Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [bacsis:] Doom-ozk

Hozzászólások

(#14) JetiRulez válasza moha21 (#9) üzenetére


JetiRulez
őstag

Azt a mindenit! Csak ne lennétek ennyire messze! Még alig voltam iskolás is, mikor ezek voltak a nagymenő játékok. Szívesen vennék részt egy ilyen LAN-partin. Redneck, Duke3D, SW, Blood, Quake1, Transport Tycoon Deluxe. Mind jöhetne. :K

De valami nem világos. Nekem annak idején többen is azt mondották, hogy a Build Engine-s játékokkal nem igazán lehet játszani mások ellen, mert rosszul van megírva a motor. Ráadásul, mikor öcsémmel próbálkoztunk, valóban nem sikerült normálisan játszanunk. Gyakran szétcsúsztunk (Out of Synch felirat). Pedig még úgy is próbáltuk, hogy közvetlenül kötöttük össze a két gépet egy kábellal. :F

Quake1-ben meg gyakoroltam volna ősszel, de nem tudtam beüzemelni rajta a letöltött botokat. Valahogy aztán mégis sikerült a sokadik letöltött botpackot használatba venni, de a játék nem írta ki a statisztikákat. Minden 0-án állt. :F

Régi gépekkel se volna nagy gond. Van itthon P3-as és P2-es gép is, csak a hangot nem igazán tudtam beüzemelni a játékok alatt valamiért. Ha meg beleturkáltam az IRQ-ba, akkor meg összeszakadt az egész Win98 és csak az reinstall segített.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [bacsis:] Doom-ozk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.