Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csako


csako
veterán

1050Ti-re ROG1660Ti-re váltás esetén £75-öt adna, vagyis ~26924 Ft-.ot.
Úgy látom hardveraprón 30-40k között mennek a 1050Ti-k.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2) b.


b.
félisten

maradok a hardveraprónál. :D
270 fontot adok bárkinek az 1080 TI jéért( ezt így írják? :) )- ha hibátlan ,- én is :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Ötletes elgondolás és ezt lehetne még tovább is "fejleszteni" :)

read-only mode on the forum

(#4) ricsi99


ricsi99
addikt

Hát ezzel nem tudom kit akarnak megetetni.
Angliában van olyan hogy "CEX" bolt...
Ez egy használt műszaki keresekedés... ha ide beviszel egy vga kártyát kb ugyan annyiért vennék be amennyit az asus adna érte ,vagy még többért ... jah és kézpénzt kapsz ott ....nem egy jegyet...azután on-line olyat rendelsz ami szimpi... itt ingyenes a kiszálitás csak vegyél valamit...

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#5) hajbel válasza ricsi99 (#4) üzenetére


hajbel
addikt

Hát ja. Mondjuk választhatsz jegyet is, amivel jobbna jársz. Most ott 313 fontot kapsz egy Ti-ért kp-ban, jegyért 378-at.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#6) ricsi99 válasza hajbel (#5) üzenetére


ricsi99
addikt

Naja attól függ ,hogy mire cserélnéd... lehet amúgy kicsit túlárazott számomra az Asus rog sorozat.. és nem csak asus kártyákat vesznek be, és online webshop kicsit több termék/ több árral / azon felül Hitelkártyára is vásárolhatsz nevetséges kamatért.... ...
Komolyan mondom ,hogy nem értem ezt az "akciót" ....ez itt halva született ötlet....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#7) gV válasza b. (#2) üzenetére


gV
őstag

mivel a Ti a "Titanium"-ot röviditi ezért 1080 Ti-jáért

(#8) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

"mely a jobb kategóriájú ASUS Dual GeForce RTX 2070 O8G kártyára cserélve 35 fontot ér"

Ja, ilyen rátával én is beszámítok. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9) snecy20


snecy20
veterán

Bármikor el lehet ezeket adni többért a használt piacon. Röhej.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#10) GAI válasza snecy20 (#9) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nyilván nem fognak annyit adni érte, mint a használtpiaci ára. Gondolom ők is tovább értékesítik majd, haszonnal.

Ez kb olyan, mint hogy új autó vásárlásakor is beszámolja a szalon a használt autódat, csak olyan nyomott áron, hogy senkinek se éri meg, mert másfélszer annyiért el lehet adni a használtpiacon. Mégis van, aki beszámíttatja, mert nem akar vesződni az eladással. Nekik jó lesz ez a VGA-s megoldás is, de nyilvánvaló, hogy nem mi vagyunk a célcsoport, akik szívesen foglalkozunk hardverekkel, adás-vétel szintjén is :)

Amúgy ha jól tudom, az EVGA-nak is volt valami hasonló akciója régebben

[ Szerkesztve ]

(#11) Noukoum


Noukoum
veterán

Azt azért illik hozzátenni hogy ebben a programban ne csak a nyers VGA árat nézzétek, hanem azt hogy nem kell foglalkoznod az eladással. Tehát ez is benne van az alacsony árban. Szimpla szolgáltatás. Ez mindennél így van.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) bsh válasza GAI (#10) üzenetére


bsh
őstag

evga-nak van most is ilyen akciója. persze usa only.

(#13) ricsi99 válasza Noukoum (#11) üzenetére


ricsi99
addikt

Ha még rohangálni kellene akkor még azt mondom szo-szó.... egye fene.
De,hogy online telefonon mindent el lehet intézni akkor már más a leányzó fekvése... max 1* kell kimozdulnom amig elmegyek a helyi postára feladni... vagy nagyobb űzletekben bevásárlás után feladom ,mivel mindenhol van postai pult is...
CEX= Eladás részéröl annyit... elküldöm ,bevizsgálják ,hogy jó e , ha igen visszautalják a cash-t , ha meg nem akkor jön vissza a termék
Na mind1 ,szerintem csak marketing fogás ...amin még csiszolni fognak :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#14) Noukoum válasza ricsi99 (#13) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem se éri meg nyugi

