Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ImpersonatoR

Majd ha ingyenes lesz EA access ben akkor kipróbálom :)

(#2) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Ebből a PS3 / X360 páros fog valamit profitálni? Mert ezekre a gépekre is meg fog jelenni a Hardline és dícséretes lenne, ha azokon is történne előrelépés, a koruk ellenére.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#3) Anfänger


Anfänger
őstag

A nagy változások azonban a Battlefield Hardline-ban érkeznek! Pffff! Jajaja!
Még az a csalogató duma! :DDD

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#4) GIJoe


GIJoe
addikt

Szóljatok ha majd MenuetOSra dolgoznak a srácok :)

(#5) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Én úgy hallottam, hogy állati sok probléma van a directxszel, elvileg a Frosbiteos játékok gyakran kifagynak a francba, függetlenül hogy AMD vagy Nvidai, vagy hogy mennyire friss a driver, ez ellen tesznek valamit?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#6) Abu85 válasza GeryFlash (#5) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha ez ellen lehetne tenni, akkor már rég tettek volna. Azért van benne az összes Frosftbite 3 játékban a low-level elérés, hogy ha fagy a DX11, akkor ott a másik API mint alternatíva. Ezzel sajnos így kell kibekkelni a DX12-ig.
A Dragon Age-ben ez a gond amúgy nem javult, hanem romlott, és minél komplexebb lesz a játék annál tovább romlik. Ha kifagy a DX11 mód, akkor érdemes levenni a grafikát low-ra, ott stabilabb.

(#2) HaJózsi: A régi leképző azokhoz jó. Grafikában úgy sem várható előrelépés az előző generáción.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7) Def26


Def26
félisten

Kösz de még igy se kell. Bf4 -el eleget szoptunk az első 3 hónapban.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) zzola válasza Def26 (#7) üzenetére


zzola
félisten

Fosbájt 3 reloaded?
Meglájuk a Bugline beta mit mutat...

[ Szerkesztve ]

(#9) gbors


gbors
nagyúr

én nagyon kíváncsi leszek rá. ez lesz az első olyan keményen kommerciális próba, ahol már nem lesz mivel takarózni, muszáj lesz jól mennie, különben a low-level API mozgalom elveszti a hitelességét.

van már info róla, hogy mikor várható?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#10) velizare válasza gbors (#9) üzenetére


velizare
nagyúr

március 17-19, ha nem halasztják el újra.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A hírben közölt technológiák pontosan milyen előnyt fognak adni a játéknak? Vagyis milyen gyakorlati pluszt fog adni a Mantle renderer a DX11-hez képest? A plusz sebességre gyúrnak vagy plusz effektekre?
Remélem a Mirror's Edge 2-ig még tovább fejlődik a motor, ugyanis az az egyetlen cím az EA-nál, ami érdekel. :)

Más motorról is kapunk majd hasonló technológiai beszámolókat? Pl.: Gamebryo vagy a Star Citizen alatt futó CryEngine verzióról

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#12) Snip3r_HUN válasza zzola (#8) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Emlékezz vissza a bf4 bétára... meg hogy milyen volt a megjelenéskor a játék. :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13) zzola válasza Snip3r_HUN (#12) üzenetére


zzola
félisten

A béta jobb volt, mint a kész játék, erre gondoltál?

(#14) Jeollam


Jeollam
aktív tag

Majd meglátjuk mit tud a játék :) Én adni fogok neki egy esélyt! :C

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#15) Madárpók válasza huskydog17 (#11) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Szerintem ez egyszerre fog mindkét irányban is menni, pl. Mantle alatt gyorsabban, simábban, stabilabban fut, de ha bekapcsolod azokat az effekteket amik csak Mantle(és esetleg DX12) alatt mennek akkor visszajutsz oda ahonnan elindultál FPS terén. Persze ha jól megcsinálják akkor még mindig ott lesz a sokkal hatékonyabb CPU kihasználás, ami egy 64 fős szerven nem elhanyagolható, illetve a jobb stabilitás és kompatibilitás. Ha jól tudom a Dragon Age:I kétmagos procival meg sem moccan DX11 alatt, míg Mantle módban kicsit döcög, de működik.

Persze az eddigiek alapján totális bughalmaz is várható az elején.

