Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) solfilo


solfilo
veterán

Már van is olyan magyar webshop, ahol adják a játékot a VGA-hoz. :C

solfilo

(#2) AxBattler válasza solfilo (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Rohanok... :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) lemusz


lemusz
addikt

Redout nem néz ki rosszul, én azt kérnék hozzá.

(#4) Chiller válasza lemusz (#3) üzenetére


Chiller
őstag

+1

(#5) ViZion válasza lemusz (#3) üzenetére


ViZion
félisten

Vipeout-ra emlékeztet, már címben is. [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6) Pitralon válasza ViZion (#5) üzenetére


Pitralon
tag

Ez aztán a f@szányos ajándék, bármelyik jobb t o r r e n t oldalról lekaphatóak....

Mondom ezt úgy, hogy örök életemben Nvidiás voltam, de mi a parasztvakítás, ha nem ez..., persze itt mindenki csak legális Winnnyózt használ, szigorúan eredeti, vásárolt szoftverekkel... :R

Miért lenne káros az azbeszt? Hát benne van, hogy "beszt"...Most a Tónikát a Mónikától vagy fordítva...? "Puls Rádió"

(#7) -Skylake- válasza Pitralon (#6) üzenetére


-Skylake-
addikt

En pl igen.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#8) ViZion válasza Pitralon (#6) üzenetére


ViZion
félisten

ööö.... igen :K Asszonynál céges win+office, anyámnál linux, nálam használt licences win, office nem kell és még PS előfizum is volt, mikor azzal dolgoztam... Nem mondom, h minden legális, hiszen pl. totalcommander sem az, elvileg 30 napig ingyenes. Van pár régebbi cím, régi időkből megmaradt, de a 95% nálam legális. Igaz nem első napon veszem, hanem pl. 1-2 év múlva teszkó turkálósból megvettem, kész. Meg ugye az akciók. Figyelni kell. Sokat adnak ajándékba is, barátomtól egy hete Battlemage-t kaptam, másiktól régebben a Watch dogs-ot, mert vett egy marékkal, párat eladott, többit szétdobta haverok között.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9) a2d2 válasza Pitralon (#6) üzenetére


a2d2
addikt

Ez aztán értelmes hozzászólás volt.
Szerencsére nem mindenki úgy gondolkozik mint te, ezért láthatólag erősödik is a PC piac.

A sulis időkben persze én is torrenteztem ezerrel de mióta dolgozok igyekszek mindent megvenni.
Most állítottam össze vadi új gépet és sikerült elérnem a 100%-os tisztaságú rendszert.

Összesen annyit kellene hozzá megtenni hogy nem a legfrisebb AAA címekkel kell játszani hanem egy évvel elcsúsztatva. Így a vas sem olyan drága és a játékok sem.

Pl a minap vettem meg a 2015-ös MAD MAX játékot 1200Ft-ért, annyi mint egy mozijegy.
De érdemes most körbenézned az ubisoft 30 éves szülinapi promójában, csomó játék ingyen van. Pl a rayman origins a család kedvence azóta.
Vagy Steam wintersale-ben most vettem meg a trine trilógiát szintén 1-2 e Ft-ért.
Most Black Friday-ban volt pl Fallout 4 4e Ft-ért, de azzal inkább még várok, főleg hogy videokártyát csak jövőre tervezek váltani.
Vagy komplett skyrim csomag 2000Ft alatt!
Illetve ezt melegen ajánlom: www.humblebundle.com. Ezen az oldalon gyűjtöttem be a játékok 80%-át és karitatív célra is megy a befizetésed.
Gyakorlatilag ilyen akciókkal pár év alatt elértem a 300db-os játékgyűjteményt, mindig fel tudok tenni jogtiszta kedvemre való játékot az extra címeket pedig kivárom.

Ajánlom másnak is ezt a szemléletet elsajátítani. Így a játékipart is támogatod, nem szemeteled tele a géped ki tudja milyen trójaival, adakozol is közben, rendes szervereken multizhatsz, ....

A cikkhez visszatérve pedig üdvözlendő a dolog. Gyakorlatilag szinte ingyen kapod a játékot. Ha nem kell akkor el tudod adni pár ezerért a kódot és mindenki jól jár. Én pl anno a BF3-at szereztem meg a kiadás évében karácsony előtt ugyanígy kemény 5e Ft-ért, azt is videokártyához meg alaplaphoz osztogatták anno.

Amúgy asszem tavaly pl ingyen volt már a BF3 az Origin On The house keretében, csak figyelni kell ilyenekre.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#10) smokiii1 válasza a2d2 (#9) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Én is így vagyok vele. Mondjuk ha nagyon tetszik valami akkor letöltöm és akár végig is játszom, de 1-2 évvel később megveszem. Ha viszont multiplayer játékért vagyok oda azt megveszem a megjelenés körül akár teljes áron is, de azokból nincs is olyan sok lehetőség szóval az max 1-2 évente.
Persze megint más ha az ember játszani is szeretne, de a "nyakában van" egy lakáshitel meg egy gyerek is.

(#11) a2d2 válasza smokiii1 (#10) üzenetére


a2d2
addikt

Nálunk 3 gyerek mellett nincs is nagyon idő játszani.
Fallout New Vegast pl évekig toltam. Aztán beleütköztem a szintlimitbe és gyorsan befejeztem :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#12) ceia


ceia
őstag

A két sima játék nem jó. A VR-ről nem tudok nyilatkozni, nem is érdekel a téma. Olcsó kártyákhoz ez van.

(B)(#9) a2d2(/B) a játékipart is támogatod Támogassa őket két betongerenda, szivatnak minket a bugos félkész játékokkal és a nethez kötéssel. Mi van, ha nem akarok internetet, csak játszani szeretnék? És nem multi játékkal? Akkor minek hozzá a net? Pedig elég lenne hozzá csak a számítógép, és a játék dvd-n. De legyen neted is, mert másképp nem tudják megoldani a másolásvédelmet. (persze így sem)

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.