Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) bacsis válasza Lenry (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

egyiket sem volt könnyű beszerezni! a TH7-re kb több mint fél évig vadásztam, Ic7-MAX3-al sem volt sokkal könnyebb a helyzetem, de a poén hogy ez már a 2. mert az első behalt és akkora mákom volt, hooogy amint meghalt rá 2 napra sikerült találni még egyet :)
Amúgy nem gyengén barombiztosak ezek a lapok!
a TH7-et már 2X is eláztattam, befolyt a pára a proci alá, nem vettem észre hogy párásodik a cucc, megy a gép, egyszer csak lefagy majd nem ad képet... POST: 00
kiszedem a procit látom tiszta víz a láb meg a foglalat, áll a sok SMD a vízben....
kiszárítottam és pöccre indult :C
a MAx3 ennél durvábbat kapott... leugrott a cső a proci blokk csonkjáról és bő 1,5 liter fagaálló ömlött bele, persze a gép végig ment, mikor belefolyt a lötty akközben is ment, nem állt le nem fagyott le semmi :DDD
szépen kikapcsoltam, kiszáírítottam, semmi baja :DDD
kicsit szégyellem is magam, hogy ilyen kincsekkel így bánok, de igyekszek mára óvni őket minél jobban :)

Amúgy az Abit utódjául a DFI-t választottam, ami szintén nagyon jó döntés volt, de azzal is csak annyira jutottam, hogy van tőle egy AM3-as lapom, de amikor ez is elavul, ismét új márka után kell néznem, mert ugye a DFI is kiszált a biznicból :(
Asus, Giga nem fogott meg

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.