Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) t72killer válasza Tim82 (#48) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

jogos, most néztem énis, h 2.5"-on nincs 500GB :( akkor ezis a netbook mellett szól...

#49:+még a nagyobb+gyorsabb beépített winyó, a gyorsabb RAM és a talán 1 picivel gyorsabb+jobban támogatott grafika miatt érdemesebb netbookot venni. Én örököltem egy centrinós gépet, de a szerencsétlennek GMA 855-ös grafikája van, amit a win7 nem kezel :(

szóval tény, a centrino proci nyers ereje több, de 1. lehet, hogy XP-nél kell maradni
2. egyéb komponensek jóval lassabbak lehetnek, ami agyonüti a felhasználói élményt.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#52) Tim82 válasza t72killer (#51) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én inkább végigjártam a Centrino-s noti felfejlesztését: 2 GB RAM, 320 GB-os HDD, új 9 cellás akku, dokkoló stb. Szerintem jobban megéri. Win 7 32 bites is jól fut egyébként egy ilyen notin, még integrált VGA-val is (legfeljebb nincs Aero).

Mondjuk nekem pechem volt, több mint 2 év után elhalálozott a T41p, de lesz helyette T43p és a RAM-ot leszámítva kompatibilisek. A bontott alkatrészeket meg eladom.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#53) Csabicsekker válasza Tim82 (#52) üzenetére


Csabicsekker
csendes tag

Folyamatosan fejlesztetted fel?

A Centrino nekem a nagyobb kijelzője és a DVD író miatt jönne be jobban. Igaz így sem vennék nagyobban 14"-osnál, hogy bárhol, akár út közben is ki tudjam nyitni.

Mennyibe kerül és főleg mennyit tud egy 9 cellás akksi? A 6 cellás netbook akksival elérhető közel 10 órás üzemidőt mennyire közelítheti meg?

Már azt is néztem, hogy a motani core duo-sok 2-3 GB RAM-mal mennyire közelíthetik meg a Centrino sebességét...

[ Szerkesztve ]

(#54) Tim82 válasza Csabicsekker (#53) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, ugyanis egyszerre nem lett volna annyi pénzem. A 9 cellás akkum 22 ezerbe került, és ez gyári, nem utángyártott volt. Kb. 4-5 órás üzemidőt biztosít, talán többet is, én ennyit tapasztaltam.

A Core 2 Duo hétköznapi használatban nem fogja nagyon túlszárnyalni a Pentium M/Centrino platformot. Olyan programoknál, amelyek több szálon futnak, viszont igen. Netezésre, office-ra, zenehallgatásra, filmnézésre (még 720p-re is szerintem) bőven elég a Pentium M.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#55) Csabicsekker válasza Tim82 (#54) üzenetére


Csabicsekker
csendes tag

Köszi. Én is csak ezekre használnám. Net, Office, levelezés stb. HD filmek nem izgatnak.
Leginkább a neten keresztül kellene dolgozni rajta egy szerveroldali programmal.

Milyen programra gondolsz, ami több szálon fut?

(#56) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Nem értem, mi nem világos abban, hogy a netbookoknak az akkumulátoros üzemidő a lényeg. Aki használt subnotit vesz, az kap egy használt akksit nagyon jó esetben 2,5 órás üzemidővel. Ennek köze sincs a jobb netbookok 10-12 órás üresjárati üzemidejéhez. Lehet jönni, hogy használat közben csökken, de 2,5 óránál akkor is BÁRMELYIK többet bír.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#57) Csabicsekker válasza CHIPman (#56) üzenetére


Csabicsekker
csendes tag

Ez világos. Ami nem mindegy az a teljesítmény. Ha tudja ugyanazt (vagy többet) egy netbook, mint egy Centrino, akkor egyértelműen netbook. Egy márkás megkímélt Centrino egy új akksival is olcsóbb, mint egy netbook.

Ha egy C2D és egy netbook összehasonlításról lenne szó, akkor nincs kérdés. Vagy teljesítmény vagy üzemidő.

Nem értem a kirohanásodat...

(#58) Tim82 válasza Csabicsekker (#55) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az én felhasználási területemen nincsen ilyen, gondolom, főleg játékok és célprogramok (Photoshop, CAD stb.) használják ki.

