Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamssss


adamssss
veterán

Nagyon jó kezdeményezés.
Köszönjük a fáradságot. :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2) Mr President


Mr President
senior tag

Köszönjük, tetszetős írás. Várom a továbbiakat! :R

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#3) ViiiiktorOC válasza adamssss (#1) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

+1! :R
Hihetetlen, hogy hova fejlődök a PH! :) :C

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#4) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

TGIFezni egy olyan heten amikor a szombat munkanap... :N

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#5) atike


atike
nagyúr

Jó lett, megérte! Köszi! :R

(#6) Zolexx


Zolexx
aktív tag

Nem semmi lett az a Corsair ház!

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jóóóó , kikapcsolás alkalmas dolgok, és a szerteágazó linkelésnek köszönhetően hosszabb időre leköt :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) BlackPriest


BlackPriest
őstag

ez a mod odaba :Y

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#9) .mf


.mf
veterán

Jó ötlet! :C

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#10) eszterencs válasza bitblueduck (#4) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Már akinek :P

(#11) Entryy


Entryy
aktív tag

"akár fel is lehet címkézhetők a vezetők,"

Már csak az érdekelne, hogy egymáshoz hogyan rögzíthetők a vezetők. Esetleg mágnesesek?

A casemodnál pedig a 16os képra kattintva nem jó a link.

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#12) Segal válasza bitblueduck (#4) üzenetére


Segal
veterán

Meg amugy is millio foglalkozas van ami hetvegi meloval jar. Ugy szoktak kezelni ezt a pentek dolgot a hetvegen szabadok mintha az elet is megallna hetvegenkent.....
Pedig vannak mentosok, buszvezetok, vendeglatosak stb. holnapig lehetne sorolni akiknek a hetvege munkanap es a hetkoznapbol kapnak szabadnapot.
Ezt leszamitva orvendetes az uj cikk.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#13) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Bevezető alapján jól hangzik. :K
Na, lássuk az első adagot!

...elmúlik...

(#14) tajcsi


tajcsi
senior tag

Ahm, made my day, köszönöm. Még most is keresem a padlón az állam...btw tudja valaki, hogy egy olyan komoly modba miért ilyyen egyszerű ddc-ket tesznek? :F

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#15) Dominó85


Dominó85
veterán

Tetszik az új rovat, biztos sok munka van benne így külön köszönet. :K

Az a Corsair Mod brutál jól néz ki, de maradok a léghűtésnél. ;)

Mi ez az asztali PC csökkenési akármi? Mutasson nekem bárki olyan konzolt vagy alternatív eszközt, mely veri az asztali PC-kben elérhető grafikai teljesítményt. Inkább az összes gyártók retek magasra tett árának köszönhető a hanyatlás. Túl messzire mentek azzal, hogy apuci zsebéből a kis fián keresztül az összes pénzt ki akarták húzni. Ugyanakkor a fejlődés üteme már nem exponenciális mértékben nő, valamint az árak sem lineárisan függnek a teljesítmény növekedésének nagyságától. El kéne gondolkozni azon, hogy egy 100k-s proci, amit tömeggyártás során 20k-ból állítanak elő, talán 70-ért is érdemes lenne a piacra dobni. Csak ugye mára már teljesen igaz, pénz beszél a nyuszi meg baxhatja. :C

* Péter - 06302461862 *

(#16) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ez jó lesz nagyon. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

A Twister Mod 8.0.0.D nem kicsit bef*sás! :Y Bemutattatok már jópár eszméletlen modot, de ez nálam eddig mindent visz.

A rovat egyébként tetszik, de pont nem az összefoglalás, hanem az új részek, mivel a hát folyamán már úgyis elolvasok minden cikket. Mivel ezt is elolvastam, ezért tudom hogy nem is a magamfajtának szól a középrész. :)

(#18) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

A CU és shader is mehetne a Tudástárba. :)

Amúgy tényleg könnyed cikk volt,így a hét végére.

(#19) BlackPriest válasza tajcsi (#14) üzenetére


BlackPriest
őstag

mi baj a ddc-vel?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#20) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Jó kis rovat lesz ez.
A hírek nagyját olvastam már korábban, de bizonyára lesz olyan, amire nem lesz érkezésem/átsiklok felette az adott héten.
A tudástár trailer pöpec. Kiváltképp így, hogy megnyugtattatok, nem lesz hétfőn ZH a leadott anyagból. :)

Az a kábelkötegelő jópofa, de valóban nem hiányozna az asztalra "egy privát szivárvány"! :C
(elég lenne egy sima rózsaszín és Hello-Kifli csurizná csücsöribe a végit ;] )
Viszont az a bojler vagy centrifuga, amiből hang jön, hát... :U

...elmúlik...

(#21) SQX_Barto válasza Dominó85 (#15) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mi ez az asztali PC csökkenési akármi? Mutasson nekem bárki olyan konzolt vagy alternatív eszközt, mely veri az asztali PC-kben elérhető grafikai teljesítményt. Inkább az összes gyártók retek magasra tett árának köszönhető a hanyatlás. Túl messzire mentek azzal, hogy apuci zsebéből a kis fián keresztül az összes pénzt ki akarták húzni. Ugyanakkor a fejlődés üteme már nem exponenciális mértékben nő, valamint az árak sem lineárisan függnek a teljesítmény növekedésének nagyságától. El kéne gondolkozni azon, hogy egy 100k-s proci, amit tömeggyártás során 20k-ból állítanak elő, talán 70-ért is érdemes lenne a piacra dobni. Csak ugye mára már teljesen igaz, pénz beszél a nyuszi meg baxhatja.

A probléma (szerintem) az, hogy elkényelmesednek az emberek és a "bonyolult" PC helyett a konzolt választják. Ezáltal a PC gamer réteg kezd szűkülni, sokan inkább konzolon vagy telón/tableten/notebook-on játszanak, ami ugye a PC hardver piacnak betesz. A tuningosok / modderek köre is kezd szűkülni, ezek a dolgok tesznek be a PC iparnak. A játékok is egyre gyatrábbak, konzolport, bugok, stb...
Válságban van a PC ipar sajnos :(

Hogy ON is legyek, jó lett az első rész, nekem tetszett. A hangfalak és a mélynyomó nem az én világom, a kábeles móka ötletes, de tényleg sokaknak kellene egyszínű változat majd (feketére vagy fehérre, esetleg pirosra később én is vevő lennék emberi ár mellett)
Az új Mac Pro-s hírről lemaradtam, jó volt bepótolni, kíváncsi leszek a design-beli változásra (sose kéne Mac Pro, de egy házat elfogadnék PC moddingra, mert a mostani is gyönyörű, lehet szidni az Apple-t de ronda cuccot még nem láttam tőlük...)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#22) ViiiiktorOC válasza SQX_Barto (#21) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

jól látod, csak az a baj hogy ezt is meglehetett volna előzni... mint nagyon sok mindent , ha előre belegondolnak..... :((

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#23) SQX_Barto válasza ViiiiktorOC (#22) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Úgy látom (talán túl borúsan), hogy nagyon a lejtő felé megyünk és a szar játékok - kevesebb eladás - kevesebb profit - még szarabb játékok ördögi köre kezd kialakulni. Minél nagyobb a profit különbség a PC és a konzol gamek között annál kevesebb energiát fektetnek a PC-be, ezáltal még kevesebb profit, ördögi kör...
Meg sok új játék bugosan jön ki (PC-re, konzol helyzetet nem ismerem), majd az x-edik patch után már talán játszható is lesz, durva konfigokon is szaggatások, szar optimalizálás...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#24) ViiiiktorOC válasza SQX_Barto (#23) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Így van! Egyszer elkezdődött, ezt innentől már csak nagyon nagy erővel lehetne megállítani. Sajnos!
Mert drága a "gamer" PC és drága a játék is. Főleg ha fejleszted. És főleg azért, mert ha veszel egy csúcs, VGA-t (7970,680) akkor nem azért veszed hogy a játékok 30-40 fps között, 30-as fps limittel mennyen! Szégyen! :((( :O
Láncreakció.....

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#25) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jó rovat, köszönjük! :) :R Az a kábelvezető koncepció tetszik, de feketében vagy fehérben kellene csak, és akkor pofás lenne, aztán már csak fel kéne címkézni. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#26) SQX_Barto válasza kiskaktusz (#25) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az a kábelvezető koncepció tetszik, de feketében vagy fehérben kellene csak, és akkor pofás lenne, aztán már csak fel kéne címkézni. :)

Szerintem mondjuk "belevésett" sorszámokkal szolidabb (de körülményesebben legyártható) lenne.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#27) kiskaktusz válasza SQX_Barto (#26) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ez a sorszámozás nem hülyeség. Jobban nézne ki, mint a feketén a fehér lakkfilc, vagy fordítva.. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28) kromatika


kromatika
veterán

köszi érdekes volt

(#29) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Az a 2. oldali kabelvezeto erdekes koncepcio. Megneznem a valosagban is.

szerk.: nbg: En 1ms-el elobb kuldtem. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#30) nbg


nbg
senior tag

Hasznos, eletkepes, otletes rovat, koszonjuk szepen! :C

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#31) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

Nagyon jó ötlet. Próbálom elolvasni szinte az összes hírt ha engedi az időm, mégis találtam benne nem 1-2 újdonságot. A tudástár bővítése is nagyon jó. Külföldi oldalakon is gyakran nézegetem a "guide"-okat, szóval örülök, hogy itt is bővült. :R

(#32) szab.tam válasza bitblueduck (#4) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mííí? ez a szombat munkanap? megint?
jó tudni. én délig (na jó, 1-ig) fogok aludni. majd álmodom közben a dolgozókról is...

***

jó kezdeményezés, hajrá!!! :C :R :))

****

a dremel egy jó cucc.
én olcsóbbal kezdetem, de aki komolyan kondolj a vagdosást, csak ebben gondolkodhat. :K

---

felszíni többcsatornás kábelalagút jópofa, tetszik! :))

---

moddig gép nagyon szép.

----

kötelező jelegű win8 erőlködés. hagyjuk má'.... :(( :(((
(90%-ot totál nem érdekli...)

-----

vaporx cpu hűtő:

ez igen érdekes dolog.
többen vagyunk azon a véleményen, (kitárgyaltuk), hogy csak a hőkamra + hőcső lehet az egyetlen épkézláb fejlesztési irány.
várjuk az újabbakat!

----

sharp gyönyürű. :))

-----

xbox 360, ps3.
a közlekedési múzeumban féretoltak 3 bútort, ott lesz az emlékkiállításuk....

----

3d.
még mindig nem térképezték fel a nagy marketing és gyártási kényszer adta igyekezetben a népesség látáspotenciálját, egészségügyi korlátokat. (domináns szem, fókuszálási képesség, stb...)

***

ha valaki még nem jött volna rá: én vagyok a mai, önjlelölt, általános, véleményformáló, megmondóember :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33) radi8tor válasza bitblueduck (#4) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Másik oldalon is eljátszották ezt pont egy ilyen pénteken (nem ma).

⭐ Stella

(#34) maross


maross
veterán

Az a mod hihetetlenul jol nez ki.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35) tajcsi válasza BlackPriest (#19) üzenetére


tajcsi
senior tag

Pusztán kiváncsi vaytok, hogy miért pl nem D5 van a rendszerben?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#36) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

5letes, csak így tovább! :K A kábelrendező nagy találmány, elsőre A sziget (Ewan McGregor, Scarlet Johansson) csövecskéi jutottak eszembe, ahogy továbbítják a tápanyagokat.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#37) nicu71


nicu71
addikt

nagyon nagy lájk az új rovatnak,várjuk továbbra is sok szeretettel! :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#38) schawo


schawo
titán

Némi ízlésficam kell ahhoz, hogy egy ilyen hibbant formát esztétikusnak tartson valaki.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#39) szab.tam válasza schawo (#38) üzenetére


szab.tam
nagyúr

konkrétan ezt mire értetted? :F

****

heti szemle.
ja, szemle.
ma későn fekszem le... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40) waverider


waverider
senior tag

köszi, csak így tovább! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#41) SQX_Barto válasza szab.tam (#39) üzenetére


SQX_Barto
addikt

konkrétan ezt mire értetted? :F

Kizárásos alapon a mélynyomóra érti szerintem (nekem se jön be túlságosan)

heti szemle.
ja, szemle.
ma későn fekszem le... :U :DDD

Én nem sokkal hamarabb feküdtem le (a hszedhez képest)
De nemrég keltem és mehetek mindjárt melózni :(
De legalább három sori vár, mire hazaérek ;]

ph-sok, lenne igény egy "haldoklik-e a PC ipar és ha igen miért?" témájú PH-TV ötletelésre?
(ph-sok alatt most mind a szerkesztőket, mind titeket kérdelek :) )

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#42) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Így a héten csak egy cikket kell elolvasni ;] Troll off :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#43) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

A kerámiás hangfalszettből az erősítő rész ami érdekes nekem...nem tudja valaki,ilyen mini méretű erősítőt hol lehet kapni?Mármint külön hangszóró nélkül?
Az a Sharp tv brutál lehet.
Szerintem nem haldoklik,sem a PC ,sem a piaca,csupán egy átalakuláson megy át,ami lehet az Intel ötlete hogy mindent a processzorba integrálnak,vagy csak integrált processzoros alaplapokat gyártanak,de lehet hogy valami más.Ez az idézőjeles haldoklás fogja sarkallni az innovációt,a fejlődésre képtelen ötlettelen gyártók meg lemorzsolódnak. :R

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

(#44) BiP válasza SQX_Barto (#41) üzenetére


BiP
nagyúr

Azért sokminden meghatározza a klasszikus PC eladások csökkenését.
Az eladások zömét az átlagfelhasználók adják/adták. Akiknek egy eszköz a PC arra, hogy elérje a netet, szerkesszen rajta valami dokumentumot, stb. alkalomadtán játsszon valamit.
A teljesítmény az utóbbi időben elérte azt a szintet, hogy bőven elegendő a felsorolt dolgokra, ezért felesleges feljeszteni a gépet, egy jópár éves core2 is kiszolgálja az igényeket.
A másik oldalon meg az egyre erősebb mobiltelefonok is kiváltanak pár ilyen funkciót, szintén csökkenti az igényt az asztali pc-re. A laptopok árának megfizethető szintre csökkenése (ami teljesen ki tudja váltani az asztali gépet a legtöbb embernél) és a tabletek megjelenése és terjedése szintén csökkenti a PC eladásokat.
Lassan már tényleg csak a gamerek érzik a késztetést, hogy PC-t vegyenek/bővítsenek (meg akinek munkára kell, vagy nem tudja/akarja az újhullámos eszközökkel kiváltani a desktopot), de őket meg a korábban felsorolt okok (konzolok, szarabb PC játékminőség, egyre drágább hardver) tántorítják el a platformtól.

Gyakorlatilag minden mai folyamat a PC ellen alakul.

ON: Ez a rovat nagyon jó kezdeményezés. Jó egy kis összefoglaló, ha valami kimaradt vagy csak simán újra feleleveníteni.

[ Szerkesztve ]

(#45) #51736960


#51736960
törölt tag

nem tudtam rájönni, hogy a főoldalon a rovat képe miért egy nő?
sok köze nincs a tartalomhoz, vagy csak én nem látom :)

vagy talán az volt az elgondolás, hogy "rakjunk ki egy nőt, arra majd klikkel a sok kiéhezett internethuszár?" :))

(#46) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

A mod egyszeruen odacsap... :Y a kabel stuff is tetszik, persze inkabb fekete-grafit, feher stb szinben.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#47) BiP válasza #51736960 (#45) üzenetére


BiP
nagyúr

Nővel mindent el lehet adni, ugye. :)
De ahogy nézem az arc jobb fele Megan Fox, és neki most van aktualitása az Acer reklámkampányos hír kapcsán. Így van létjogosultsága a képnek.

(#48) sanzi89


sanzi89
addikt

Nagyon olvasmányok, köszönjük az új rovatot! :R

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#49) #51736960 válasza BiP (#47) üzenetére


#51736960
törölt tag

áá értem!
bár ha megan fox, akkor inkább egy fürdőruhás képet kellett volna :)
éves rekordott döntött volna a klikkszám :D

(#50) Blum1866


Blum1866
csendes tag

Ez az Obsidian 800D mod valami fantasztikus. Engem szemely szerint zavar a tapegyseg. Marmint a latvanya. Szvsz nagyon nem illik a kepbe,a keszito valahogy elrejthette volna azt is,esetleg keszithetett volna ra valami grafikat. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.