Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Hát nem dob valami sokat. De gondolom elég lesz, hogy normálisan meghajtsa a készüléket.
Jaj és lehetne vékonyabb ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) Duree


Duree
veterán

Remélem eljut hozzánk is,szeretném látni élöben.

duree54

(#3) bélus91


bélus91
tag

Bízom benne ,h jövőre felső középkategóriába minél több gyártó teszi ezt a chipset-et bőven elég az mindenre :B

(#4) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

http://www.spritamplifier.com/wp-content/uploads/2014/10/Oppo-R5-Camera.png

Rendkívül igényes a kilógó kamera, biztosan jól mutat, mikor leteszem az asztalra és billeg.

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vicces,h jack már bele sem fért, ami még gyenge az az akku de félóra alatt 75% töltődik. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na remélem, hogy hamarosan ez lesz a standard (SoC + RAM) a középkategóriában. Az alsóban meg legyen végre mindenben 1GB.

***

(#7) Forest48


Forest48
aktív tag

Azért egy 30-at guríthatott volna, de úgysem ezek a tesztek a mérvadóak.
Szvsz viszont túl csekély a különbség a 410 és ez között.
Szerkesztve:
A specifikációkat összehasonlítva méginkább elvárnám azt a 30000-et.
Guruljon vele a rendszer és nekem okés :)

[ Szerkesztve ]

(#8) pusszycat válasza Forest48 (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pl. az LG G3 S 17000 gurít snapi 400-al. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) ollie válasza Forest48 (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Óriási a különbség. Itt fHD kijelzőről van szó, a legtöbb 410-es tesztnél meg még HD sem volt, sőt gyakran még qHD alatti (480x800) kijelzőkkel voltak a tesztek. Minél nagyobb a felbontás, annál kisebbet gurít az Antutu.

***

(#10) Forest48 válasza ollie (#9) üzenetére


Forest48
aktív tag

Egyértelműen, mivel jóval több pixelt kell kirajzolnia. De akkor is egy új chipről van szó, ami a közép-felső kategóriában indul.
Azért akárhogy nézem ez nem a snapi800 és mondjuk a 410 között van. És direkt csak a 800at írtam. Szerintem az lett volna az elvárható, mivel így megint csak annyira szolgálja ki a dolgot, hogy 2-3 év múlva cserélni kelljen mindenképp.

(#11) amisis


amisis
aktív tag

Az Xperia SP 25000 pontot ér el kétmagos snapdragon 400 al :D

Apple iPhone 8 Plus

(#12) pusszycat válasza amisis (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom félreszámolt valamit... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#13) ollie válasza Forest48 (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Snapdragon 600 már időnként köhög az fHD alatt, szerintem már az csoda lesz, ha a gyártók megoldják, hogy a 615 lagmentes legyen. Nyilván nem a google-re gondolok, mert a Nexus 7 lagmentes, de a sok egyéb gyártó bloatware-e be tud tenni az androidnak.

***

(#14) ctvagyok válasza pusszycat (#12) üzenetére


ctvagyok
őstag

Még 4 A9 mag is 24k felett dob nálam, szóval simán elképzelhető.

(#15) csapee válasza amisis (#11) üzenetére


csapee
senior tag

Gondolom az Sp is Full Hd-ban fut, mert ha nem akkor nem tudom hogy jön ide az info?

Csapee

(#16) Paul119 válasza amisis (#11) üzenetére


Paul119
addikt

Csak az andreno 320 miatt :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17) Wapmester


Wapmester
senior tag

ez nem valami erős teljesítmény de középkategóriába elég, azonban egy 64 bites Snapdragon-nak nem a középkategóriában kéne lennie :D

(#18) hue2000


hue2000
tag

Hát azok a pontszámok nem túl meggyőzőek :( :(

Az élet mindig drága

(#19) Forest48 válasza Wapmester (#17) üzenetére


Forest48
aktív tag

A középkategória a 400as széria, ez a közép-felsőben versenyez. Oda szvsz kevés

(#20) ollie válasza Wapmester (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nem? Még alsókategóriában is van 64 bites Snapdragon (S210).

***

(#21) Wapmester válasza ollie (#20) üzenetére


Wapmester
senior tag

kicsit fura, hogy rámásztak erre a 64 bites dologra, ami pl akár 4 gb RAM használatát is lehetővé teszi és majd ebből az egészből lesz egy alsó kategóriás telefon az általad említett s210-ből, szvsz ez eléggé hülyeség , de az középkategóriában sem igazán fog így kijönni a 64 bit haszna, inkább jól hangzó reklám :D

(#19) Forest48: akkor még optimizálhatott volna a rendszeren az Oppo

[ Szerkesztve ]

(#22) ollie válasza Wapmester (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 64 bitnek nem az elsődleges előnye, hogy lehet sok memóriát használni.

***

(#23) Wapmester válasza ollie (#22) üzenetére


Wapmester
senior tag

ezzel tisztában vagyok de sok ember nem fogja érteni :) A RAM viszont elég fontos

[ Szerkesztve ]

(#24) tjb007 válasza Forest48 (#19) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mi miatt gondolod kevésnek ?

(#20) ollie

A 210 (8909) Cortex-A7 magos, így ez "csak" 32 bites.

(#25) big-J


big-J
őstag

Ennek az eredménynek semmi értelme, kb 1.2 de max 1.5Ghz körül kell menjenek azok a magok hogy ennnyit kapjanak, A7 octa 32k-t kap.

Szerk.: Jé, kitaláltam, 1.5-ön mennek... pazarlás.

[ Szerkesztve ]

(#26) sixpak válasza ollie (#9) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez komoly?
Én azt hittem, hogy a felbontás figyelembevételével számolja ki az eredményt. Akkor mi a szar értelme van ennek egyáltalán?
Ha olyan eset is előfordulhat, amikor egy 300ezer képpontot mozgató öreg hardver több pontot kap, mint mondjuk 2milliót mozgató flagship.
Ez egy vicc...
Létezik olyan benchmark amelyik nem így számol és megbízható eredményt ad?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#27) csernak75 válasza sixpak (#26) üzenetére


csernak75
senior tag

Szerintem így van értelme ahogy most van, pl. még egy Adreno 330-nak se mindegy hogy 1 játékot, HD-Full HD vagy QHD-ben kell vinnie!

(#28) BiP válasza Krugszvele (#4) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha pont azzal az 1-2mm-rel vastagabb lenne a teló, sokkal erosebb akksit tehettek volna bele, mindenki el lenne ájulva.

(#29) Csapoati válasza big-J (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy inkabb energiatakarekossag? Nem ertem mit varnak ettol egyesek... Azt hittetek, hogy leuti majd az S800-at? Nem is volt celja, tokeletesen betolti az urt az S400/410 es az S8xx-ek kozott.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) Krugszvele válasza BiP (#28) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Csak akkor meg a súlya lenne gondolom iszonyat sok.
Pedig meg lehetne találni egy jó középutat, de valahogy nem jön össze idén a gyártóknak :)

(#31) BiP válasza Krugszvele (#30) üzenetére


BiP
nagyúr

Az az 1-2mm lenne a középút. Elvégre akkor is még csak egy 7mm-es készülékről beszelunk, csak nem lenne úgy sem túlsúlyos.

(#32) Krugszvele válasza BiP (#31) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Én abban bízok, hogy jövőre az iphone kameráját teljesen be tudják süllyeszteni a házba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.