CHIPman: nem értem, ez hogy jön ide, de biztosan. Egyébként az átlag netbook-okat 3, illetve 6 cellás akkuval adják alapesetben, azokkal együtt nem várható 10-12 órás üzemidő még idle-ben sem. 9 cellással igen, de az ritkán része az alapcsomagnak, külön kell megvenni. Ennyi erővel a használt Centrino-s notebook-hoz éppúgy megéri új akkut venni. Az üzemidő így is el fog kicsit maradni az Atomtól, de még mindig nagyfokú mobilitást enged, viszont jobb teljesítményt is nyújt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59) t72killer válasza CHIPman (#56) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egyetértek, még annyi kiegészítéssel, hogy bármilyen alacsony fogyasztásra és alapszolgáltatásokra alapozó feladatkörre kiváló: letöltőgépnek, home servernek, utazógépnek, előadást-tartó gépnek, netezőgépnek.

Ide is beszúrom az akksitesztem eredményét, egy abszolút ALAP, 3CELLÁS(!!) akksival készült, intenzív wifis netezés+youtoubeolás közben, közepes LCD fényerőnél (balkonon ültem félárnyékban) - a nyúzás eredménye: win7: 3h21min, UNR 2h46min. 6cellással (amivel a legtöbb netbookot adják) min. 6 óra lett volna.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#60) t72killer válasza Tim82 (#58) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, ez a dilemma: teljesítmény, vagy hosszú üzemidő. viszont elég vékony határvonalon járunk, a Centrino nem egetrengetően gyorsabb az Atomnál, a legszélsőségesebb esetben is kb 50% az előnye.

Ez viszont egy komolyabb, erőforrásigényes alkalmazásnál még édeskevés (ld fullHD lejátszás), ergo mind1, hogy egy lassú, vagy egy 1.5xlassú CPU-m van.

Ha vkinek komoly sebesség kell, akkor az más kategória.

Az igazi kérdés, hogy a mindennapi alkalmazások igénylik-e ezt a +20-50% teljesítményt, amit a kolléga 1.7GHz-es centrinója nyújt az 1.6GHz-es Atommal szemben. Erre válaszolni még nem tudok, mert még csak ismerkedem a rendszerrel, de megírom, ha vmilyen következtetésre jutottam:)

Másik dolog, hogy a teljes rendszer teljesítményét kell nézni, hiszen pl egy lassú winyó, vagy kevés RAM agyonütheti az egészet.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#61) Tim82 válasza t72killer (#60) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az Atom és a Pentium M* közötti különbségek elsőre apró dolgokon mérhetőek le. Pl.: multitasking, ahol elvileg a HT miatt az Atomnak kellene előnyösebbnek lennie; vagy flash-lejátszás (ami ugye Windows esetében még támogatva van ;] ), vagy sok füles/ablakos böngészés. Hétköznapi júzereknek ezek számítanak.

Egyébként semmi bajom az Atommal, lehet, hogy össze fogok valamikor dobni egy Atom/Ion/Itx gépet magamnak. Egyszerűen csak az a tapasztalatom, hogy a Pentium M jobb valamivel. Bár sosem birtokoltam netbook-ot, így nem volt hosszú távú összehasonlítási lehetőségem.

Ami a rendszerelemeket illeti, az újabb Atom-os chipset-ek képesek már a dual-channel-re? Bár a Pentium M-es notebook-ok is a Sonoma platformtól tudják csak (DDR2 támogatás, 533-as FSB).

* Pentium M vs. Centrino: az előbbi a proci, az utóbbi a platform neve. Centrino megnevezés akkor jogos, ha Intel Pentium M CPU, Intel chipset és Intel wlan szerepel együtt. Az egyszerűség kedvéért én is így hívtam itt a topikban, de azért leírom, nem szégyen a tudás. :D

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#62) t72killer válasza Tim82 (#61) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ebben 1etértünk, kéne még egy lapáttal az Atom teljesítményére (a pine trail platforméra, az elfuserált GPU miatt meg pláne). Ideális lenne egy 2GHZ körüli 2magos Atom, ION2 chipsettel:)) sajnos, ezek ma még elég sokat esznek, majd 1-2 generáció múlva.

