Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CocooN-z

    őstag

    válasz CocooN-z #273 üzenetére

    Előző kiállításon voltam először jelen gépekkel, és elég sok tapasztalatot sikerült szerezni, még úgy is, hogy világ életemben Lanoztam. Én egy success-nek éreztem, mivel nagyon sokszor le se tudtam ülni a gépeimhez :)

    Nha de min ügyködtem azóta? Hát az előző Dedikált szervert konkrétan teljesen lecseréltem, rendes szerverre, nem csak egy erősebb desktop mostmár. Legutóbb 10 gépet vittem és ennek a darabszámnak most a kétszeresét viszem (...többet, de ezt sanyinak nem mondom ;) :D ), és a telepített multiplayeres játékok számát IS kb megdupláztam! :) Voltak gondok is....:Nem ment az Alien vs Predator, a Podrace az UT szerver akadt...stb.....És ezeket én rosszul élem meg (talán túlságosan is :D) , és addig nem nyugszom míg meg nem oldom :) Jelentem mindent javítottam :D

    Eddig is volt, de kiegészítettem a Teamspeak szervert, bár úgy gondolom hogy inkább majd leordítjuk egymás fejét -ha szükséges- :D. Csináltam egy kis privát mIRC szervert, Mert miért ne? :) Illetve nemrég szereztem be egy MSN Messenger szerű alkalmazást is, szintén a poént kedvéért :)

    Persze az ördög nem alszik, de jelenleg úgy néz ki, hogy minden működik :) kopp kopp

    Többi részleg:
    Retro Dobozos játékok darabszáma lassan de biztosan növekedett.
    LaserDisc lejátszót viszem ofc, és akár ehhez, akár Madara-San valamelyik gépére rá tudjuk majd kötni a GlassTron-t
    Dobozos és mezítelen VGA-k és alaplapok szintén ott lesznek

    Nah, de pár kép is: :)

    A Többit csak link, hogy ne floodoljak:
    [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

    Aki komolyabban akarja venni, az hozzon egeret+billentyűzetet jobbat, mert én bár igyekeztem, de ezek elég entry szintek :)

    OttTal! :)

    [ Szerkesztve ]

    BRSZK 10.0 - 2025 !!!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés