Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon komoly! Abszolút megnyerő. :K Reméljük, hogy az ára tényleg annyi lesz amennyit írnak...

(#2) erdoke


erdoke
titán

Milyen jól mutat a 64 bites Win7, de sok haszna nincs a 2 GB RAM mellett. Legalább több helyet foglal a HDD-n, és lehet szívni pár progival/driverrel...

A legjobb aláírás a héten

(#3) Boxi88 válasza erdoke (#2) üzenetére


Boxi88
őstag

Ebben a felállásban igazad van, de ha bővíted még kettővel (amit sokan ezzel kezdenének és valljunk meg őszintén, nem feleslegesen) akkor hasznossá válik a gyári 64bites oprendszer... :K

De ha nem nyúl hozzá a vevő, akkor tényleg felesleges a 64bit! :U

(#4) hunmyke válasza erdoke (#2) üzenetére


hunmyke
aktív tag

4GB-ra bővítés esetén jól jön a 64 bites win7.
Driver-rel nem hiszem, elvégre a mai notebook-ok 99%-a alkalmas Win7 futtatásra és driver ügyileg fel vannak készülve.

Programmal még nem szívtam a 64 bit miatt...

Tetszetős kis gép.

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#5) Alchemist válasza hunmyke (#4) üzenetére


Alchemist
addikt

Speciális kütyük (pl. orvosi műszer) drájvereivel van még gond 64 bit alatt, vissza kellett térni a 32 bites rendszerre.

OFF: ha már ez a téma előjött, tud valaki 64 bites Win 7 alá ingyenes és problémák nélkül működő drájvert ext3 partíció korlátozásoktól mentes olvasására és írására?

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#6) hunmyke válasza Alchemist (#5) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Nyilván vannak esetek, de kezdenek ritkulni az utóbbi időben, ahogy észrevettem.

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#7) erdoke válasza Boxi88 (#3) üzenetére


erdoke
titán

Kb. 3,5 gigát a 32 bites is lát a négyből, annyira nem nagy különbség... Majdnem annyi a memória igénybeli differencia.

A legjobb aláírás a héten

(#8) vanhalen válasza Alchemist (#5) üzenetére


vanhalen
senior tag

"OFF: ha már ez a téma előjött, tud valaki 64 bites Win 7 alá ingyenes és problémák nélkül működő drájvert ext3 partíció korlátozásoktól mentes olvasására és írására?"

Nem akarok hülyeséget mondani, nem teszteltem (meg utálom Linux :DDD) DE Total Commandernek nincsenek ilyen letölthető "pluginjai"?

Bocsi, most látom, csak olvas: "For security reasons, this plugin is read-only"..

[ Szerkesztve ]

(#9) .mf


.mf
veterán

Méret, matt kijelző, hardver, Duracase, megjelenés mind jó lenne, csak kár az akkuért, min. 5x Ah-s mehetett volna belé... :( meg ezt a mostanában divatos hülye dizájnos hátrahajlós képernyőt is elfelejthetnék (mások is), az is csak korlátozza a bele tehető akkuk méretét (nem lóghatnak ki hátulra - 6cellás helyett 9cellás bővítés kiesik).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#10) Devid_81 válasza hunmyke (#4) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jó is meg nem is a 64bites oprendszer erre a gépre.
Adhatták volna eleve 4GB rammal és minden megoldva, főleg ilyen ram árak mellett.
Szívni eddig csak nyomtatóval szívtam a 64 bit miatt, amúgy tényleg rendben van, nincs olyan nagy gáz mint régebben volt, főleg XP-s korszakban.

...

(#11) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Az a felbontás! :(
Amúgy tetszik, oprendszer nem szempont, van licenszem, XP-hez meg a 2giga ram is elég. Ultrahordozható, nem ultrabrutál gépigényes feladatokkal terhelném.
E mellett persze a 9 cellás akku kapacitása mennyi idő után amortizálódik 6 cellássá?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#12) nkmedve válasza macilaci78 (#11) üzenetére


nkmedve
őstag

12.5-os kepernyőre milyen felbontást akarsz?

Szerintem ez a gép, ha minden információ helyes róla (főleg az ár), akkor nagyon jó vásár lesz.

(#13) András83


András83
csendes tag

Miért különbözik a magyar specifikáció az amerikaitól?
i3 (turbo nélkül) az i5 helyett
2GB RAM a 4GB helyett
320GB HDD az 500GB helyett

de az árcédula ugyanaz... ejnye... most tényleg rendeljek USA-ból és vegyek hozzá egy 230V-os adaptert? :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Silverss


Silverss
aktív tag

Elég érdekesen néz ki.

(#15) vakarcs válasza András83 (#13) üzenetére


vakarcs
aktív tag

az arcedula minden gyartonal a kovetkezokeppen alakul USD = EURO... igy nem lep meg, ha kisebb konfiggal azonos az USD arral...

VAki

eladó a világ :)

(#16) quby válasza Alchemist (#5) üzenetére


quby
őstag

Az ext3 linuxos fs. A linux jogosultsági rendszerét használja. Semmivel nem fogsz rajta korlátlanul irni-olvasni csak azokat a fileokat amikhez jogosultságod van. ha wines szabadság kell akkor miért ext3?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#17) zsirfecske


zsirfecske
addikt

tökéletes méret és prociválasztás, már csak az oprendszer hibádzik :) nem is olyan elvakultan drága, én megvenném ha kéne hordozható noti.

(#18) Alchemist válasza quby (#16) üzenetére


Alchemist
addikt

Közben találtam rá megoldást

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#19) quby válasza Alchemist (#18) üzenetére


quby
őstag

Továbbra is kérdés, hogy miért ext3. Vigyázz mert ezzel a megoldással, ha linux altt is használod az adott partíciót akkor ott érhetnek meglepetések. Bár nem ismerem a környezetet.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#20) Alchemist válasza quby (#19) üzenetére


Alchemist
addikt

Alapesetben routerre dugott vinyó direkt USB-s eléréséhez kellene...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#21) quby válasza Alchemist (#20) üzenetére


quby
őstag

Ott nem lesz gáz. a router mindent root nevében csinál, igy nem lesznek különbözö userek tulajdonában a file-ok. Azt hittem rendes rendszer.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#22) kortve1


kortve1
csendes tag

Sziasztok,

Látta valaki a gépet már működés közben? Meg tudnátok osztani néhány tapasztalatot azzal kapcsolatban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.