Ha az AMD összeszedi magát, és végre képes lesz 2-4w fogyasztású CPU+GPU kombókat kiadni, akkor várhatunk további fejleményeket, addig sajna marad az állóvíz:(

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#63) Csabicsekker válasza t72killer (#62) üzenetére


Csabicsekker
csendes tag

Nem értek hozzá sajnos. Magyarázzátok el nekem lécci, hogy mi számít a gép teljesítményénél? Tudom, hogy a teljesítménnyel energiafogyasztás is jár.

Az órajel, az L2 cash, a RAM? Gondolom mindegyik.
Kérdés pl. a számomra, hogy a Pentium M L2 cash 2Mb, míg az Atomnál nem láttam nagyobbat 512Kb-nál. Ez milyen eltérést jelent? Arra emlékszem régebbről, hogy a Celeron procikban volt 256Kb, Pentiumokban pedig 1Mb.

Itt egy összehasonlítás:
http://ark.intel.com/Compare.aspx?ids=42503,27593,

Eszerint melyik az erősebb, ha a "perifériák" nem akadályozzák a működést.

Thnx.

(#64) t72killer válasza Csabicsekker (#63) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezeket így nem lehet összehasonlítani, más architektúra a kettő (bár mind2 a pentium3-ra alapoz). Inkább higgy a teszteknek:) Ezutóbbiak szerint a Pentium M-nek (Banias v Dothan kb mind1) órajel/teljesítmény arányban kb 10%-os előnye van.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#65) Csabicsekker válasza t72killer (#64) üzenetére


Csabicsekker
csendes tag

Köszi. Az előnyt lehet növelni azzal, hogy az Atomnál 1GB RAM-om van, a Pentium M-nél pedig 2GB?

Mennyi előnyt jelenthet ez?

Thnx.

(#66) t72killer válasza Csabicsekker (#65) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

a 2GB mindenképp jobb, mint az 1, főleg win7 alatt. Bár sima office/szörfözés közben ez nem annyira fog feltűnni, 2GB-tal tuti nem fog swap-elni a rendszered.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#67) mrcrnl válasza t72killer (#66) üzenetére


mrcrnl
tag

Üdv!

Nekem egy 10"-os WXGA-s Core Solo ULV 1.2GHz (2MB L2) procis, 2.5 éves subnotim van (beépített DVD íróval, web kamerával, 3G-vel, 2GB RAM-mal, Win7-tel, stb). A héten fog megjönni egy 10"-os WSVGA-s Atomos (N270) új konfig 1GB RAM-mal. Ha érdekel, vagy kíváncsi rá valaki, Everest teszteredményeket én is teszek közzé. Dothan vs. Atom.

Kornél

(#68) Csabicsekker válasza mrcrnl (#67) üzenetére


Csabicsekker
csendes tag

Hali! Bár én hajlok a Dothan felé, mindenképpen érdekelne a teszted.

Köszi,

Cs

(#69) mrcrnl válasza Csabicsekker (#68) üzenetére


mrcrnl
tag

Üdv!

Az 1.2GHz-es ULV U1400 Yonah proci Everest-es teszteredményei a következők lettek:

Memória olvasás: 2968 MB/s
Memória írás: 2389 MB/s
Memória másolás: 2459 MB/s
Memória késleltetés: 124.2 ns
CPU Queen: 2326
CPU Photo Worxx: 2455
CPU Zlib: 7050 KB/s
CPU AES: 2111
FPU Julia: 484
FPU Mandel: 228
FPU Sinjulia: 268

Közben kaptam egy asztali gépet Atom N330, azaz 1.6GHz-es kétmagos procival:

Memória olvasás: 3351 MB/s
Memória írás: 2803 MB/s
Memória másolás: 986 MB/s
Memória késleltetés: 131.0 ns
CPU Queen: 6451
CPU Photo Worxx: 2440
CPU Zlib: 16585 KB/s
CPU AES: 3670
FPU Julia: 1054
FPU Mandel: 255
FPU Sinjulia: 572

Azért nagyon látszik, hogy a Dothan nagyon le van gyengítve, viszont új akkuval akár 11.5 óra is lehet az üzemideje. Az Atom pedig 2 magos, és magasabb az órajele is.

