Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Újra lesz "Connecting People"?! Meglátjuk....

B.Cs.

(#2) hroberto


hroberto
veterán

Nem gondolom, hogy túl sok babér fog teremni nekik ezen a telített piacon.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#3) Fejvadi válasza hroberto (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Majd kiderül, sok mindentől függ.

(#4) Luck Dragon

Én várom őket vissza. És lepjenek meg minket.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) darvinya


darvinya
titán

Nokia is csak márkanév lett semmi valódi tartalommal, így csak egy újabb kütyü.
Most már feltörekvőek (Xiaomi, OPO, 1+1, stb) amik újvilági kütyü értékesítéssel dobbantanak.

Miért nem csináltatunk Videoton LED SmartTv, vagy Orion műszaki cuccokat(van japán boombox-om ezen a néven).

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6) Graphics válasza darvinya (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"Orion" van most is, Vestel, és kínai szarokkal van feltöltve a "paletta"

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jöhet.Elfér. Viszont a régi fényében már nem fog tündökölni,az biztos. Azon már csak a csoda segítene... Vagy az sem.....

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8) HarleyCustom válasza Graphics (#6) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
Hogyne lenne...

darvinya: ugyanaz,mint a többi. Már mindegy mi van ráírva. (Sok esetben)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#9) pusszycat válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak ne az árakkal... :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#10) Luck Dragon válasza pusszycat (#9) üzenetére

Én a helyükben a piac visszatérésére nem Htc árazással kezdenék. Mert akkor feleslegesen térnek vissza. Még a régi dicsőséges márka név sem fogja ezt indokolni.

Az első körben a konkurenciához viszonyítva nagyon kedvező áron kell nyitni.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) Crafter32


Crafter32
őstag

Még mindig sokan meg fogják venni a Nokiákat. A "butamobil " Nokiákról sem tudja senki , hogy jelenleg Microsoft áll mögötte, csak megveszi, mert Nokia. A többséget nem is érdekli honnan jön csak jöjjön lásd: Kínai mobilok. Éppen ezért lesz sikeres androiddal.

[ Szerkesztve ]

(#12) Forest48 válasza darvinya (#5) üzenetére


Forest48
aktív tag

Azt hiszem úgy akartad írni, hogy xiaomi, oppo, oneplus (o+). Mert ugye az OPO a oneplus one, a o+o pedig szintén.
Egyébként tényleg attól tartok, hogy max 1-2 hozzáadott extra szoftver lesz és ennyi, amúgy meg egy átmatricázott valami. Vr-ban mit tudnának szerintetek alkotni? Az adjunk műanyag kiszivacsozott "cardboardot" a telefon mellé még édes kevés.

(#13) RaveForce


RaveForce
veterán

Prezentációképek bizonyítják, hogy jövőre visszatér a finn telekommunikációs óriás >kilóra kiárusított neve < a mobiltelefonok piacára.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) Atek000


Atek000
csendes tag

Ritkàn szoktam ilyen jellegű hozzàìràst tenni. De most muszàly lesz, mert egy olyan màrka tér vissza, ami nekem személy szerint a kedvencem volt, van és lesz is. Igen kìnàban gyàrtatjàk, de tudtommal hasonló elven, mint az Apple, ott csak előàllìtjàk a terméket, a tervezés kivül- belül a nokia asztalàn fog megvalósulni. Lehet, hogy tévedek és a forràsaim hibàsak, de ha ìgy lesz, akkor vàrható, hogy nem lesz az rossz, amivel kijönnek egy telìtett piacra és igen a név eladja még mindig magàt, én és a feleségem màr 2 vevő az tuti. De a jövőbe én sem làtok, mint ahogy az itt hozzàszóló emberek sem. Ki tudja, lehet meglepnek minket, vagy lehet a megjelenés utàn pàr hónappal le is húzhatjàk újra rolót. Ki tudja . ☺😎

[ Szerkesztve ]

Huawei p10 Dazzling Blue / Lenovo MiiX 510

(#15) Wesder válasza Atek000 (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Ha Redmi 4 Pro Spec és minőséget adnak hasonlò àron, lehet hogy Nokia lesz Xiaomi helyett, bàr a MIUI nagyon hiànyozna.

Szerk.
Nem vàlasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) Graphics válasza RaveForce (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt a user-t aki előtte Nokiát vett, pont nem fogja érdekelni a dolog :)

Az ,hogy "pár" usernek meg ennyire böki a csőrét.. Nos elolvasgatjuk itt a szakmai fórumon, de aztán unalmassá válik.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) RaveForce válasza Graphics (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

Pont erre utaltam, hogy egy szakmai fórumon nem kellene ennyire pongyolan híreket írni...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) Graphics válasza RaveForce (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig ebben a cikkben is le van írva minden.

