Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DS39


DS39
nagyúr

remélem ezt a telefont jobban beárazzák mint az új, androidos Samsungokat.
várom már a tesztet :)

(#2) amanoba


amanoba
őstag

"a csomagolás mellett a tartozékokról is lerántjuk a leplet."

már azt hittem lesz valami, extra a csomagban..de nem.
Igazából nem is értem, miért kell azon a nyamvadt headseten spórolni,bezzeg külön töltö és adatkábel van, ahelyett, hogy lenne egy töltőfej+kábel. Logika? :F

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) tylerddd


tylerddd
veterán

De szép műanyag!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megérkezett a kistestvér is. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5) rizso válasza tylerddd (#3) üzenetére


rizso
addikt

Erre utal a neve is: Wave Műanyag ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6) Evil Snowman válasza rizso (#5) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Igen mūanyag, mint a mai mobilok 90%-a... -.-`
Persze fémben is lehet kapni csak azt Wave 3-nak hívják ;)

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez a Bada mivel tud kevesebbet, vagy miben gyengébb, mint az Android, hogy a Samsung nem erre fokuszál?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) leslieke válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sokkal kevesebb (gyakorlatilag semmi a droidos kínálathoz képest) a letölthető szoftver és nincs annyi bada cfw, mint droidból.

(#6) Evil Snowman :K :C

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) Evil Snowman válasza leslieke (#8) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

:) gondoltam még csíràjàban elfolytom a a leendô trollkodást.

(#10) Evil Snowman válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Szvsz semmiben sem tud kevesebbett tudásilag, mint a droid. A market valóban elég szegényesnek tünhet, de szinte minden hasznos program itt is elérhetô, mint a droidon. Egyedül a hivatalos Dropbox klienst hiányolom.
Az meg, hogy nincs a market tele szemetelve minden haszontalan low end appal, mint a droidnál (pl. TalkingTom és társai) nem hiszem, hogy hátrány.

Hardveresen is a bôven megfelelô, érdekes módon ez az OS nem szaggat az, 1.4-es single core procin, mint a droid ugyanilyen hardware-en a Galaxy W esetén

(#11) leslieke válasza Evil Snowman (#9) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Esélytelen, van itt pár olyan troll, aki kötelességének érzi minden badával kapcsolatos hírnél a baromságait felböfögni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12) Evil Snowman válasza leslieke (#11) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sajna mindig lesznek ilyen emberek. Érdekes módon droidos telefonoknál nem gond, hogy 150ezerért fröccsöntött müanyag a ház... :D

(#13) FET-MEN válasza amanoba (#2) üzenetére


FET-MEN
veterán

énis kivagyok ezen akadva hogy headset már nem jár egy ilyen telefonhoz :Y :W :(

Iphone 7

(#14) rizso válasza Evil Snowman (#9) üzenetére


rizso
addikt

Leendő trollkodás, jah...

Ex-WaveI/II tulajként én kérek elnézést, hogy megengedtem magamnak az anyaghasználatra való utalást. De attól, hogy műanyag, még nem is lenne vele gond. Csak hát a hardver sem erős, és ahogy nézem elég drága is (1-2 gsm bolt árai alapján 60-70k). Írhattam volna Wave Minek ez?-t is.

WaveIII már megint más tészta, hisz az legalább egy minőségi, szép telefon, viszonylag erős hardverrel, és ahhoz képest jó árral.

És igen, Droid vonalon is sok a műanyag cucc (az én telefonom sem kivétel ez alól). Viszont a Wave-széria nem műanyag tucattermékként indult.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#15) Evil Snowman válasza rizso (#14) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Érdekes érvelés.
Ezzel az erōvel én meg mondhatnám akkor ex Nokia E71 tulajként a Nokia C3-00 tesztjénél, hogy minek ide? Meg hogy minek egy ilyen mūanyag vacak?
Elég nagyok és szerteágazóak az ügyfél igények.
Minden értelmes gyártó ezért hozz több variációt egy témára.