Kornél

(#70) t72killer válasza mrcrnl (#69) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kösz szépen az eredményeket! Úgy nézem, hogy kb ez a határ, az 1.2GHz-es yonah már nem nyújt többet az atomnál (az n450-nél sem, ha +nézed az eredményeimet: egyedül Mandelben és AES-ben marad el az Atom, de az összes többiben 10-20% az előnye.

fogyasztás terén meg szégyen, hogy az intel nem vt képes innovációra az elmúlt 3 évben... ARM fronton jóval erősebb vasak vannak, csakhát arra nem lehet office 2010-et telepíteni :s

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#71) mrcrnl válasza t72killer (#70) üzenetére


mrcrnl
tag

Ezt a subnotit, ami nekem van, kiadták Core Duo ULV processzorral is, ami szintén 1.2GHz, de két magja van. Sajnos olyat nem tudtam beszerezni, de nagyon kíváncsi lennék rá, milyen eredményeket produkál. A héten kaptam egy törött kijelzős noname Atom procis Apple utánzatot, de mivel nincs DisplayPort-VGA átalakítóm, nem tudom külső monitoron megnézni, hogy mit tud.

(#72) t72killer válasza mrcrnl (#71) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

a 2magos Yonah valszleg az Atom N330 szintjén, vagy egy kicsivel azalatt foglalna helyet, ha elfogadjuk, hogy az 1magos kb az n450 szintjét hozza.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#73) Csabicsekker válasza t72killer (#72) üzenetére


Csabicsekker
csendes tag

Most egy kicsit megkavarodtam. A Atom N270-estől jobb az N330-as és még jobb az N450-es? Vagyis a sorszámozás a jobb felé emelkedik, nem?

(#74) t72killer válasza Csabicsekker (#73) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

nemnem, ezek közül az n330 a legjobb, mivel neki két igazi magja van. Az viszont tény, h n270 a leggyengébb, bár a 450-nek kb csak annyi az előnye, hogy beépített memvezérlője és GPU-ja van+60MHz-cel gyorsabb.

Tehát: N270<N450<N330<N500

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#75) Tim82


Tim82
nagyúr

Nem felejtettem el a topikot, majd pár nap múlva fel fogok dobni két teszteredményt én is. Az egyik egy alacsony órajelű és direkt alacsony fogyasztású Centrino (Pentium M Dothan, ULV -> Pentium M 753) lesz (ez van a Toshiba Portege M300-amban), a másik pedig a Centrino-s procik egyik csúcsa (Pentium M 770, 2.13 GHz, csak egy jobb van nála ezen a termékvonalon), ez a majdnem teljesen összeállt T43p-mben van. Csak amíg a T43p-mben nincs kicserélve a hűtőventi, addig nem kísérletezek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#76) t72killer válasza Tim82 (#75) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kjváncsi vagyok az eredményekre, a 2+GHz-es dothan-t túlteljesítő Atomot attól tartok nem mostanában fogják piacra dobni :( Talán, ha az AMD villant valamit a Llano-val...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77) Csabicsekker válasza t72killer (#74) üzenetére


Csabicsekker
csendes tag

Köszi, így már értem!

Tudom, hogy nem atom, és nem újdonság, de én csak most bukkantam rá:

http://www.asusnotebook.hu/notebook/UL20A-2X022V

Akkuidőben közelítheti az erősebb atomos gépeket.
Bár az Asus-okról hallottam nem annyira jókat is.

(#78) t72killer válasza Csabicsekker (#77) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

szép darab :) bár ha már komolyabb összeget szánok notira (=120+kHUF), akkor TimelineX széria, némi pluszktg-gel, de teljesértékű belsővel.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#79) Tim82 válasza t72killer (#76) üzenetére


Tim82
nagyúr

Annyiban módosult a dolog, hogy nem egy, hanem két csúcskategóriás Dothant is le fogok tudni tesztelni. Az egyik az említett Pentium M 770, a másik pedig Pentium M 780 (2.26 GHz-es órajel, ennél nem volt nagyobb).

