Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marsu


marsu
addikt

Köszönet az ASUS-nak, hogy gondol a kispénzűekre is!

:R

Press any key to continue ...

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

nem olyan veszélyes,söt...egész pofás,és ha az igért 100 euró környékén tudják tartani-akkor nagyon igéretes :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) Depression


Depression
veterán

Ilyen árban i7-hez is adhatnának egyet.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#4) Champipi


Champipi
senior tag

Részemről a maximum amit hajlandó vagyok kiadni egy akár új technológiáért is:
20 000 Ft alaplap
25 000 Ft processzor.

Ehhez képest Asus szuperolcsó alaplap lesz vagy 30 - 35 000 Ft áfával, meg bele a proci 45 000 Ft. Boccs intel, sorry asus: no deal. :(

(#5) wardred válasza Champipi (#4) üzenetére


wardred
tag

0day új technológia sosem lesz olcsó :)

Nekem tetszetős, ami igazán kell, az minden rajta van. Designja is kitűnő, elhelyezések is okésnak tűnnek. Talán jövőre aktuális is lesz :)

(#6) LackoMester válasza Champipi (#4) üzenetére


LackoMester
addikt

akkor még vársz :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Olcsó! Pontosabban nem annyira drága, mint a többi. :)
(legalább is az én pénztálcámnak) :D

(#8) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Jelen pillanatban ez a termék még ilyen áron sem jó alternatíva.
Ha intel akkor még jó a 775 vagy egy AM3. Ezekből lap+proci ugyanolyan teljesítménnyel sokkal olcsóbban kijön.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#9) nLali


nLali
senior tag

Ha már olcsó, akkor fekália színűnek kell lennie? Szeretnék fél éven belül gépet fejleszgetni, de azt hiszem, hogy elhagyom az Intelt. Proci csak annyi kell, hogy valamilyen int. VGA-val menjen a FullHD...Nem olvastam rendesen el, és G43at vettem, utána jöttem rá, hogy csak G45-el megy hardveres vidi gyorsítás:S 785G, esetleg majd 880G szimpatikusabb :U

(#10) Duree


Duree
veterán

Az egész Intel Core I5 vonal még így is nagyon drága.
AMD Phenom 2 és hozzá egy lap jóval olcsóbb,és nemigazán lassabb

duree54

(#11) Geönczy


Geönczy
aktív tag

Ahhoz képest, hogy fapad kategóriába készül sok mindent tud.

(#12) glutamin


glutamin
őstag

Majd jön a Giga és megmutatja nekünk mi az, hogy olcsó:D Na de viccet félretéve, ez az ár már alkalmas arra, hogy elkezdje a nép venni. A többségnek ez a 20-30 ezres kategóris untig elég.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#13) Anubis_9 válasza glutamin (#12) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én úgy vagyok vele, hogy egy új alaplapnál 25.000 Ft felett, egy új CPU-nál pedig 35.000 Ft felett kezdem el ráncolni a homlokom. :DDD Ennél többet nem szívesen fizetek ki rájuk...

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#14) pityeszka


pityeszka
őstag

Jó ár csak drága bele a proci nékem.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#15) IDM válasza wardred (#5) üzenetére


IDM
tag

0day új technológia sosem lesz olcsó :)

Jah...az I7 lassan 1 éve van a piacon, az I5-öt az Intel a partnereknek
engedve (775 készletek...stb) tolta el őszre... :U

Szvsz furcsán viselkedik mostanság az Intel.
Sírnak a tervezett bevétel elmaradása miatt, ugyanakkor az I5-tel nem
állítottak terméket sem a mainstream sem a business kategoriákban...
Pedig innen jönne a bevételek legnagyobb volumene...nem?

[ Szerkesztve ]

(#16) Ste válasza juliabrilke (#7) üzenetére


Ste
addikt

Igaz, mihez képest olcsó :)
A felszereltsége tényleg nem rossz alsóbb kategóriás titulusához képest

(#17) Dr. Akula válasza Champipi (#4) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én meg a lakást szeretném megúszni egy dózsából, deszar hogy nem adnak annyiért...

