Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pekkarmen


pekkarmen
újonc

Remek! De azért ez lo.. :C

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

megint kibicek szavaztak olyanról, amiben kívülállók.
majd kibicek nyilatkoztak róla, elemezték azt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) somogyib


somogyib
őstag

"fel kell lépni"..."gyorsan kell reagálni"..."Meg kell erősíteni"..."átláthatóbban és felelősségteljesebben kell működni"

Szeretem ezeket a jogszabályokat. Olyan konkrétan fogalmaznak. :)

(#4) Gargouille válasza bambano (#2) üzenetére


Gargouille
őstag

És milyen jó fizetést vesznek fel érte! Lehet mi vagyunk az ostobák, hogy itt kínlódunk a szakmai dolgokkal aprópénzért ahelyett, hogy lózungokat ismételgetnénk meg ebédelnénk/utazgatnánk jó nagyokat az állampolgárok költségén. :DDD

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#5) dabadab válasza bambano (#2) üzenetére


dabadab
titán

Gondolom már el is olvastad a konkrét rendeleteket, azért vagy ennyire képben. :)

DRM is theft

(#6) bambano válasza dabadab (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

rákerestem az itt idézett nyilatkozóra. kibic.
a rendeleteket most konkrétan nem olvastam, amikor előkészítési fázisban volt, akkor utána néztem, hogy miről szólnak.
másrészt meg lehet extrapolálni. akárhány hírt olvastam eddig, hogy mit akar az eu az internettől, mind marhaság volt. az előző nagy húzásuk, a hírközlési kódex, szintén veretes marhaság.
ilyen előzmények után te mit tippelnél?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) hallador válasza bambano (#2) üzenetére


hallador
addikt

Ja hát orbanisztánban vagy mondhatnám azt is, hogy euro bajnok hogy is írtad? : kibicek használnak olyan szoftvereket, akinek a kezébe egy kapát sem adnék a kezébe, mert azt is elrontaná.
Szóval először otthon kellene fikázni valamit, ahol lehet is, mert hét na.... Valljuk be tusványosból nem lehet megélni, de van az a kibic réteg akik megélnek.

Ne is mond bántom szegény magyar embereket (nem nem őket, hanem aziokat akik eleve megérdemlik, mert hülyeségeket yrnak csípőből, mert hét na.... Ez a szokás ottohn.) a 415 Ft-os Euró Amerika műve, és amúgy pedig soros tehet mindenről is Mielőtt előjössz valami hülyeséggel szokásod szerint.

Ja tudom ne is mondd sokkal jobb lenne ha 515 Ft lenne egy Euro, mert az mennyire jó lenne megmondta a tv is....

Lehet, hogy előbb olvasni kellene, nem azonnal olyannal visszavágni, amiről magad is tudod, hogy nem állja meg a helyét, mondjuk vannak akik ebből meg tudnak élni ebből. pl: Te?

Én még azt nem értem ebben, hogy mit fikézol valamit, amikor pl pont otthon szarnak mindenre a lopáson felül...

Más szemében a szálkát is csak te vagy repülő....

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#8) bambano válasza hallador (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

egész pontosan mit is akartál mondani?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.