Ráadásul van most egy olyan desktop alaplapom, amely ilyen procikat is fogad. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#80) Tim82


Tim82
nagyúr

Pentium M 753 (ULV Dothan, 1.2 GHz, FSB 400 MHz, 2 MB L2 cache; Toshiba Portege M300@1.25 GB DDR RAM, Toshiba MK1032GAX, Intel Extreme Graphics 2) teszteredményei, Everest Ultimate 5.50-nel mérve:

Memória olvasás: 2432 MB/s
Memória írás: 2054 MB/s
Memória másolás: 1674 MB/s
Memória késleltetés: 123.6 ns
CPU Queen: 2303
CPU PhotoWorxx: 2022
CPU ZLib: 7269 KB/s
CPU AES: 2112
FPU Julia: 474
FPU Mandel: 222
FPU SinJulia: 267

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#81) Tim82 válasza Tim82 (#80) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pentium M 770 (2.13 GHz, 533 MHz FSB, 2 MB L2 cache; IBM Thinkpad T43p@2 GB DDR2-533 RAM, 60 GB 7200rpm Hitachi HDD, FireGL V3200 -> ~ Radeon Mobility X600) teszteredményei Everest Ultimate 5.50-nel mérve:

Memória olvasás: 3306 MB/s
Memória írás: 2763 MB/s
Memória másolás: 2440 MB/s
Memória késleltetés: 102.2 ns
CPU Queen: 4072
CPU PhotoWorxx: 3263
CPU ZLib: 12812 KB/s
CPU AES: 3705
FPU Julia: 840
FPU Mandel: 389
FPU SinJulia: 473

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#82) Csabicsekker válasza t72killer (#74) üzenetére


Csabicsekker
csendes tag

Köszi így már értem.

Na, megvan a Dothan procis centrinos gépem. Bár még nem raktam fel rá mindent, de hihetetlenül gyors az Atom N270-hez képest, pedig csak egy giga RAM van benne (2 a max.) és még a gyári winchestert sem cseréltem nagyobbra, újabbra. Egy Dell Latitude D610-est vettem.

Elgondolkodtam az SSD-n is, mert még az is tudna dobni a sebességen, és csökkenteni a fogyasztáson, de még nagyon drágák a kapacitásukhoz képest. Egy 32GB-s kerül 24000 Ft körül. Ha ugyanennyiért legalább a dupláját adnák, azon már elgondolkodtam volna.

Magyar billentyűzet matricát hol lehet venni? Azt nem kaptam hozzá, és hát ez egy behozott gép.

(#83) Tim82 válasza Csabicsekker (#82) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egy 32GB-s kerül 24000 Ft körül. Ha ugyanennyiért legalább a dupláját adnák, azon már elgondolkodtam volna.

Ez azért is van, mert a D610-ed IDE csatolófelületű SSD-t használna, ami drágább a SATA-s SSD-knél.

Magyar billentyűzet matricát hol lehet venni?

Bármelyik notebook-okkal foglalkozó számtechboltban lehet kapni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#84) t72killer válasza Csabicsekker (#82) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

igen, +24kHUF-nál már inkább egy olcsóbb CULV-s rendszeren gondolkodnék el, az lényegesen erősebb az Atomnál.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#85) Tim82 válasza t72killer (#84) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért az olcsóbb CULV még mindig 120k-nál kezdődik, míg a Pentium M-es/Centrino-s gépek SSD-vel is 85-90k körül vannak.

Még lógok a legnagyobb Pentium M proci teszteredményeivel, vasárnap vagy hétfőn azokat is feldobom.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#86) t72killer válasza Tim82 (#85) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lassan összefoglalhatnád az eredményeket egy cikkbe :)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#87) Tim82 válasza Tim82 (#81) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pentium M 780 (2.26 GHz, 533 MHz FSB, 2 MB L2 cache; ugyanabban az IBM Thinkpad T43p-ben) teszteredményei Everest Ultimate 5.50-nel mérve:

Memória olvasás: 3364 MB/s
Memória írás: 2839 MB/s
Memória másolás: 2616 MB/s
Memória késleltetés: 98.1 ns
CPU Queen: 4356
CPU PhotoWorxx: 3431
CPU ZLib: 13712 KB/s
CPU AES: 3964
FPU Julia: 900
FPU Mandel: 419
FPU SinJulia: 506

Esetleg ki lehetne bővíteni ezekkel az eredményekkel a cikk táblázatait, hogy könnyebb legyen az összehasonlítás.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.