(#16) Tigerclaw válasza Evil Snowman (#10) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én teljesen külsősként kérdeztem, nem ismerem a marketet, csak az jutott eszembe, hogy ha a Samsungnak van egy saját és jól működő OS-e, akkor miért nem csak azt teszi a telefonjaira? Az applenek bejött a dolog. Saját OS, rendes optimalizálás, egy kézben minden. Az appok meg jönnek majd, ha a fejlesztők tudják, hogy a Samsung teljesen elkötelezett a Bada mellett. Kár hogy a web OS, a meego és hasonlóak félre lettek téve. A Samsungnak biztos lenne elég tőkéje a Bada fejlesztésére.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17) leslieke válasza Tigerclaw (#16) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De ez az, hogy nem jönnek az appok. A fejlesztők gyakorlatilag csak az iOS és android párosban gondolkodnak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18) Evil Snowman válasza Tigerclaw (#16) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Gondolom a Bada 1.0 fejlesztése közben megtalálta ōket a Google egy már kész op rendszerrel és egy elōre beígért siker storyval (amit valljunk be, be is jött) és azt helyezték elōtérbe.
Persze a Bada 1.0-t sem hagyták ezalatt félbe, mert elég szép összeget öltek bele.
Bada 2.0 meg szerintem épp azért csúszott annyit, mert látták Samsungéknál, hogy a droiddal milyen sikereket érnek el így az került prioritásba, a házi fejlesztés pedig sajnos másodrendū lett.

Meego nem lett egészen elfeledve. Intel épp a Samsunggal állt össze nem olyan régen fejleszteni a Tizen nevü OS-t, ami valamilyen szinten Meego alapokra építkezik.

[ Szerkesztve ]

(#19) leslieke válasza Evil Snowman (#18) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Tizen mindenből építkezik: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20) Evil Snowman válasza leslieke (#19) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Na ezt eddig nem olvastam. Elég érdekes a történet. Nagyon remélem, hogy az Intel-Samsung házasság gyümölcsözőbb lesz, mint az Intel-Nokia volt. Örülnék, ha a Bada előnyeit és gyorsaságát megörökölné az új rendszer, és mellett ott lenne egy jobban megtámogatott Market a háttérben. :)

(#21) Tigerclaw válasza leslieke (#17) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ez gondolom azért van, mert a Samsung hibásan mostohagyerekként kezeli a Bada-t. Egy fejlesztő persze hogy nem fog munkát, pénzt és időt beleölni a bizonytalanba.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#22) #65675776


#65675776
törölt tag

És miért nem lehet értelmes helyre rakni a memóriakártya foglalatát?

(#23) leslieke válasza Tigerclaw (#21) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól látod, pontosan így kezelik. Ezért jön kevés fejlesztő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24) Day 'n' Nite válasza FET-MEN (#13) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Na igen. Nokia C2-01-esemhez is volt egy belépőszintű fos headset (meg is döglött egy év alatt), de legalább volt. Egy ilyenhez nem értem miért fáj adni egyet...

[ Szerkesztve ]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#25) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Külsőre sokkal jobban bejött a régebbi Wave-k formavilága, örültem volna, ha azt a kinézetet preferálják a standard tepsi helyett.

(#26) Brutális eb válasza Evil Snowman (#10) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Szvsz semmiben sem tud kevesebbett tudásilag, mint a droid. A market valóban elég szegényesnek tünhet, de szinte minden hasznos program itt is elérhetô, mint a droidon."

Khm,khm...
Holnapra érkezik egy lista.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#27) leslieke válasza Brutális eb (#26) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na ez érdekes lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#28) Krajczi


Krajczi
tag

Na végre! El is kezdik végre árulni is többfelé? Erre a készülékre várok már a bemutatás óta, mert ha tetszik, meg is veszem. :)

(#29) Apika válasza leslieke (#17) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Pedig jöhetnének! Nálunk a családban is van egy S8500-ös Wave...

