Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Nem vagy te youtube partner?

(#2) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Van valami reklámod, vagy Youtube, és rákattintottak, te kaptál pénzt utánna. A 7000 Ft nem jó, mert asszem 75 euró alatt nem adják ki. Valami levelet is kapsz majd róla, hogy tudj rendesen adózni. Szóval reklámozzál még és akkor majd.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#3) quailstorm válasza Blindmouse (#2) üzenetére


quailstorm
nagyúr

20 000 HUF

(#4) bacsis válasza quailstorm (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

De van Youtube csatornám is ahol egy-egy videómat már beálíltottam fizetősre....
Na most az is kérdéses hogy miért most kaptam ezt a levelet? 5 éve van oldalam és 5 éve van youtube csatornám.. a youtube-n a videóimat vagy 3 éve be tudom álíltani fizetősre...
Szóval ha valaki értene ehhez az egészhez oda adnám a fiókomhoz tartozó infókat hogy nézze már meg miért kaptam ezt a levelet, mi után kaptam összeget az egyenlegemre stbstb :B

[ Szerkesztve ]

(#5) quailstorm válasza bacsis (#4) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Most léptél át egy határértéket ami alatt a google nem foglalkozik veled. Egyenleged a hirdetésekből van, majd gyűjtesz még hozzá, igazolod magad és hozzáadsz egy bankkártyát.

(#6) bacsis válasza quailstorm (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

De akkor ez most a youtube csatornám miatt vagy a weboldalam miatt van? ezt hogy lehetne kideríteni?

(#7) quailstorm válasza bacsis (#6) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Van olyan weboldalad amin használsz adsenset és hirdetnek rajta?
Egyébként a pénz a kettőből egy helyre megy.

(#8) bacsis válasza quailstorm (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Youtube-t írja...
Hát az oldalamon nem fut semilyen reklám az fix...
Csak akkor lehet kifizettetni ha havonta megvan a 20 rongy, vagy akkor is ha mondjuk 3 hónap alatt jön össze 20ezer Ft?

(#9) quailstorm válasza bacsis (#8) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ha a teljes összeg eléri a 20 ezret
szóval ne szigorítsd magadnak :DDD

(#10) bacsis válasza quailstorm (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Király, :))
hogy hova utalájk a lóvét, azt csak majd akkor tudom megadni ha elérem a 20ezres limitet?
illetve azt tudod-e miért nem ment fel az egyenlegem annak elleére, mikor felléptem erre az adsense-re ugye írta hogy 7ezer az egyenlegem, azóta raktam fel újabb videót,
írja is hogy:
Oldalmegtekintések
793
+435 (+121,5%)
de az összeg továbbra is maradt, az nem változott

[ Szerkesztve ]

(#11) Shing válasza bacsis (#10) üzenetére


Shing
őstag

Nézegesd a beállításokat, sztem olyankor már belehet állítani. A lényeg hogy forint alapú számla legyen. Egyébként arra is van beállítás hogy mekkora összegnél utaljanak, de sohasem néztem meg, lehet hogy a 20k egy minimum érték.
Szerk. Az egyenlegedre pedig havonta kapod a pénzt addig nem fog növekedni.

[ Szerkesztve ]

(#12) quailstorm válasza bacsis (#10) üzenetére


quailstorm
nagyúr

hó közepén, végén van számlázás
megadod a bankszámlád és oda, HUFban

(#13) erkxt


erkxt
tag

Szia,

Adsense fiók--> jobb oldalon fent fogaskerék klikk rá és payments.
Középen lesz egy bank account ott a jobb sarkában managment és ott tudod a bankszámlaszámodat beállítani. Kapni fogsz rá egy ellenőrző összeget 5 ft asszem és vele egy kódot amit be kell majd írnod itt. Valahogy így volt nálam. Több youtube oldalt is betehetsz az adsensebe. Összeadódnak az összegek.

A nézettség után raknak bele egyre drágább reklámokat. Ha amerikaiak nézik a videókat inkább, akkor gyorsabban gyűlik a pénz - minél többen nézik annál drágább reklámokat raknak be és így tovább.
Magyarok után drasztikusan kevesebbet fizet az adsens.

A reklámokat nem te állítod be maguktól rakják oda. Annyit tudsz a youtub fiókodban beállítani hol jelenjen meg.

A youtube fiókodban az alkotói stúdió --> csatorna és bevételszerzés menüpontban tudod társítani az ADSENSE fiókodat. Itt tudod ellenőrizni is a fiók állapotát.

Így írja le a youtube: Az AdSense lehetővé teszi, hogy a videóidnál elhelyezett szöveges és képes hirdetések révén pénzt keress.

A Google a videó tartalma alapján, automatikusan választja ki a megjelenítendő hirdetéseket, Te pedig akkor jutsz bevételhez ezekből, ha a látogatók megnézik őket vagy rájuk kattintanak.

A pénzt minden hónap 15.-ig írja jóvá a youtube az adsense fiókodban.

[ Szerkesztve ]

(#14) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Konkrét választ sajnos nem tudok adni, de ha van szabad 1-2 órád akkor meg lehet próbálni felvenni a kapcsolatot a google segély vonallal, én azt hallottam róluk, pont ilyen adsense ügyben, hogy nagyon segítőkészek és sokat magyaráznak az egészről.

(#15) Blindmouse válasza bacsis (#4) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Nem kell fizetős videó, minen felugró reklámért kapsz pár forintot.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#16) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Köszi srácok a segítséget, kezd tisztukni a kép :R

(#17) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Edszensz Nonszensz

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.