[ Szerkesztve ]

(#16) Peak


Peak
addikt

na azért észnél is lehet ám lenni, az ubisoft a dice/frostbytehoz képest alsótagozatos info órás kölkök gyülekezete... nekem pl. egyáltalán nem fagy semmilyen FrostByte játék, se BF3, se BF4, se más egyéb...
kicsit szerintem túllihegitek ezt az egészet :D

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#17) zzola válasza Peak (#16) üzenetére


zzola
félisten

Talán te vagy az egyetlen ebben az országban, akinek még sosem fagyott le játék! Nem csak a fagyás, ami hiba lehet ám... :U

[ Szerkesztve ]

(#18) Peak válasza zzola (#17) üzenetére


Peak
addikt

jó, van 800 órám BF4-ben és ha talán 3x kaptam Windows errort... szóval értem én ezt, de kb. úgy fröcsög itt a legtöbb ember, mint ha az univerzum kizárólag bugmentes szoftvereket adott volna... mondom, eltúlozzátok.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#19) gbors válasza velizare (#10) üzenetére


gbors
nagyúr

az jó. mondjuk addigra biztosan nem lesz Radeonom, maradnak a tesztek :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#20) Def26 válasza Peak (#18) üzenetére


Def26
félisten

Nem, Te túlzod el. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21) haddent


haddent
addikt

Bizonyítsanak BF4 -ben. 900p 60fps (nem 100% stabil) ~~~> 1080p 60fps (99%-ban) és akkor hiszünk nekik, megvesszük a Hardlint és az SW Battlefrontot is :K

(#22) djculture


djculture
félisten

Engem a hardline eleve nem győzött meg, előző béta randa is volt bugos is meg a payday 2-nek egy ócska változata. Annyi plusz van benne ami javára írható hogy itt rendőrrel is lehet lenni ... De a negativ dolgokról regényt lehetne írni, kezdve a felélesztő injekciórol amit mielőtt meghallnál magadba szúrsz vagy valaki megteszi és feléledsz. Tiszta hülyeség, szólni kéne nekik hogy ez nem a legújabb robotzsaru videó.

[ Szerkesztve ]

(#23) pakriksz válasza djculture (#22) üzenetére


pakriksz
őstag

mert a betlöfild az eddig is olyan élethű játék volt mi? :)

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#24) Def26 válasza djculture (#22) üzenetére


Def26
félisten

Pedig az jó film volt. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25) velizare válasza djculture (#22) üzenetére


velizare
nagyúr

többek között ezek javítása miatt is halasztották el a megjelenést.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#26) ribizly válasza Def26 (#20) üzenetére


ribizly
veterán

Azért azt látni kell, hogy ki milyen gépen nyomja. A kolléga (Aki azt állítja Nála somán ment frankón) az adatlapja alapján nem kis erőművön, míg mások középkategóriás gépen vagy konzolon. Nem azt állítom, hogy ez így rendjén van, csak látni kell a különbséget. Egyébként a BF4 nálam is tükörsimán fut, de venni kellett alá vasat.
A Hardline, ha most nem virít valamit, akkor megy is hamar a süllyesztőbe, de ezt gondolom a fejlesztők is tudják. Mindenesetre az első béta nem nagyon győzött meg, előrendeléstől meg a mai világban már szó sem lehet! Úgyhogy csupán kíváncsiságból fogom meglesni, de már előre félek...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Szerintem inkább a Hardline-el az a legnagyobb gond, hogy ott a Battlefield előtte.
Ismét arra használnak egy címet, hogy eladjanak vele valamit, de közben ez az egész, azért jócskán távol került a Battlefield szériától stílusban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

"A konzolos optimalizálások jó része természetesen PC-ben is elérhetők lesznek első körben a Mantle, míg az év végén a DirectX 12 API-val is. Bár a Battlefield Hardline esetében a DirectX 12 utólagos beépítése konkrétan nem szerepel a tervekben"

Tehát akkor Radeon tulajok előnyben. Remek! :DD :C

(#29) Snip3r_HUN válasza Peak (#18) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A fagyásokon kivűl is nagyon sok hibája volt a játéknak. Eltúlozzuk, aha... a netcode meg a hitbox csúszkálását is csak beképzeltem nem ? :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#30) haddent válasza RyanGiggs (#28) üzenetére


haddent
addikt

Ez annyira azért nem meglepő. Bár szerintem ebből a kis részletből inkább az jön le, hogy "Konzol tulajok előnyben" "pc tulajok kissé lesajnálva úgyahogy" :U

(#31) Gippo


Gippo
senior tag

Ahogy megláttam a Hardlineban (már új verzió, elhalasztás utáni) az arany színű fegyvereket és egyéb csicsákat, tudtam, hogy nem ő lesz a játékom. Szép volt, jó volt, de kinőttem a Battlefieldből.