(#30) Sealka válasza leslieke (#17) üzenetére


Sealka
csendes tag

Telített piacra dolgozni semmi értelme. Egy ismerősöm fejlesztett egy kis játékot Androidra, összesen 1500 letöltése volt. Hasonlót írtam Bada-ra több, mint 10-szeres letöltésem volt hozzá képest. IOs-nál is hasonló a helyzet, mert mindenki arra fejleszt és jól bele is bukik, mert ott a fejlesztői eszközök is aranyárban vannak. Akinek van egy kis esze az kerüli az olyan platformokat, amire mindenki ontja magából, amit tud és egymástól senki sem tud érvényesülni.

[ Szerkesztve ]

(#31) xlife11 válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


xlife11
senior tag

Jon ra frissites, a csucsmodell fembol van, es nem laggol mint a szar.Kb. nalam csak az alkalmazashiany miatt van kilove, amugy szerintem nagyon jo rendszer.Csak hat nincs mogotte akkora marketing.

(#32) leslieke válasza Sealka (#30) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt mind érthető, de akkor miért is nem jönnek a fejlesztők? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33) Dunbar válasza leslieke (#32) üzenetére


Dunbar
senior tag

Pl. egyetemeken is csak iOS-Android-WP7-re fejlesztést tanítják, a bada kiesik, pedig talán nagyobb elterjedtsége van, mint WP7-nek. Csak azt látja mindenki, hogy a bada halott projekt, az iOS és Android az elterjedt WP7-be meg nyomja a pénzt a Microsoft.

(#34) Evil Snowman válasza Brutális eb (#26) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Kiváncsi leszek rá. ;)

(#35) leslieke válasza Dunbar (#33) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, a bada elterjedtebb - legalábbis a felmérések ezt mutatják -, mint a WP7, ennek ellenére mintha szándékosan kerülnék a fejlesztők. Bár erről a Samsung is tehet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#36) S67


S67
csendes tag

most veszek,wave 3-at,az egész munkatársam,hülyének,néz,bada??minek!de nem érdekelnek,nekem,tetszik,és kész!

(#37) leslieke válasza S67 (#36) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó választás! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38) S67


S67
csendes tag

pedig,volt az utobbi idöben,a kezemben,wp 7,meg android is,de annyira nem jöttek be,mint a bada.

(#39) leslieke válasza S67 (#38) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ilyet is ritkán hallani. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40) Evil Snowman válasza S67 (#36) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nekem is ezt mondták a kollegáim annó. Nekem még az is tetézti a dolgot, hogy telefonos cégnél dolgozom. :DDD
Aztán egyre többen elkérték tőlem nézegetni, nyomkodni. Úgy kellett utána kirángatnom a kezekből, annyira rákattantak.

(#41) xlife11 válasza Evil Snowman (#40) üzenetére


xlife11
senior tag

Kellemes rendszer, de jelenleg még 10-20 olyan app van amit én napi szinten használok iOS-en, és még nincs badára, ezért bármilyen jó vétel a Wave 3 nem váltok, pedig gyönyörű lett a telefon. :K

(#42) sz.gabor11 válasza leslieke (#4) üzenetére


sz.gabor11
tag

Jók lennének a samsungok, szerény személyem szerint az a bajom velük h mind úgy recseg kopog mint egy suziban a műanyag. Egyébként el kell ismerni vannak a samsungnak jó mobilja is, de ez nem oda tartozik és aminek nem látom értelmét, hogy szinte minden mobilnak a Galaxy nevet adják :/

(#43) leslieke válasza sz.gabor11 (#42) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezért kell fémházas Samsung Wave 3-at venni! :DDD

Oka van annak, hogy Galaxy sok telefonjuk neve, így hívják az összes androidos telefont. Ez a cikk viszont a Wave családba tartozó telefenról szól, amin meg a Samsung saját rendszere, azaz a bada fut!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.