Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Megnéztem másodszor, most eredeti nyelven. Rengeteg apróságot most vettem észre, a szokásos easter eggek halmaza, a hibák kevésbé zavartak és valahogy most dinaimikusabbnak tűnt az egész film.
Ami továbbra is ordító hiba, hogy rengeteg helyen látszik, hogy ki lettek vágva dolgok, egyszerűen még a hangok sincsenek a helyükön, néhány vágás is nagyon csálé lett.

Viszont a legelső jelenet Supermannel még mindig nagyon üt, annyira jól elkapták azt a "mindenki hőse" karaktert abban a pár másodpercben, ami az Aranykorra volt jellemző, hogy majdnem megkönnyeztem. A másik az a végén a Superman vs Steppenwolf meccs közben volt egy pillanat, mikor pont úgy lebegett Supes, mint ahogy az Injustice játékban van az alap állása, ezen nagyot mosolyogtam, mert elsőre fel se tűnt, egy pillanatra tényleg olyan volt a beállítás, mint egy 2D fightin game-ben, hatalmas ötlet volt. Rengeteg más jelenetnél lehetett azt látni, hogy tényleg minden ízében képregényesre akarták venni, nem csak a színek és kameraállás szintjén, de még a karakterek mozgása is minimumra lett véve, gyakorlatilag statikus volt másodpercekig a kép, nagyon tetszett.

Amellett viszont nem tudok elmenni, hogy a BvS-ben mennyivel több epic szöveg és jelenet volt a nagyon gázak mellett persze, ez valahogy itt hiányzott, mindig annyira siettünk valahova. Többször szerintem nem fogom moziban megnézni, de nagyon remélem, hogy az a rengeteg kihagyott, főleg Cyborg-os jelenet, amik közül pár még a trailerekben is benne volt, valahogy visszakerül majd a filmbe és úgy kicsit teljesebb lesz az élmény.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.