De az eladás nem mindenkinek ilyen egyszerű. Egyrészt baromi sok idő tud lenni, másrészt a személyes átvétel bizonyos személyek miatt baszott nagy macera lehet. Aztán vannak csalók, trollok, hülyítők, alkubajnokok. és nem mindenki hozzáértő, nem mindenki tud eladni terméket.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) ricsi99 válasza Noukoum (#14) üzenetére


ricsi99
addikt

Szerintem se... sokan még olvasni sem tudnak.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#16) Tanisz


Tanisz
senior tag

Ez jópofa dolog :)
Aki nem akar vesződni az eladással, annak teljesen megéri.
Főként, hogy az RX 480at is beszámítják akár :)

Viszont eltöprengve: ennyire nem veszik a 20as szériát, vagy a 11es szériát?

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#17) Synthwave válasza Tanisz (#16) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Á, csak meg kell kicsit lendíteni a "refurbished" eladásokat. )

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) lenox válasza csako (#1) üzenetére


lenox
veterán

Nekem 2080 Ti-re valtassal 165 fontot adna erte.

(#19) joey04 válasza snecy20 (#9) üzenetére


joey04
titán

Nem is akarnak versenyezni azokkal az árakkal.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Depiboy


Depiboy
tag

Ennek szerintem akkor lenne értelme ha nagyjából piaci áron számolnának be, addig a kisembernek ez nemigazán éri meg :(

(#21) snecy20 válasza joey04 (#19) üzenetére


snecy20
veterán

Akkor nem lesz túl sikeres a dolog, hacsak a gazdag nyugati világban el nem kótyavetyélik a régi, de még értékes hardvert a használtpiaci árának feléért.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#22) Synthwave válasza snecy20 (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyan. Vannak országok, ahol pl. lomtalanításkor többszázezres/akár szegről-végről milliós, hibátlan értékeket hajintanak ki a ház elé, hogy vigyed pleb. Mer' már az küzdés neki, hogy meghirdesse. Pont annyit akar vele foglalkozni (igazából annyit se, de muszáj), hogy kivonszolja a porta elé.

Pár évvel ezelőtt még Németország is jó péda volt (nem tudom, most mi a helyzet ott); láttam 3 részes, makulátlan, hófehér bőr ülőgarnitúrát a kapualjban (faragott karfákkal, csak hogy jobban fájjon). Ismerős gyakorlatilag az egész lakását bebútorozta (+ gáztűzhely, ez-az) effektíve ingyen (pár ojrót kidobott a spanjának benzinre) - és meg nem mondtad volna, hogy guberált cuccokról van szó. Etecera, etecera.

Lesz erre kereslet. Annyi biztos, hogy az ASUS-nak megérje.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) kkf


kkf
aktív tag

Afrikában már várják a refurb 950-eseket. 😁

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#24) szebe válasza csako (#1) üzenetére


szebe
őstag

40k-ig 3 gigás 1060-ak vannak dögivel....

Azt is kihagyjátok sokan az egyenletből, hogy UK only. Nekik simán megéri, olyan cuccokat dobálnak ki fillérekért ebay-re, amit itthon bolti ár alatt 10-15%-kal raknának ki.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#25) snecy20 válasza Synthwave (#22) üzenetére


snecy20
veterán

Nekem/nekünk ebbe nehéz beleélnünk magunkat, de ez a része valóban így van, kicsit más a hozzáállás a használt holmikkal kapcsolatban.

Errefelé a 300ft-os vacak is megy fel az apróra! :DD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#26) Depiboy válasza kkf (#23) üzenetére


Depiboy
tag

És 650-eseket! 950 a "közepe" a beszámításnál

(#27) hajbel válasza Noukoum (#14) üzenetére


hajbel
addikt

Pont a hsz-ben írta, amire reagáltál, hogy pontosan ugyanaz a menete a CEX-es eladásnak, mint az ASUS beszámítós akciójának, csak ott jelentősen többet kapsz érte cashben is és voucher formájában is. Az az egyedüli különbség, hogy collect+ pontról (ami kisboltokban, kb. minden második sarkon megtalálható), ingyenesen küldhetsz bármit a CEX-nek, itt pedig gondolom még a postát is fizeted, ami egy VGA esetében nem kis összeg.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#28) laskr99


laskr99
addikt

Sose értettem ezeket a beszámítós dolgokat. Mindig is kevesebbet fognak adni az adott termékért mint amennyiért elmegy használt piacon. 1080Ti-ért majdnem másfélszeresét kaphatok HA-n és azt vehetek amit akarok.. Asust nem vennék az bizti.

Pl ott a OnePlus is. Adnak 170 Dollárt egy OnePlus 6T-ért. Itthon több mint a duplájáért megy el használtan. Hülye akinek megéri..

(#29) Synthwave válasza laskr99 (#28) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát nézd, azért az is ott van, hogy ha van egy számodra kielégítő életszínvonalad, akkor még inkább számszerűsíted pénz szintjén az idődet/kényelmedet.

Nem ilyen szinten, de pl. nekem is vannak olyan dolgaim, hogy bukok inkább pár ezret, mint hogy valamivel egy percet is foglalkozni kelljen - nyilván, ha jobban élnék, akkor ez az összeg is nőne.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30) Busterftw válasza Synthwave (#22) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha jól tudom a németeknél/osztrákoknál nagyon drága szemétlerakóba letenni a cuccot, ezért sokan tárolják otthon inkább a "régi" cuccot vagy kiteszik a ház elé, a magyar rendszámos autók elhordják.

(#31) Hebehebe válasza ricsi99 (#6) üzenetére


Hebehebe
tag

:D strix 1070 - > 2070 kapnék érte 210 fontot, 70k.. inkább megtartom :D

(#32) Synthwave válasza Busterftw (#30) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, azt a garnitúrát rendszámtól függetlenül elhoztam volna, mert alsóhangon ért vagy félmilliót.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33) lenox válasza laskr99 (#28) üzenetére


lenox
veterán

De amugy 175 gbp - 63k egy 1050 ti-ert mar tobb, mint a jelenlegi uj ara.

(#34) NandoXXL válasza Synthwave (#29) üzenetére


NandoXXL
senior tag

És a nyugalmadat, legalább is ha fórumtársakból indulok ki ;] Megértelek :R

(#35) Luui válasza lenox (#33) üzenetére


Luui
csendes tag

75font lesz az csak, barátom.

(#36) lenox válasza Luui (#35) üzenetére


lenox
veterán

Elirtam, 165, de mondjuk probald ki, mielott hulyeseget irsz, 2080Ti vesz, 1050 ti beszamit. A vasarolt kartyatol is fugg az ar, nem csak a beszamitottol, eleg logikus.

(#37) keembo válasza lenox (#36) üzenetére


keembo
tag

Igazad van és 1050 Ti tulajként rájövök, hogy még nincs igényem erre a kedvezmény ellenére se. Viszont ha szerzek egy ismerőst, aki 2080-ast venne, én meg visszaveszek egy használt 1050 Ti-t 30kért, akkor már megérheti.

(#38) Pugna válasza Hebehebe (#31) üzenetére


Pugna
kezdő

A használt piacon 40-70 közt mennek a 1070-ek. Szóval az ajánlat nem rossz. Többet máshol sem adnak érte.

(#39) Synthwave válasza Pugna (#38) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

40???

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40) snecy20 válasza Synthwave (#39) üzenetére


snecy20
veterán

Az hagyján, de még 60-ért sincs...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#41) Synthwave válasza snecy20 (#40) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig vettem volna vagy hármat.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) Avicularia válasza Synthwave (#41) üzenetére


Avicularia
veterán

Én márciusban adtam el egy fórumtársnak 5 darab 1070-et 300K-ért és svédből hazaküldtem neki magyarba futárral. Igaz nem volt meghirdetve a fórumon.

(#43) Synthwave válasza Avicularia (#42) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A 40 ezresből. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44) Avicularia válasza Synthwave (#43) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem, ez a hatvanezres volt :D

(#45) #11083776


#11083776
törölt tag

Azért nem olyan rossz ez.Asus dual oc 1060 3 gb ra is 75 fontot adna (200 ért vettem vagy 2 éve) egy 200-300 fontos kártyára lenne cserélve (annyit nekem is megér akár egy másodlagos gépbe) de ha egy komolyabbra akkor 165-öt!!! Az meg jó ,mert pl az ebayen lenne eladva akkor ott sok a levonás 200 felett kéne eladni ,hogy 165 meglegyen. az meg az új ára jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#46) Pugna válasza Synthwave (#43) üzenetére


Pugna
kezdő

Én ezelőtt 2 hónappal vettem ebayen 2 darabot. Egyik 42 ezer volt, a másik 44. (Evga, Msi qs.) Itthoni árakat már meg sem nézem.

(#47) Borvitéz válasza Pugna (#46) üzenetére


Borvitéz
csendes tag

Tartok a sok hamisítványtól.
Licitálós,használt vásárlás volt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.