cikk, semmi hír. Valaki tud segíteni?

(#6) David3 válasza Krajczi (#5) üzenetére


David3
őstag

A PartNeroGSM-nél 66.000 forint (Ugyanitt a Wave 3 75.000 forint).

Nézegetni kell a GSM boltok ajánlatát, viszont figyelj oda és kérdezz utána, nehogy szürkeimportos telefont vegyél!

(#7) David3


David3
őstag

A badablog.hu támogatásával készült szótárprogram Wave Y és Wave M verziója már a "Device test" fázisban tart, így hamarosan megjelenik!

További információkért KATTINTS IDE!

(#8) leslieke válasza David3 (#6) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha csak ennyi az árkülönbözet a két telefon között, akkor egyértelműen a Wave 3-at kell megvenni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Samsung Wave Y a Vodafone kínálatában

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.