(#18) Lenry válasza Anubis_9 (#13) üzenetére


Lenry
félisten

én anno 42000-ért vettem az Abit AW9D-met és nem bántam meg, mai napig szolgál, és képes 100%-os tuninggal stabilan járatni az E2140emet... :)

témához: kifejezetten tetszetős lap. mindent tud, amire szükségem lehet, és még olcsó is. :C
de a vásárlással megvárom a Gigabyte-ot. nem szeretem az Asusok AMIBIOS-át :P

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az asusnak egyszer már volt "olcsó" "középkategóriás" "jól felszerelt" lapja, a P5K.

ami drága volt (amikor én vettem még 30 fölött erősebb forint mellett) mert végül hatalmasat bukott rajta az ember eladásnál, középkategóriás az nemvolt (hiába bírt C2Dvel 500+os FSBt, ha a gyenge áramellátó miatt ezt a featuret nem igazán lehetett kihasználni) és a "jól felszerelt" is csak specification szinten stimmelt, gyakorlatban nem.

nagyon sok embert ismertem akinek volt egy időben és szinte kivétel nélkül mindenki elváltott róla (vagy elege lett belőle, vagy beledöglött a lap egy év alatt a 125W tdpjű q6600ba... amit papíron támogatott). 2xx0ás széria alá (és mértékkel a 6300-6400asok alá) persze jók voltak, de azok alá fele annyiért is volt megfelelő lap...

a DXWF természetesen más világ, de olcsó és közepes árú darabokat nem gyárt az asus.

jelenleg az x4ekhez és s775höz (x48-dq6!) is ennyiért már elég jó lapot kapni, szóval végeredményben mindkét rendszer olcsóbb.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Az alaplap passzív hűtést kapott."

Még szerencse... :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) Picturemaker válasza Lenry (#18) üzenetére


Picturemaker
őstag

Na ja! ABIT az más kategória. :) Nagyon sajnálom, hogy megszűnt. PII-óta csak ABIT lapokat használtam.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#22) Anubis_9 válasza Picturemaker (#21) üzenetére


Anubis_9
őstag

Az én kezem alatt kb. 4 ABIT lap adta meg magát kondifelpúposodás miatt. :DD Mégis imádtam a márkát... Én is sajnálom...

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#23) tkutyi


tkutyi
csendes tag

Sziasztok!

Egy hatalmas kéréssel fordulok hozzátok!
Vettem egy ASUS M4A785TD-M EVO alaplapot,melyre integrálva van egy ATI HD4200-as videokártya. A problémám a következő:
DVI kábellel van összekötve a monitor,de van egy Plazma tv-m, melyet HDMI kábellel kötök össze. Korábban egy Nvidia kártyám volt,melynek szoft.-jábol ki tudta választani az éppen használni kívánt megjelenítőt!Ennél,igaz nem ismerem,mert nem volt még ilyenem, ha feltelepítem a drivereket,akkor csak a Plazmát,vagy a HDMI kábel kihúzása után csak a monitort látja!!! Tudna valaki valami hasznos tippet adni,hogy miként tudnám megoldani a két monitor közti váltásokat?Persze azon kívül,hogy egyszer az egyiket, mássszor a másikat dugjam be?:o)))

Nagyon köszönöm előre is a válaszotokat!!

Üdv,
Csaba

(#24) hejesírásó válasza Picturemaker (#21) üzenetére


hejesírásó
senior tag

abittal szoftveresen elégedett voltam, világ életemben, de jahm kondi problémám 2 szer is volt nf7-időkben

proci985: csak alátámasztani tudom a P5K dolgot, nem váltottam el róla->max majd ha lesz fölös pénzem, de nagyon megbántam. nem érte meg az árát, csak giga nem volt akkoriban kapható amd-géphez, szval jött a P5K meg intel, most meg szívom a fogam az árak miatt. mire megszoktam\kitapasztaltam a sok hülyeségét a P5K-nak lett egy két deres hajszálam!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.