(#32) Gainka válasza Snip3r_HUN (#29) üzenetére


Gainka
őstag

Majd ha a hitbox megközelíti a 2007es Cod 4-ét, akkor :C Addig csak egy látvány dús, repülős kommandozos bujkálós rohangászós játék marad, és nem kell csodálkozni rajta hogy a Cod sorozat ilyen sikeres annak ellenére hogy rókabor stb stb, mert így hogy én bf 3 és 4-el is játszok, sajnos azt kell mondjam jobb lövöldözni a Cod-ban. Bf inkább taktikus... Na most akkor képzeljünk el egy zártabb rendőrös Hardline-t ahol majd meg esz az ideg mert, lesznek össze csapások de háromnegyed tár kell bele, addig meg 5x hátba lőnek.
Engem igen is idegesít hogy hogy lövöm, adja, megy bele az ólom és szalad tovább ugrál is közbe, be ér a fal mögé és meg marad 20% élete :DDD Cod-ban legalább belassulsz mikor hitelnek. Lefekvés közben nem lehet löni, ami oltári nagy baromság. Nem lőttem még igazi mester lövész puskával ezért ezt nem vagom, de nekem bitalisan illúzió romboló hogy olyan érzést ad mintha csúzlival kéne valakit eltalálnom ha már egy kicsit is messzebbre van. Persze vágom hogy veszít lassul és görbül az útja a tölténynek de ennyire...

Szóval ha jo lesz a hitbox és nem hagyják ki az olyan alapvető dolgokat mint a kihajolás stb akkor jó kis játék lehet belőle.

(#33) kovgab válasza Gainka (#32) üzenetére


kovgab
aktív tag

:C
a bf3-ban elkövetett játékélmény a folyamatos csináld ezt miközben azt csinálod... Hát gyalázat :F

Ká Úr

(#34) haddent válasza Gainka (#32) üzenetére


haddent
addikt

CoD -ban azért olyan "jó" a hitbox, mert fizikai szimuláció nem létezik benne, a Quake 1 szintű megnyomod a gombot és ott is a golyó esés és lassulás nélkül érvényesül. Sokan azért hiszik, hogy ennyire gány a BF hitboxa, mert van esése a golyónak és minden fegyvernek más a torkolati sebessége. Persze ettől még jogosan szar volt kb. fél évig, de azóta használható :K

(#35) CsonkaImo válasza Gainka (#32) üzenetére


CsonkaImo
addikt

"Lefekvés közben nem lehet löni, ami oltári nagy baromság. Nem lőttem még igazi mester lövész puskával ezért ezt nem vagom..." Konkrétan eltörne a gerinced, szóval ne próbáld ki.

(#36) Gainka válasza haddent (#34) üzenetére


Gainka
őstag

Lehet hogy dicséretes ez a fizikai szimulációval el látott hit box, de szerintem eltúlzott helyenként nevetséges. Tehát nem hinném hogy a világ legjobb mester lövész puskáival ugy kéne kinéznie a lövésemnek mint egy csúzli csapágy golyóval azon a "pár" méteren. Nem beszélve arról hogy egy BTR ágyú lövésbe nem hal meg szinte senki. :DDD
Na mindegy ez csak az én véleményem.

(#37) haddent válasza Gainka (#36) üzenetére


haddent
addikt

Igen hát sajnos az ötlet jó és általában jól működik, de vannak ordas bugok.

(#38) Gainka válasza CsonkaImo (#35) üzenetére


Gainka
őstag

Ennek :"Lefekvés közben nem lehet löni, ami oltári nagy baromság.

már nincs köze :Nem lőttem még igazi mester lövész puskával ezért ezt nem vagom... <- ehhez.

