Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mad823


mad823
őstag

Tök jó, csak inkább lokalizált Chromebook-okat hozhatnának kishazánkba. :((

(#2) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ez akkor ha jól sejtem, nem csak Chromebook-okkal működik, hanem Thunderboltos laptopokkal is, Steam Deck-kel, Macbook-okkal, stb.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3) fatpingvin válasza sz.balazs.95 (#2) üzenetére


fatpingvin
őstag

úgy ám, és ugye mivel ChromeOS kompatibilis, ezért okkal feltételezhetjük hogy fullos Linux disztrókkal is működnie kell.

ez nekem egyelőre tök szimpi, még az se kizárt hogy beszerzek egyet, elvégre nem lenne baj ha mondjuk nem PCIe switchekkel kéne már megoldanom az asztali gépem bővítését. ehhez lényegében csak egy Thunderbolt vezérlő meg egy DP-képes videokártya kell és jók vagyunk, máris kiváltottam egy Ethernet-vezérlőt meg egy, csak a videokimenet miatt bent lévő videokártyát. így lényegében két PCIe slotra (amiből az egyik elég hogy x1 legyen) leredukáltam legalább 3 eszközt úgy hogy még nyertem mellette plusz IO-t is.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) kurta9999


kurta9999
tag

60Hz... 300$. Kösz, de a 60Hz-től falramászok, amióta megszoktam a 120Hz feletti tartományt. Legalább a 120-at beletehették volna, simán kijönne az adatátvitel rá 1080p-n, bár még felette is. Egy dokkolót nem találtam, ami támogat 60Hz felett. Attól, hogy irodai felhasználásra lesz szánva, nem biztos, hogy mindenki beelégszik 60Hz-el. Nem nagy drágaság manapság 144Hz-s monitort venni.

(#5) akaido válasza kurta9999 (#4) üzenetére


akaido
addikt

Közel 100 rugacs, ezen felül ha ideér hozzánk az lesz 120 is...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#6) Reggie0 válasza fatpingvin (#3) üzenetére


Reggie0
félisten

Kicsit tularazott, 100 dollart(+vam+fa) megerne.

(#7) fatpingvin válasza Reggie0 (#6) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezzel sajnos csak egyetérteni tudok...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jók ezek ,de nincs valami stabil rögzítési lehetőség, vagy olyan verziók.

Én azért nem veszek ilyet, mert csak kínlódás, tologatja az ember jobbra-balra az asztalon..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) sb válasza sz.balazs.95 (#2) üzenetére


sb
veterán

Ha erre lenne valami egyértelmű leírás annak én is örülnék. bár a TB engem nem érint de "fordítva" is látok dokkolókat amiket TB-snek árulnak (jellemzően olcsóbban) és kérdés, hogy mit tudnak a sima USB-s szabványokból.

Tudtommal a DP alt mode TB alatt is ugyanúgy létezik, a töltés már kérdés számomra, hogy ugyanaz a PD szabvány-e... meg maga az átvitel/lane-ek használata az alapkérdés mivel a TB3 pl. 40Gbps, szemben az USB szabvány alatt használt 10-20Gbps-sel.
(Ott fordítva biztos működik a dolog, ha TB csatiba tudsz TB valamit akkor 40-et tud, ha sima USB-s eszközt akkor 10 /20-at a ráírt verziótól függően.)

ON: Én még 100USD körül is sokallom ezt. Egyetlen pozitívumnak a 3 display kimenet tűnik de még azokban sem túl erős egyenként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.