Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bird


Bird
addikt

Atyaúristen....Felső plafon 2000 ezer dollár? :F Kicsit túlárazott lesz ez a gyönyörűség... Nem is beszélve az á/érték arányról?!

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2) rudi válasza Bird (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Kis szerencsével lejátszódhat ugyanaz, mint az ULV->CULV váltáskor. Eredetileg az Intel ULV iszonyat drága, kisméretű notebook volt, akárcsak az ultrabook. Aztán beijesztett az AMD az első olcsó és kicsi platformjával, meg feltűntek a netbookok és hopp, az intel a 300-400 dolcsis ULV procikat elkezdte 100-200 dolcsi környékén árulni. Ha most az AMD APU beválik (erre van esély), akkor hamar csökkenteni kell majd az ultrabookok árát.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) nemmind1_85


nemmind1_85
csendes tag

"...1000 dollár alá áraz. Az egészen pontosan 787 euróért..."

Ezt próbáltátok már?
http://www.google.hu/search?q=1000+usd+to+euro

(#4) Abu85 válasza nemmind1_85 (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A kereskedelemben ez nem így működik. Megszokott, hogy az USA dollár az alig tér el nyugaton az eurós ártól. Szimpla egy az egyben váltás van általában, 1 dollárt 1 eurónak vesznek. USA-ban olyan 800 dollár lehet majd a gép, hiába jön ki az átváltás 1000 fölé.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) Televan74


Televan74
nagyúr

Hát persze ,hogy számít a sikerre , szerintem ultrabook -on nagyobb lehet a cégek nyeresége.

(#3) nemmind1_85 Még jó hogy nem 1000€ , általában 1:1 szokták számolni mire hozzánk eljut egy termék. ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

AMD rendszerre nem lehet építeni ilyen paraméterű gépet? Egy E-450es Cpu-s valami nekem megfelelne.. de igaz... 130e HUF felé nem mennék... (tegnap láttam épp a MM-ben egy Sony Vaio netbookot 12,1es méretben, E-350es procival, 4GB rammal és 320GBos merevlemezzel, 129ezer Magyar pénzért.. elgondolkodtam rajta, de aztán rájöttem, hogy most nem engedhetem meg magamnak ezt a kiadást.. így egyenlőre "várom" a következő generációt, mert ha most nincs úgyse miből, akkor legközelebb miért ne a következő generációt vegyem ha már lesz rá mód :) ...)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#7) rudi válasza DraXoN (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Az lesz az érdekes, amikor kihozzák az eredendően két magos lapkára épülő AMD A4-eket. Köréjük minden bizonnyal lehet majd építeni 130 000 forintos, a vásárlók 80%-ának minden igényét kielégítő, könnyű és kicsi gépet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) stratova válasza rudi (#7) üzenetére


stratova
veterán

A mostanában nálatok járt/járó A4-3300-as masina nem eredendően 2 magos? az E2-3000M is érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

(#9) osztraksajt válasza rudi (#7) üzenetére


osztraksajt
őstag

Hiába, ha mindenki halálra akarja magát keresni ezeken a cuccokon és olyan árakat írnak ki rá, hogy még a marketingesek is belepirulnak, de csak megpróbálják. :W

(#10) acsa77 válasza stratova (#8) üzenetére


acsa77
tag

Műszakilag nézve nem, mert elvileg 4 magos lapkákat "selejteznek" ki 2 magosra. De lehet, hogy rosszul tudom.

(#11) macilaci78 válasza osztraksajt (#9) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A gyártónak van rajta leginkább haszna, mikor a kereskedelembe került a termék, utána már kőkemény árverseny van.
Nehezen tudom kifejezni, de egy Intel CPU-nak egy AMD CPU csak helyettesítő terméke tud lenni. Ez a gyártói vonal. Kereskedelmi vonalon viszont egyazon CPU-t többen is értékesítik, itt már nem lehet elszállni az árazással.
A gyártó általam nagyobbnak vélt haszonkulcsát viszont elviszi az innováció.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#12) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Még jó, hogy számítanak rá ha az Apple nem bír elég MacBook Air-t gyártani :N Persze hozzáteszem semmi baj nincs a piackövető magatartással és jó ha nagyobb a választék igényesebb gépek terén is. Én mindig attól félek csak, hogy bár papíron nagyon jók és elsőre nagyon jónak tűnik az ár/érték arány de nagyon sokszor kiderül, hogy mégsem olyan a minőség. A HP Envy tipikus példa erre.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#13) Findzs


Findzs
addikt

azon kívül, hogy elmondhatja a leendő tulajdonosa, hogy milyen penge vékony gépe van semmi más haszna nincsen ezeknek ilyen áron

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#14) toldy


toldy
őstag

A toshiba és a lenovo gépeiről mikor írtok? Nekem az a Lenovo U300 nagyon tetszik, kívül belül, várós nagyon. :K

Az élet nem habostorta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.