(#39) Peak válasza Gainka (#36) üzenetére


Peak
addikt

ezeket a balansz miatt kell igy megoldani.
kissé nevetséges, hogy számonkértek ilyen hülyeségeket egy játékon, aminek tényleg nem sok köze van a valósághoz.
ellenben az igazán skilles játékosok nem rinyálnak úgy, mint itt sokan, vérpistikék, akik az "adja" szót használják pl. (jesszus hányok tőle, MIT AD VAZE???), hanem simán probléma nélkül adaptálódnak bármilyen játék szabályrendszeréhez, fizikájához, mozgáskultúrájához, beépítik a sajátosságokat a saját játékstilusukba, és ismétlem, NEM RINYÁLNAK mint a fürdősk....ák...
ilyeneknek tényleg csé meg kod való... szánalmas banda!

u.i.:továbbmegyek, legtöbb virtuál víkendvarior életében nem lőtt igazi fegyverrel, de még csak egy szaros airsoft meccsen sem játszott, ahol legalább a fegyverrel való célzást megtapasztalná, de azért megy a riányálás, hogy mozog a hitbox meg kitáraz az enemyre és az 20%-al fedezék mögé bújik :D legtöbbje egy elefántot nem találna el 5 méterről... :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#40) Gainka válasza Peak (#39) üzenetére


Gainka
őstag

továbbmegyek, legtöbb virtuál víkendvarior életében nem lőtt igazi fegyverrel, de még csak egy szaros airsoft meccsen sem játszott, ahol legalább a fegyverrel való célzást megtapasztalná, de azért megy a riányálás, hogy mozog a hitbox meg kitáraz az enemyre és az 20%-al fedezék mögé bújik :D legtöbbje egy elefántot nem találna el 5 méterről.

Mert ennek aztán van értelme, és neked aztán van fogalmad róla hogy itt ki mennyit lött és milyen fegyverel.
Meg amugy is egy véleményre irod ezt. Én le irtam hogy nekem mi nem tettszik.
Nem személyeskedéssel kell meg védeni a kedvenc játékod. Mert fogalmad nincs rola hogy ki vagyok én, meg a másik meg a harmadik.

ezeket a balansz miatt kell igy megoldani. tudjuk de nem tettszik.

kissé nevetséges, hogy számonkértek ilyen hülyeségeket egy játékon, aminek tényleg nem sok köze van a valósághoz.
Mi szeretnénk ha több köze lenne a valósághoz.
ellenben az igazán skilles játékosok nem rinyálnak úgy, mint itt sokan, vérpistikék
Legtöbbször az igazán skilles játékosok ronyálnak a legtöbbet.
vérpistikék, akik az "adja" szót használják
Az adja szó még a cod 2-es korszakombol maradt meg és a nem vérpistikétöl a vérpistiig a 10-töl az 50 évesig mindenki ezt használta.
NEM RINYÁLNAK mint a fürdősk....ák... Szóval szerinted én rinyalo mint egy fürdös kurva, akkor már nyomhatsz is magadnak egy deletét az oldalrol. Ugy gondolom hogy én nem sértettem senkit a saját véleményem le irásával, de akinek már is nem tettszik valami a bf szériábol az máris fürdös kurva mert te meg mondtad.

[ Szerkesztve ]

(#41) xtremez


xtremez
aktív tag

Mikor fogják megmutatni, hogy mire is képes a motor valójában ?
Bf4 és ez is keresztplatformra készült és nem olyan hűha a grafika. Talán majd a Mirror's Edge 2 vagy a Battlefront ?

(#42) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy január 14-én volt ilyen hír is
A Battlefield Hardline nyílt béta heteken belül indul, és bár konkrét dátumot még nem tudunk, a Visceral fixálta terveit. Ezek szerint minden PC-s, valamint Xbox vagy PlayStation konzolon játszó játékos kipróbálhatja az új kütyüket két különböző pályán, két játékmódban. Ezek egyike a hagyományos, 64 fős Conquest, a másik pedig a tényleg új autós üldözéses Hotwire.[link]

Megvenni majd akkor fogom ha 3000Ft környékére le megy az ára , na jó 5 alatt már gondolkodóba fogok esni
De csak azért mert ami kis szabadidőm van a bf legújabb részével szoktam elütni
Főleg ha még gépet se kellene fejlesztenem az lenne a csúcs, bár dx12 nem tudja a gépem

BC2 volt nekem a kedvencem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43) Anfänger válasza bul07 (#42) üzenetére


Anfänger
őstag

Lol!
Originen 69.99 euró lenne az elörendelés a Battlefield Hardline-ra. Ma délelött kaptam egy gmx.-es emailt,hogy ha most elörendelem 59.99 euróért,kapok mellé egy ajándék játékot is .pfffffffffff :C
Gondolom,sokan elörendelték már,muhaha.Nem kell,el leszek a bf4-el még egy darabig.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.