Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) erdoke válasza Clueso (#1650) üzenetére


erdoke
titán

Az új proci a dúlta sebesség mellett meg kevesebbet is fogyaszt. Szerintám inkább azért volt sürgős, hogy a Windows RT tableteket már ehhez hasonlítsák, alázzon sebességben. A se baj, ha közben egy órácskával többet bír. :N

A legjobb aláírás a héten

(#1652) kondás


kondás
tag

Nem tudom igaz-e
"Apple Will Replace Your iPad 3 With An iPad 4, Provided You Bought Within The Last 30 Days"
de nálam úgyse nyerő sajna :(

(#1653) Daniel Alves válasza kondás (#1652) üzenetére


Daniel Alves
őstag

szeptember 19 :DDD :W

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1654) kondás válasza Daniel Alves (#1653) üzenetére


kondás
tag

A helyedben én azért bepróbálkoznék.

(#1655) Daniel Alves válasza kondás (#1654) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Ez a mondat amit írtál honnan való?
Lehet ma beugrok egy istyle üzletbe kíváncsiságból. :K

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1656) hengelhof válasza Daniel Alves (#1655) üzenetére


hengelhof
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék. (okt. 5.)

(#1657) kondás válasza Daniel Alves (#1655) üzenetére


kondás
tag

Írták egy angol fórumon, azért írtam oda, hogy nem vagyok biztos az igazságában,de meg kell próbálni hátha :)

(#1658) Daniel Alves válasza kondás (#1657) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Próba.
De akkor is frusztráló egy kicsikét a jelenlegi helyzet :N

addig is egy email az XMS-től :D

Kedves xy!

Még nem kaptunk semmi információt ezzel kapcsolatban, de ha lesz bármi féle információ ki lesz hírezve az xms.hu-n.

Üdvözlettel:

Lukács Tamás
Apple Sales Professional | Apple Support Professional

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1659) narancsnn


narancsnn
senior tag

Sziasztok!

Van olyan prog iPadra ami kezeli a feliratot a filmekhez?

(#1660) -axxon- válasza narancsnn (#1659) üzenetére


-axxon-
tag

Épp most kellet nekem si, az Oplayer hd lite verziot töltöttem le. Ez kezeli.
De a felirat nevének egyeznie kell a film nevével ( természetesen a kiterjesztés marad),
Igy automatikusan filmhez rakja.

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#1661) madgie válasza -axxon- (#1660) üzenetére


madgie
titán

Oplayer zsír, még smb hálózaton keresztül is megy rajta a felirat :)

(#1662) narancsnn válasza -axxon- (#1660) üzenetére


narancsnn
senior tag

Köszönöm :R

(#1663) Zanik válasza madgie (#1661) üzenetére


Zanik
addikt

Nem most van épp valami gáz az Oplayer-rel, hogy valami szabadalmi (patent) mizéria miatt nincs benne AC3 hang?! Pedig még a full-osat is megvenném! :K

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1664) madgie válasza Zanik (#1663) üzenetére


madgie
titán

Jaja, tényleg, nem is engedem frissíteni az ipad-en.

(#1665) Ragnar95 válasza erdoke (#1642) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ettől még becsapva érzem magam, mivel eddig mindenki annak a tudatában vehette meg a termékét,h 1 évig az lesz a legfrissebb és nem lesz kihajítva az ablakon az Apple által, erre most fél év után kihoznak egy hibajavított változatot, miközben az iPad 3-nak kellett volna így kijönnie vagy ha akkor elég volt ez, akkor most is elégnek kéne,h legyen, de ha meg mégsem az, akkor minden iPad 3 tulaj kapjon ingyen cserét, ne csak az, aki az elmúlt 1 hónapban vette, mivel nem csak ő lett átverve....
Az lenne még a szép, ha a támogatást is korábban megvonnák a 3-tól, mint a 4-től... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1666) alba-regia válasza Ragnar95 (#1665) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Gondolom, egy ideje már csak a 4-eseket gyártják, a 3-as gyártását leállították. Aki mostanában vásárolt 3-ast, annak mondjuk közel egy év múlva a garanciális cseréjét hogyan fogják megoldani? 4-re cserélik??? Mert gondolom addigra a refurbok is szépen lassan kifogynak...

(#1667) justaview válasza malnabokor (#1577) üzenetére


justaview
őstag

Egy apró (de sajnos lehangoló) hír azoknak, akik MS office-ra várnak iOS-re.

Furthermore, if you’ve seen rumors about Office 2013 for iOS and Android, they’re happening, but the products will only be made available via the subscription Office offerings, and hit in April.

