Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zewa


Zewa
senior tag

Aranyos kis eszköz. Búvárkodások alkalmával frankó lenne megörökíteni az élményt. Árára azért kíváncsi lennék hiszen az dönti el hogy megéri-e... :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#2) Tomate


Tomate
veterán

Nekem még sima, szárazföldön használható sincs. :O :N

[ Szerkesztve ]

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

De jó kis kézre eső cumó :B

nothing is true everything is permitted..

(#4) gfefe


gfefe
őstag

Azért búvárkodni ezt vinni.... na ne vicceljünk már... 3 méterig bírja csak a strapát....

Na meg 60 perc aku :( Szomorú.... családdal elmenni uszodába egy napra és óránként menjek tölteni mert lemerül.... ez olyan tessék lássék módszer csak nekem... hoztam is meg nem is....

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#5) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Lehetne mondjuk 10 méter (vagy 5), annál mélyebbre úgysem lehet pipával merülni (átlagembernek). Aki meg könnyűbúvárkodik, annak úgyis normális cucc kell (pl szép nagy lámpa, hogy lásson is valamit a kamera). Ekkora optikának nem lehet valami szuper képe, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#6) Angel1981 válasza gfefe (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

A csajok víz alatti filmezésére a 3m-es limit ellenére is tökéletesen megfelel! :D

(#7) ádikácska válasza Angel1981 (#6) üzenetére


ádikácska
aktív tag

+1 :DDD ;]

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#8) iCook


iCook
csendes tag

aranyos :)

(#9) Borisz76


Borisz76
veterán

Egy hasonló készüléket használok itthon webcamnak.
Igaz nem full HD csak 1280x720-at tud de sokkal jobb a képe mint valami kis vacak 3-4-6 EFt-os sima webkamerának. Bár ez annó 100 Euró volt......
Én nagyon szeretem de az enyém nem vízálló.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#10) D.Orion válasza Zewa (#1) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem tudom miből van a váz, de ha valami könnyű műanyag, akkor lehet nem véletlen a 3 méter. Ha nincs megerősítve a váz, akkor 10 méteres mélységben bizony könnyen megrepedhet már, az illesztések elmozdulnak.

akár 14 megapixeles képet is lőhet a felhasználó <Amiből 7MP zaj? ;] :))

(#11) Gomez86 válasza gfefe (#4) üzenetére


Gomez86
őstag

Búvárkodni vinni nyilván nem lehet, viszont szerintem arra tökéletesen alkalmas, hogy kividd a partra és ha látsz valami szépet akkor csinálsz róla egy vidit. Szerintem erre a 60 perc is elég egy napra. Estére meg felteszed tölteni... Nekem megtenné egy ilyen ha normális ára lenne.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#12) nvyktor válasza Gusztáv (#5) üzenetére


nvyktor
aktív tag

hááát...
ebben a műfajban a legtöbb embernek még az 5 méter is kihívás...
mert ugye itt nem arról van szó, hogy gyorsan lemész 5 méterre, és már jössz is fel, hanem hogy ottmaradsz (60 percig, míg le nem merül az akku... :DDD :DDD ) filmezni, és csak utána jössz föl.

Filmet még nem, de fotót már lőttem víz alatt, eleget ahhoz, hogy tudjam: a levegőnek van egy nagyon rossz tulajdonsága... elfogy :DD :DD

amúgy ez a "pisztolymarkolat" forma tényleg hülyén néz ki, de biztos praktikus, hogy ha előrefele akarsz filmezni, akkor nem kell hátrafeszíteni a csuklód.

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#13) D.Orion válasza nvyktor (#12) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát bizony elég hamar elfogy a levegő. Pipás merülésnél én max. másfél percet bírok ki. Persze ehhez kell előtte egy kis tüdőtágítás jó pár perc légzésgyakorlattal. Ha valaki kíváncsi rá, hogy mennyit bír ki víz alatt, akkor menjen el az uszodába vagy a strandra és üljön le a medence aljára. A 3 perc már elég korrekt érték, de azt ugye meg kell felezni, mert ha az ember a víz alatt helyezkedik meg küszködik az árral, akkor 2x gyorsabban elfogy a levegő.

Ui: A cam mellé igazán adhatnának pár kiló ólmot a könnyebb merülés érdekében. :DD

[ Szerkesztve ]

(#14) -bh-


-bh-
aktív tag

Ezek már november óta kaphatóak, és többet bír :U (mélységben is,, üzemidőben is... és fullHD-s...) - csak nem Sony.

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#15) Devid_81 válasza -bh- (#14) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De ez sem Sony kérem :)

Ehhez kell egy vízálló notebook, és fel se kell jönni a felszínre letölteni a képeket :D
Nahjó, nem álmodok tovább :)

...

(#16) Gomez86 válasza -bh- (#14) üzenetére


Gomez86
őstag

Ez másra van. (amúgy jót szórakoztam a honlapjukon! igazán profi cuccokat csinálnak :R )

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#17) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Azért szörfhöz(és minden egyébhez) ez elég gyengusnak tűnik. Lehet, hogy csak nekem.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#18) -bh- válasza Devid_81 (#15) üzenetére


-bh-
aktív tag

Jah, télleg :B reggelt volt még, na :DDD

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.