Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mad823


mad823
őstag

Nekem fura ez a Nano99, hiszen feltehetőleg ennyiért lesz ugyanekkora QNED miniLED-del, bár csak 4K, de valszeg értelmesebb képminőség. De majd meglátjuk az árakat, zónaszámokat és vezérlést.

(#2) wallace 234 válasza mad823 (#1) üzenetére


wallace 234
őstag

Nano cellás tvket, inkább el kéne engednie az LG nek! 1535:1 kontraszt, hát nem éppen azt mutatja, hogy kiemelkedő lenne! Hátha idén sikerül a 3000:1 hez kontrasztot meg ugrani! Mini ledes lehet, hogy jó lesz! Kíváncsian várom, hogy mit fognak tudni!

(#3) mad823 válasza wallace 234 (#2) üzenetére


mad823
őstag

Több legalább 2-3 ezer zónával megdobva lehet csak jó a QNED vonal is, mert az alacsony natív kontraszt miatt borzasztó lesz a blooming alacsony zónaszám mellett. Persze a tavaly FALD Nanocell vonal nemigazán jeleskedett vezérlés terén sem, és hát IPS korrektnek gondolt betekintési szöge is alulmaradt egy WVA szűrős Samsunghoz vagy Sonyhoz képest. Meglátjuk.

(#4) wallace 234 válasza mad823 (#3) üzenetére


wallace 234
őstag

Így van majd kiderül, hogy mire lesz képes! Mert ugye ott az oled, arra is vigyázzni, hogy ne legyen azért annyira jó se mert ha véletlenül jobb lenne, ki venne oledet! Az a baj, hogy több dolgot akarnak meg tartani, ahelyett, hogy el engednék és csak a oledre gyúrnánának! Lcd röl már jó sok bőrt le húztak, azt még mindig itt van!
TCL mini ledes tvk is küszködnek a virágzással, talán az idei nekik is jobb lesz!

[ Szerkesztve ]

(#5) Duree


Duree
veterán

Ezt a 8k vonalat el kellene engedni, nem hinném, hogy túl sokat adnának el belőle.
Én inkább a QNED vonalra várnék de abban a hitben voltam , hogy megszűnik a NANOCELL vonal és leváltja a QNED, szerintem öngól megtartani a NANOCELLt vagy alaposan le kell vinni az árát.

duree54

(#6) wallace 234 válasza Duree (#5) üzenetére


wallace 234
őstag

8k vonal annak valóban, nem sok értelme van! Igen eléggé öngól, a nano cellást meg hagyni, ha már elvileg lesz jobb! Bár ha QNED horror áron lesz, akkor nano cellást, venni fogják! Szerintem az oled alá teszik, egy kicsivel! Mondván oled közeli kép kicsit olcsóbban!

(#7) Segal


Segal
veterán

Szerintem meg nem pénzfeldobással döntötték el a stratégiát, hanem szépen kimatekozták hogy jönnek ki a legjobban.
Nyilván az lesz a végeredmény hogy a QNED áránál mint újdonság pofátlanul vastagon fog fogni a ceruza és így meg lehet tartani a Nano vonalat is idén, meg begyűjteni az extra sarcot az új szériánál.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) Cifu válasza wallace 234 (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

IPS panellel (a Nanocell is IPS) az 1535:1 valós kontraszt is rohadt szép eredmény. 3000:1 szintű értékeket felesleges várni tőle, esélyesen sose lesz képes rá...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) wallace 234 válasza Cifu (#8) üzenetére


wallace 234
őstag

Szóval ennyit tud az ips panel, akkor lehet idén már nem ipst fog használni, mert akkor nem sok értelme lesz a mini ledes tvknek. Max sötétbe mint az olednek.

(#10) Duree válasza wallace 234 (#6) üzenetére


Duree
veterán

Remélem hamar kiderülnek a pontos típusok és az árak is, mert vásárlás előtt állok és egyenlőre tanácstalan vagyok. Az OLED szóba se jöhet, drága sokat fogyaszt és vannak egyéb betegségei is.

duree54

(#11) wallace 234 válasza Duree (#10) üzenetére


wallace 234
őstag

Oled sokat fogyaszt? Hát nálam járt B9 és nem volt egy áram zabáló! Hát én is kíváncsi vagyok, hogy hova lövik be a Qned árát, mert ha drágább lesz az olednél, sok értelme nem lesz.

(#12) Duree válasza wallace 234 (#11) üzenetére


Duree
veterán

Remélem lesz annyi eszük, hogy az Oled alá árazzák.

duree54

(#13) wallace 234 válasza Duree (#12) üzenetére


wallace 234
őstag

Hamarosan kiderül, hogy mennyi eszük lett! Ill mit tudnak ezek a tvk!

(#14) Duree válasza wallace 234 (#13) üzenetére


Duree
veterán

Ha jól gondolom talán május környékén kerülhetnek a magyar piacra.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.