(#1668) madgie válasza alba-regia (#1666) üzenetére


madgie
titán

Persze, simán. Nemrég vettem egy négyes iphone-t, frissen cserélt volt a cucc. No, ott a srác anno 3Gs-t vett, de már ezt kapta cserébe :)

(#1669) Ragnar95 válasza alba-regia (#1666) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Eddig is megoldották az előző modellek refurbre cserélését, de amúgy ha kifogy a készlet és cserélniük kell, akkor jobbat adnak, volt már rá példa iPhone-nál :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1670) ittakary válasza Ragnar95 (#1669) üzenetére


ittakary
nagyúr

Pontosan. Fehér iPhone 4-ből volt hiány (16GB asszem) és 4S-t adtak helyette :)

(#1671) erdoke válasza Ragnar95 (#1665) üzenetére


erdoke
titán

Én soha nem láttam semmiféle ígéretet, hogy egy évig nem hoznak ki új modellt. :F
A 3 fele olyan erős, mint a 4, biztosan előbb fut ki a támogatása.

A legjobb aláírás a héten

(#1672) szabopali


szabopali
aktív tag

Én a bejelentéstől számítva pont 31napra vettem, :) bumm és akkor mi van? Mindig tudjuk, h lesz jobb stb. Nekem a jelenlegi is tökéletes. Akkor ez volt a polcon ezt vettem le, ennyi.

szabopali

(#1673) kondás válasza Ragnar95 (#1665) üzenetére


kondás
tag

Én is kicsit így érzek :/ Nagyon szeretem a hármast , most még tökéletesen fut rajta minden ,de pár hónap múlva kaptunk volna jobbat ugyanannyiért:/

(#1674) hengelhof


hengelhof
senior tag

Amennyiben tényleg igaz a hír, miszerint cserélik a 30 napnál fiatalabb készülékeket, ismerve az itthoni hozzáállást, itt biztosan nem fogják. :(

(#1675) Daniel Alves válasza hengelhof (#1674) üzenetére


Daniel Alves
őstag

én teljesen le is mondtam róla... :B

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1676) Zanik válasza hengelhof (#1674) üzenetére


Zanik
addikt

Nyilván ez egy gesztus csak (nem kötelezhető rá egyik forgalmazó sem), de a vásárlók megnyerésének szempontjából igencsak lényeges lehet. Te pl. legközelebb melyik APR-nél vennél terméket, amelyik most kicseréli a 30 napja vett iPad3-ad, vagy amelyik nem?! :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1677) hengelhof válasza Zanik (#1676) üzenetére


hengelhof
senior tag

Nos hagy gondolkozzak kicsit... :) Úgy gondolom, hogy annál amelyik kicseréli.

(#1678) slfln


slfln
senior tag

Engem is piszkosul frusztrál a helyzet, 38 napos az iPad 3-mam. Ha ezt tudom, akkor várok még.
A support miatt annyira nem izgulok, mert a 2 még mindig a polcokon van a miniben meg szintén ez a vas van ugye.
Az A6 teljesítményét meg nem tudom mi fogja a közeljövőben kiaknázni. Az iPad 3-mat megfingató appal se nagyon találkoztam eddig.
Esetleg átalakítják a storet majd, és lesznek A6-ot kiaknázó appok külön? Ennek sok értelme nincs, amíg nem terjed el nagyon és ennyi rengeteg embernek van és lesz is a későbbiekben A5-el szerelt cucca... Szóval mi ösztönözze a programozót a közeljövőben, hogy arra a számítási teljesítményre írjon játékot?

(#1679) madgie válasza hengelhof (#1677) üzenetére


madgie
titán

Amelyik olcsóbban adja majd az újabbat :DDD

(#1680) Ragnar95 válasza erdoke (#1671) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, nem volt konkrét ígéret, csak a szokásjog alapján mindenki így gondolta :) Amúgy ha kijön az iOS7 még iPad 3-ra, akkor oké, h a 4 tovább lesz támogatva, de ha már az iOS7 se jön ki rá, akkor elég mérges leszek és asszem jogosan... :U :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1681) Daniel Alves válasza slfln (#1678) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Nem tudom ti hogy vagytok vele de 1-2 hónappal ezelőtt is csak a mini volt szóban hogy talán jöhet de hogy ipad4.... :U

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1682) slfln válasza Daniel Alves (#1681) üzenetére


slfln
senior tag

Azon kívül, hogy beletörődök nem tudok mást csinálni.
Ahogy írtam, természetesen idegesít és nem is nagyon látok benne túl sok rációt, hogy ezt most minek kellett. Jól fog mutatni a geek oldalakon, hogy gyááá' ez agyonveri a most megjelenő Win, Nokia, Nexus stb. tableteket a szintetikus teszteken. Csak éppen nem használja ki még jó ideig semmi... ès pont ezért fogom csak akkor felidegesìteni magam igazàn, ha a Real racing 8, meg az Infinity Blade 9 màr nem fog elindulni ezen. Csak akkor már se az iPad 2-n se az új minin ès a 4-es telókon se fog. Ezekből meg azért mocskos sok van ugye.
Addigra, mire ez megtörténik, ez az iPad meg màr töltő nèlkül menni se fog szerintem.

