Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Túl sokat nem mutattak, de nekem teszett!

Anno amikor a PREY megjelent, és láttuk azt a gusztustalanul gyönyörű biomechanikus idegen űrhajó belsőteret, már akkor elkezdtünk fantáziálni egy olyan technikával elkészített Aliens játékról, mivel az a megjelenítési mód nagyon is passzolt volna az idegenekhez. Most valami hasonlót látunk, csak sokkal fejlettebb és modernebb formában.

#tarcsad

(#2) Tituka


Tituka
senior tag

elkezdődött a DirectX 11 láz... :C

nah majd meglátjuk mennyivel szebb vagy jobb :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) Fortissimus


Fortissimus
őstag

hat ez eleg verszegeny bemutato

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

hát nekem az avp1-ben voodoo-val, 640x480-ban mindenféle sm 5.0 meg dx11 nélkül is átjött a rettegés :)) remélem most sem lesz másképp... a grafikára biztos nem lesz panasz... de azért minden másra is remélem odafigyelnek és lehet pelenkát venni :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) zed1983 válasza mephi666 (#4) üzenetére


zed1983
őstag

Hát remélem én is :K

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#6) P00By


P00By
nagyúr

Micsoda hír :Y

(#7) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Iskolapéldája annak, hogyan NEdemonstráljuk a tesszelációt... ennyire buta demo-videót ilyen hülye kamera beállításokkal is csak akarva lehet csinálni. Abszolút látványtalan prezentáció, szóra sem érdemes...

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Off, Medium és High. Tehát a magas részletettség csak a csúcs Ati -kon lesz megfelelő sebességű? :F

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) _Orbi_ válasza mephi666 (#4) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

és a 2-ben az MX200-as GF-el ;)
Valahogy úgy vagyok a grafikával, hogy az sem érdekel, hogy ha ronda, csak csináljanak egy olyan besz@rató játékot, mint a 2 (vagy az 1) :))

(#10) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Alien VS Predator forever!!! Na ezt várom nagyon! Remélem az nvidia is majd beszáll a ringbe, bár dx9el is brutál lesz...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#11) newgamer


newgamer
aktív tag

2. részt még LAN-ban toltam csak,humannal voltam mindig.
Jó rész lesz ez is, csak vas kell hozzá majd.

(#12) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nagyon várom már én is. :K

Anno az AvP 2-őt még a jó öreg Celeron 400Mhz + Savage 4-en toltam. Sajna akadt rendesen a gépen, de játszottam ahogy tudtam és paráztam rendesen :D

Jah és a Marine a legjobb. Totál mint a filmben. Mész egyedül a sötétben és csak a mozgásdetektor pattogását hallod, de hirtelen..... :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) newgamer


newgamer
aktív tag

Játéknak nem tudja valaki milyen gépigénye lesz?

(#14) Crytek


Crytek
veterán

Hát van ez az új Unigine Heaven dx11 techdemó amibe van tessaláció is és hát a tessaláció olyan mérték lassúlást okoz ami nem jó jel szerintem.
Bár lehet a tesztben el lett túlozva a tesztben nemtudom.De az tény hogy jóval jobb élethűbbek úgy a cuccok!

Ez az aki nem látta volna még!

Next PC Upgrade: 2022

(#15) Dr. Romano válasza Crytek (#14) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Abban a tesztben eléggé el van túlozva a dolog, de direkt, hogy bemutassa a technológiát és jól megizzassza a vga-kat :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) BalaNce87 válasza Dr. Romano (#15) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát én is gondoltam hogy ez nem így fog kinézni, lesznek változások, de minimális, legalábbis szerintem. Bár engem túlzottan még nem vonzz a DX11, én a 9-el is elvok annál szebbet még nem sikerült csinálniuk azóta. Mondjuk nem értem dx10.1 minek volt, mert ugye az is csak ati-n volt elérhető viszont sok előny nem származott belőle, mert ha gyenge volt a videókártya egy bizonyos játékban, akkor mitsem segített rajta a 10.1, és szerintem itt is ez lesz majd, a sebesség jobb lesz vmivel.

Crytek: Ezzel én is így vok és ezt is gondolom erről, viszont már ideje lenne felmutatni grafika fejlődést is, ami 2 éve nem változott semmit.

[ Szerkesztve ]

(#17) Crytek válasza BalaNce87 (#16) üzenetére


Crytek
veterán

Inkább a gyorsaság legyen ne szépség.Cryengine 3-ra kiváncsi leszek dx11-en mit mutat majd.

Next PC Upgrade: 2022

(#18) aram01


aram01
nagyúr

viszlát nv :O

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#19) Crytek válasza aram01 (#18) üzenetére


Crytek
veterán

LOL ez honnan jött?

