Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kiváncsi vagyok, lesz-e akár jelképes 50 dollár szerű árcsökkentés. Persze jobb lesz, ami inkább magasabb árat jelenthetne, de jellemzően ennyi idő után árat csökkentenek a konzolgyártók. Jöhet talán pár új szín, új bundle kiadás. A végén még veszek én is...bár mindenképp kivárom az év végét.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) MasterMark


MasterMark
titán

Lesz valami megkülönböztető jelzés rajta?

Switch Tax

(#3) K0vasz


K0vasz
aktív tag

hát ez így, hogy is mondjam, nem túl vásárlóbarát, ha csak a cucc szériaszámából derül ki, hogy ez már a frissített széria-e... remélem, ennél azért egyértelműbben is feltüntetik majd

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

No, ez már tényleg korrekt!

(#1) Tigerclaw
Igen, nem lenne rossz, ha 100k HUF-ba beleférne még vásárláskor 3-4db kiegészítő...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Tigerclaw válasza K0vasz (#3) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Épp ezért kaphatna új nevet vagy dizájnbeli változást, esetleg a Switch Lite színeit.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Renok


Renok
senior tag

Akkor ezt fogom levadászni, ha már nem jön a Pro.

[ Szerkesztve ]

(#7) mike1334 válasza MasterMark (#2) üzenetére


mike1334
veterán

Más lesz a doboza is, ha jól olvastam.

How can I tell the models apart?
If you're planning to pick up the revised Nintendo Switch to take advantage of the better battery life, you may need to know how to tell the difference between the models to make sure you get the right one. The easiest way to tell is the packaging. The launch model packaging features a picture of the Nintendo Switch console against a white background with the TV on the left side. The revised model packaging instead features a red background with the TV on the right side. You can compare the two models' boxes below.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8) mike1334 válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


mike1334
veterán

Nem hiszem, hogy csökkentenék, a hazai árazás mellett örülhetnek az emberek, ha nem tolják vissza az árát 130e forintra.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.