Bízzunk benne, hogy elromlik javíthatatlanul fèl èv múlva és gariban cserélik az újra. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1683) Zanik válasza slfln (#1682) üzenetére


Zanik
addikt

Hát, ahogy néha felmelegszik Carmageddon alatt, talán meg össze is jön egy megsülés fél éven belül! :DDD
Amúgy rájöttem miért nem jó az új verzió: a Lightning csati miatt furán fog mutatni a különböző tokok alja! :P

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1684) slfln válasza Zanik (#1683) üzenetére


slfln
senior tag

Akkor majd ha nagy mínuszok lesznek és nagyon forró lesz a radiátor ràrakom és nyomok pár versenyt vele 'hátha' alapon. ;D

(#1685) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Valakinek előfordult már hogy a képernyő előtti üveg ragasztása kiszivárgott az üveg és az alumínium perem között? Nekem a napokban ilyet produkált, és mit mondjak, elég trén néz ki a fehér ipad oldalán a fekete ragasztó maradvány az üveglap és az alumínium burkolat között. Ezt vajon lehet cseréltetni?

(#1686) Zanik válasza kriszpontaz (#1685) üzenetére


Zanik
addikt

Meg kell próbálni! De még várj vele egy kicsit, hátha már az újat kapod! :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1687) powerup2 válasza Zanik (#1686) üzenetére


powerup2
addikt

Én majd most akarok ipad-et venni de valahogy éreztem hogy lesz valami meg azért irták is és vártam a vásárlással csak most kérdéses hol érdemes megvenni mert itthon a 32GB wifi 4g 220 ezerért kurva drága igaz az aqua-ba a 3-as is olcsóbb volt jóval mint bármék apple boltba valakinek tipp hogy hol érdemes vagy itt a hardverapron ki megbizható?

[ Szerkesztve ]

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#1688) hengelhof válasza powerup2 (#1687) üzenetére


hengelhof
senior tag

Nézd meg itt. Hátha...

(#1689) powerup2 válasza hengelhof (#1688) üzenetére


powerup2
addikt

Köszi de itt ugye csak bontatlan termékek vannak nem? vagyis remélem :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#1690) hengelhof válasza powerup2 (#1689) üzenetére


hengelhof
senior tag

itt vettem én is. vadi új, nagyon korrektek.

(#1691) powerup2 válasza hengelhof (#1690) üzenetére


powerup2
addikt

Akkor remélem a 4. generációs is annyi lesz mint most a 3. generációs :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#1692) Zanik válasza powerup2 (#1687) üzenetére


Zanik
addikt

Hát, látod, te okosabb voltál mint én. Én az iPad Mini mellett nem számítottam frissítésre. Ez van, bele kell törődnöm. Viszont Karácsony előtt már ne nagyon álmodj 4. generációsról 4g-s verzióról itthon - bár lehet, hogy tévedek, és mégis lesz. Csak szerintem esélyes, hogy ha a cellular-os verziókat november végére ígérik USA-ba, és eleinte limitáltak lesznek a készletek, akkor az Európában, pláne Magyarországra kicsit később lesz csak kapható. Meg aztán az is kérdés mennyi 3rd gen. ragadt be raktárakban?! :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1693) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Best buy dokkoló az ebayen. :K [link] Csak ajánlani tudom főleg ennyi pénzért :K

Plusz vettem hozzá külön egy 3méteres kábelt is!

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1694) madgie válasza Daniel Alves (#1693) üzenetére


madgie
titán

iPad 3-hoz is jó?

(#1695) Daniel Alves válasza madgie (#1694) üzenetére


Daniel Alves
őstag

tökéletes :) ahhoz rendeltem! :K (és 2 hét alatt is is volt)

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1696) madgie válasza Daniel Alves (#1695) üzenetére


madgie
titán

No, most morgok magamban, mert nyomtam rá egy buy it now-t, de egy retro uk i4 tok is megtetszett ,azt is meg akartam venni... de azt meg nem szállítja ugyanaz a feladó Magyarországra :D Írtam is neki, hogy mi a fene, ezt szállítod, amazt nem?

(#1697) narii


narii
tag

iPad minibe gondolkodik valaki ? :D

(#1698) powerup2 válasza narii (#1697) üzenetére


powerup2
addikt

Én nem szerintem a 9.7coll a tökéletes . A 4. generációs ipad ami sebességet fog produkálni sok mindenre jó lesz , remélem videóvágás is profibb lesz rajta lassan azt mondom a tablet kíváltja a notebookot :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#1699) szabopali válasza powerup2 (#1698) üzenetére


szabopali
aktív tag

Nem is olyan lassan. Ha komolyabb a meló igy is úgy is kell egy asztali gép. Az már csak izlés és pénztárca kérdése, h melyik.

szabopali

(#1700) powerup2 válasza szabopali (#1699) üzenetére


powerup2
addikt

Jah de átlag felhasználásra már tökéletesen jó . Az tetszene ha camera connection kit-el külső hdd-ről lehetne filmet nézni mert akkor már tényleg a szuper kategória lenne

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.