Next PC Upgrade: 2022

(#20) boeing válasza mephi666 (#4) üzenetére


boeing
senior tag

Egyetértek kolléga. :C

[ Szerkesztve ]

(#21) Johnny Cage válasza Crytek (#14) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Azt ugye tudod, hogy a 8800GT hardverből nem támogatja a tesszelációt? Ahhoz minimum dx10.1 kompatibilis hardver kell.

[ Szerkesztve ]

(#22) New Life


New Life
aktív tag

Én is remélem, hogy a folytatás is legalább olyan lesz mint az előd...

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#23) KvPt válasza Johnny Cage (#7) üzenetére


KvPt
tag

A kamera forgatásával azt karták megmutatni, hogy a távolabb lévő objektumok/részek polygonszintje, hogyan változik távolról illetve közelről nézve.

(#24) Crytek válasza Johnny Cage (#21) üzenetére


Crytek
veterán

Persze hogy tudom,de ezzel mit akartál sugallani felém?

Next PC Upgrade: 2022

(#25) gyiku


gyiku
nagyúr

(#26) KvPt válasza Crytek (#24) üzenetére


KvPt
tag

Gondolom azt akarta, hogy 8800 gt-vel, ami nem tud tesszallálni, még szép, hogy nagy a lassulás.

(#27) JoolsNOS válasza gyiku (#25) üzenetére


JoolsNOS
veterán

:W ÁÁÁÁÁ :W
Komoly :DDD

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#28) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

volt limbó-láz...2009-ben meg elindult a DX11-láz :C aminek "eredményét" 2010-től fogjuk látni...(leszámítva ezt+azt)

még a végén a Duke Nukem Forevert is újra beharangozzák DX11-el:Y ;] ...

(#25) gyiku: neeee :W :W :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29) Szirti


Szirti
tag

Engem sem a grafika izgat igazán, hanem a HANGULAT! Az Alien filmekből (na jó a 4 nem kimondottan) és a predator I-II ből áradó hangulatot tudják folytatni.

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#30) Crytek válasza KvPt (#26) üzenetére


Crytek
veterán

Nem én VGA-mból indultam ki mivel én hiába futtatom dx11 modba nekem nem tesszalál szal nekem nem lassul :D
5870-es ati tulajok is írták.

Next PC Upgrade: 2022

(#31) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Ti majd DX11-ben nyomjátok közepes grafikán én meg GTX 260SLI-n DX10-be fullon! ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#32) JoolsNOS válasza (Darkwood) (#31) üzenetére


JoolsNOS
veterán

De nekik legalább meglesz az a lehetőség hogy válasszanak dx módok közt. De sztem már csak évek kérdése és nv is kidobja :O

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33) Crytek válasza JoolsNOS (#32) üzenetére


Crytek
veterán

Évek?? Lehet még ebben az évben de 2010q1 az tuti!

Next PC Upgrade: 2022

(#34) - = Zk = - válasza Crytek (#33) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a próféta szóljon most belőled! :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35) Dr. Romano válasza (Darkwood) (#31) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Heh... nekem is ilyen volt anno a hozzáállásom :D
Röhögtem a többieken, hogy a Radeon 9600-ason nem tudják fullon futtatni a DX9 miatt az NFS U-t vagy a Far Cry-t én meg maxolt beállításokkal nyomtam az MX440-esemen (persze DX7-ben :DDD)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36) (Darkwood) válasza Crytek (#33) üzenetére


(Darkwood)
őstag

A következő évben mindenképp lépniük kell! Legalábbis remélem, mert nagyon nem szeretem az Ati-t!

Dr. Romano: :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#37) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Ha eléri a Jericho szintjét, én boldog leszek,márpedig elfogja érni.

(#38) JoolsNOS válasza Crytek (#33) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Csak vicceltem... ;] Remélem idén lépnek.

Ateszzero: a Jerichoban csak a karakterek voltak szépek. A környezet elég silány volt, ugyhogy annál azért legyen jobb.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#39) Johnny Cage válasza Ateszzero (#37) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Hát ha lehet, ne is hasonlítson a Jericho-hoz... egy ígéretes játék volt borzalmas kivitelezéssel.

(#40) Overfiend


Overfiend
csendes tag

Az AVSP2 óta várok egy jó grafikával megcsinált ALIEN játékra. Imádtam a marine-al menni a sötétben, hallgatni a pittyegést.
De ezt más sokan leírták..
Mai napig emlékszem, amikor becsukódik a játék elején a bejárat ahol bemész, és mész a piros fénnyel megvilágított folyosón, és eléd esik le a mitadisten pont banán alakú csővég, nagy gőzzel és sziszegéssel. Kevés dologtól ijedtem meg még annyira.. (a másik, ami így megmaradt, az eredeti Péntek13 végén Jason, amikor felbukkan a csónak mellett, a tóból)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.