Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#119) sb válasza dabadab (#118) üzenetére


sb
veterán

Csak Excelt és Notepad++ -t használsz? Most komolyan? Egy CAD meghajtáshoz, modellezéshez mi kell hozzá? HD4000?

Tartalom:
Én magam írtam le, hogy nekem is ez a véleményem úgyhogy felesleges erőltetned a TV-t a TV-n. De pár millió embernek meg nem ez a véleménye és nézne ezen is minden sz*rt...

Felbontás:
Miért kéne 20 féle felbontás? Mi az előnye? Egyetlen amit írtam, hogy megy rajta a Crysis6 is majd.

Panel:
Ez így logikus lenne, ahogy írod, de a régebbi IPS panelek is többet ettek. A felbontás növelésről is azt olvastam valahol, hogy van kizárólag a panelt érintő fogyasztásnövekedés (persze azonos technológiát tekintve). Talán a vezérlés. De van ugye áttételes tényező is: a hw ami hajtja.

De mindez lényegtelen. A lényeg, hogy a kényes kérdéseket elegánsan átugrottad:
- A sokszor csak papíron létező, vagy kevés plussz adó, de létező előnyöket sorolod... amiket amúgy én is megtettem.
- A hátrányokra semmi reakció.

Még mindig nem látom, hogy ha a fenti előnyök és hátrányok egyszerre igazak akkor egy usernek miért éri meg jobban a 4-5k kijelző. Pontosabban maradjunk inkább a brutális pixelsűrűségnél, mert a 4k felbontás+2xnagyobb méretű kijelző előnyei vitathatatlanok. De az a kijelzőméretből és a valós többletinformációból ered.
Értsd: 2x annyi programkód sor pl. És nem ugyanannyi sor, de szebb betűk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.