"Az új felállásban valamely licencpartnerrel készülhetnek ezek a mobilok, ennek az ügyleteit és a marketing vonalat a HMD Global néven megalapított cég végzi. "

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) RaveForce válasza Graphics (#18) üzenetére


RaveForce
veterán

Naná, nem is arrol beszélek, hanem arrol a clickbaitrol, amit idéztem es kiegeszitettem, ott van felul..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) Graphics válasza RaveForce (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hírek nélkül nem működik a világ , ha nincs infó akkor meg az a baj..

El kell dönteni, hogy kell az információ ,vagy kikerülöd és nem olvasod :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) RaveForce válasza Graphics (#20) üzenetére


RaveForce
veterán

Nem az informacio megletevel van baj, hanem a minosegevel, bar mar joideje megfigyelheto itt ez a bulvarosodo trend... de sztem ezt mar tulbeszeltuk..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Jó lenne most már valami leak képekkel, hogy eloszlassa a ködöt a fejemben a Nokia jövőjével kapcsolatban. Ugye 4GB RAM és Snapi 430 + FHD kijelző a megtippelt. Kíváncsi leszek, befutó lehet.

Finn the human

(#23) joey04


joey04
titán

helyes.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) madd dogg


madd dogg
senior tag

Csak engedjétek már el ezt az ár témát. Attól, hogy van olcsó kínai, nem kell olcsónak lennie. Kié a legnagyobb haszon a piacon? Apple. Ki a legdrágább? Apple.

A Nokia sem volt soha olcsó. Ellenben megbízható, tartós és innovatív. Ha ezeket hozzák mondjuk a csúcskategóriában, én szívesen adok érte 200 körül is. Aki ma olcsó kínait vesz, régen sem vett (csúcs)Nokiát.

Jöjjenek, és legyenek jók. :)

(#25) #67656192


#67656192
törölt tag

Emelt fővel távoztak, minden modeljük "megvolt". Különös figyelemmel várom őket vissza.
Remélem valami új színt hoznak ebbe az egyenhátlapos (kivéve a pixelt ami inkább csatlakozott volna a sivár többséghez) világba.
Arról nem szól a fáma, hogy egyelőre csak a középkategóriába neveztek vagy esetleg indulnak feljebb is.

[ Szerkesztve ]

(#26) Potrien


Potrien
senior tag

sok tipusom volt tőlük,de nem várom őket vissza.

(#27) dementor


dementor
senior tag

Nem lesz könnyű dolguk, de ha tudnak újat mutatni és különlegessé válni mint fénykorukban akkor várjuk vissza a nagyok közé. Nem is tudom, de szerintem már egy letűnt kor. :U

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#28) Vikthor


Vikthor
nagyúr

jöhet a PureView 909 !!!! :C

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#29) gproject válasza madd dogg (#24) üzenetére


gproject
aktív tag

Hat ez aranyos.
Nem erdekel az ar, mert Te hajlando vagy akar 200dollarnyi osszeget is fizetni egy nokia csucskeszulekert. :D

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#30) XmoD válasza Vikthor (#28) üzenetére


XmoD
aktív tag

Ha bejelentenèk, akkor tuti 2 napig bezárkóznèk a szobába egy családi kiszerelésű síkosítóval ès egy raklap zsebkendővel. :DD

(#31) Vikthor válasza XmoD (#30) üzenetére


Vikthor
nagyúr

igazából Durex profitnövelő lenne a PV 909... Tehát ha tényleg rendes lenne a Durex akkor adna egy kis szeletet a tortájából a Nokiának. Én tenném... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#32) Wesder válasza gproject (#29) üzenetére


Wesder
félisten

200k-ra gondolt szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) gproject válasza Wesder (#32) üzenetére


gproject
aktív tag

valoszinu
valamiert dollar(ra gondoltam)t olvastam
nem szabad kora reggel forumoznom

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#34) madd dogg válasza gproject (#33) üzenetére


madd dogg
senior tag

200.000 Ft-ra gondoltam. Az a lélektani felső határ, ezért nincs iPhoneom. De ha fölötte kezd aztán fél év múlva zuhan alá au sem izgat, csak legyen tényleg különleges(en jó).

(#35) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ha kijönnek és jók lesznek, akkor veszek függetlenül attól hogy ez a Nokia az a Nokia e vagy nem.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.