Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) azbest válasza Csapi007 (#15) üzenetére


azbest
félisten

Egész jó háznak tűnik az a Cooler Master.

A legolcsóbbak közül választottam amelyikről írtam. És azért írtam róla, mert pozitív élmény volt hogy ennyiért egy elég korrekt házat kaptam.
A hátsó része lehetne masszívabb, a Cooler Masternál a hagyományos sülyesztett megoldást alkalmazták, ami merevít is az alakjánál fogva. A meghajtók tartója nagyon hasonló, ugyanúgy feltekert szélek vannak. A Spire (Speeze)-nek csavaros a rögzítése.

Egyik sem arra való hogy ráüljenek...

Találkoztam már olyan házzal is, aminek egyedül nem lehetett feltenni az oldallapját mert mindig kiugrott valamelyik sarka... annyira nem tartotta az alakját... 4 kéz kellett a leszorításhoz (hmm lehet rá kellett volna fektetni a házat :DDD ).
Másik kellemetlen élmény olyan háznál volt, aminek az anyaga annyira puha volt, hogy nem tudtuk rendesen kitörni a takarólemezeket... mert semmi keménysége nem volt... nem tört hanem deformálódott mindenestől... ezekből kettő példány kibontáskor már ment is vissza, mert a csomagolásukban is eldeformálódtak a másik súlya alatt.

Nos ezekhez képest a Spire/Speeze egész masszív, a takarólemez hajlítgatás után lepattan, de aminek a helyén kell maradni az nem görbül... néhány merevítő dudort még betervezhettek volna a hátsó részbe. Azt oldallap sem vészes, tartja az alakját elég jól. Szvsz br ~5eFt igen jó ár érte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.