Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) schawo válasza Chal (#50) üzenetére


schawo
titán

E-D-ben egy halom vezérlőfunkció van, amit alig lehet rendesen kiosztani a legtöbb gombos hotas rendszerű stickekre is, a billentyűzet pedig teljesen felejtős a maszkkal a képedben. De még joyon elhelyezett gombokat is szopóág megtalálni teljesen vakon. A joystickért is hadonászva nyúlt, találd meg nekem a (mondjuk) 8. gombot a joystickon csukott szemmel.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#52) Chal válasza schawo (#51) üzenetére


Chal
addikt

Én Xbox One controllerrel tolom, billentyűzethez sosem nyúlok és nyilván a controllerre se nézek le soha. Egyébként az egész csak egy jó beállítás kérdése. Az hogy a videó elején hogyan keresgéli a srác a dolgokat, teljesen érthető, kell azért pár perc amíg az ember magára talál, nameg nála eleve valami rögtönzözz billegős hokedliken van a hotas :) De ha megnézed, akkor látszik hogy azért később egyáltalán nincsenek ilyen gondjai, a gombokat is elég jól kezeli a hotas-on.

De egyébként ha jobban belegondolsz, szerintem semmilyen játéknál nem nézegeted a billentyűzetet, joystickot, controllert monitor esetén sem. Max ha nagyon új a dolog. De ha benne van már pár órád akkor kizárt. És ez akkor is így van, ha valamelyik eszközről leveszed a kezed, és vissza kell "találni".

[ Szerkesztve ]

(#53) schawo válasza Chal (#52) üzenetére


schawo
titán

Én használom a szemem a gombok elérésekor. Nem mindig, de időnként megerősítés céljából kell. Azt meg el sem tudom (akarom :D) képzelni, hogyan lehet egy box kontrollerre felzsúfolni a funkciókat. Most nézegettem a kiosztásokat, de mindegyik összeállításnál úgy fejeződött be, hogy jesszus, és hol van a...

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#54) Chal válasza schawo (#53) üzenetére


Chal
addikt

Nem vészes, elég jól kitalálta egy jómunkásember:

https://github.com/cmdrdahkron/elite-binds

Sokan használják így, nekem is egy barátom ajánlotta, elsőre nem hittem benne, de aztán nagyon bevált :)

Egyébként annyira nem meglepő, mert ugye már closed beta fázisban van az Xbox verzió, szóval a játék oldalról is támogatott kell hogy legyen a konzol controller kényelmes használata.

[ Szerkesztve ]

(#55) haxiboy


haxiboy
veterán

Az lesz a jó hogy majd a kínaiaktól lehet venni raklap számra a matricát, az eladók meg mindenre ráragasztják, még az android stickre is :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#56) mepet válasza haxiboy (#55) üzenetére


mepet
addikt

Majd frankón ráragasztják erre a matricára:

;)

(#57) bit_bro válasza schawo (#51) üzenetére


bit_bro
tag

Nem lehetetlen megoldani a problémát.
Inside-out tracking-re épülő HMD-kben fel lehet ismertetni a kamerával a botkorményt/billentyűzetet, és ki tudja eléd helyezni a vrtuális térbe - hasonlóan, mint ahogy a HTC/Valve féle Vive esetében mutatják a kontrollert a játékon belül.

[ Szerkesztve ]

(#58) schawo válasza bit_bro (#57) üzenetére


schawo
titán

Ez egy ötlet. Gondolom idővel meg is valósítják. Már ha addig egyáltalán életben marad még a vr. Mert az első alkalmas szoftverekből richtig kihagyták.

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.