Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

ahhoz képest, hogy nem is a ,,legjobb'' készülékük, ez igen :) A G2-ből mennyi fogyott, tudja ezt valaki esetleg?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Helyes. Meneteljenek is csak tovább.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Hajrá, csak így tovább!:) Egyre szimpatikusabb ez az LG. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5) Luck Dragon

Szép teljesítmény lesz tőlük LTE-A kivitel arany színben igen impozáns :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) halkow


halkow
őstag

A sok reklám meghozta a gyümölcsét

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) babkukta válasza halkow (#6) üzenetére


babkukta
senior tag

Bizonyítottan hatásos módszer. Ezt a legközelebbi konkurensük tudja a legjobban.
Egyébként szemre való készülék, tényleg sok jó dolog van benne, de engem annyira nem vett le a lábamról, és szvsz nem is a legjobb készülék

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#8) Oceanus válasza babkukta (#7) üzenetére


Oceanus
tag

Most oszinten a jelenlegi nagy gyartok csukeszulekei kozul ti melyiket vennetek meg ha az aruk kb azonos lenne? Most allok telefonvasarlas elott es nem tudok donteni koztuk :DD

Tetszik az LG nagyon de felek az akadastol a QHD miatt. Az most van vagy mar nincsen? Vagy inkabb egy Z2 vagy Z1 esetleg Samsung S5? Jelenleg S3-am van de szivesen valtok gyartot :))

elore is koszi a tanacsokat!

Ember tervez, Isten perverz!

(#9) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Tök örülök hogy ennyien megvették, csak törjék már fel végre a bootloader-t és legyen már rá sok-sok rom és kernel fejlesztés :) G3-nél mi volt a helyzet a megjelenése után custom romok terén? A G3-ra sajna nincs fejlesztés még mindig.

(#8) Oceanus: nem a QHD miatt akad, hanem az LG optimalizálásának hiánya miatt. A megjelenés óta azért ezt már 98%-ban kijavította az LG, csak 1-2 apró röcc van bizonyos helyeken.
Gyári frissítést nagyon könnyű felrakni, akkor is ha a te verziódra nem érhető el. A J verzió a legutóbbi és már nagyon jó sebességben.

[ Szerkesztve ]

(#10) bélus91 válasza Oceanus (#8) üzenetére


bélus91
tag

Várd meg az őszt ,és valamikor tél derekán nézz körbe a telefon piacon (lesznek még meglepetések)

(#11) Lolka Bolka válasza Oceanus (#8) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Én az OPPO-val szemezek :)

(#12) Oceanus válasza Lolka Bolka (#11) üzenetére


Oceanus
tag

Igen azzal en is szemezek csak az a bajom hogy szolgaltatonal nincsen anelkul meg draga :D Ok nem draga de most nem akarok rakolteni 400EUR-t. :P

Ember tervez, Isten perverz!

(#13) Oceanus válasza bélus91 (#10) üzenetére


Oceanus
tag

Melyik keszulekere gondolsz pontosan? Vagy csak a Snapi 805 miatt ajanlod ezt?

Ember tervez, Isten perverz!

(#14) Oceanus válasza -FreaK- (#9) üzenetére


Oceanus
tag

Es pl az akksiidoben?

Ember tervez, Isten perverz!

(#15) wozzy válasza Oceanus (#8) üzenetére


wozzy
tag

sgs5 vagy htc one (m8)

(#16) Oceanus válasza wozzy (#15) üzenetére


Oceanus
tag

Okes de mi szol ezek mellett a tobbivel ellentetben?

Ember tervez, Isten perverz!

(#17) bélus91 válasza Oceanus (#13) üzenetére


bélus91
tag

Részben a snapi 805 és az új droid miatt mondom, másrészt becsúsznak a jelenlegi csúcs készülékek "normálisabb" árba (one m8 egy jó választás lehet :K)

[ Szerkesztve ]

(#18) Maxentius


Maxentius
addikt

Igen korrekt készülék lett, nem csoda, ha viszik, mint a cukrot. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#19) Oceanus válasza bélus91 (#17) üzenetére


Oceanus
tag

Az ar annyira nem szamit mert elofizuval veszem valoszinuleg. Azt lehet tudni hogy mikorra jonnek a 805-el szerelt telefonok?

Ember tervez, Isten perverz!

(#20) w333


w333
félisten

Szép ! :K

Kíváncsi lennék egy S5 vs G3 eladások számára globálisan ... :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#21) dsr


dsr
senior tag

Így tovább LG :))

(#22) Oceanus válasza w333 (#20) üzenetére


Oceanus
tag

Detto :DD

Erdekes lehetne latni a marketing koltseget is a ket keszuleknek es lebontani azt az eladott keszulek szamara. :)

Ember tervez, Isten perverz!

(#23) -FreaK- válasza Oceanus (#14) üzenetére


-FreaK-
veterán

Pont tegnap vagy ma írta két ember is aki G2-ről váltott, hogy simán hozza annak az aksi idejét.

Az S805-ös variánst meg ne várd, sose lesz forgalmazva Európában hivatalos úton, azt csak Koreában adták ki e-Penis presztízs méregetés miatt.

(#24) wortz


wortz
tag

Nincs ezen mit csodálkozni, frankó cucc lett, csak nekem túl nagy. De még az S-es is. Ha lenne belőle egy mini, ami 4 colhoz közelít, és legalább 8 MP-s kamera lenne benne, én simán megvenném.

(#27) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Az ilyen kijelentések után az adóbevallásban nehéz sumákolni! :DDD :P

(#28) Lolka Bolka válasza Oceanus (#12) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Pláne ilyen "erős" forint mellett :)

(#29) Sn00k válasza Oceanus (#16) üzenetére


Sn00k
veterán

Nos, ha a fotózás is szempont számodra, akkor M8 szerintem kiesett a sorból. Szerintem is várd meg az őszt fognak még itt jó kis telók piacra lépni :)

MÁS:
Nem is csodálom, hogy átlépik a 10 millás álomhatárt , ez egy remek készülék, ma is jól megtapiztam a média marktban és az első benyomás tényleg baromira pozitív...

3njoy the Lif3

(#30) NemesTom


NemesTom
tag

Ha nem lenne az a QHD, hanem "csak" FHD lenne, szerintem egy nagyon f@sza készülék lehetne, de ez -ahogy hallottam- nagyon megterhelő a grafikának :( amúgy tényleg szép. ha nem lenne ilyen felbontású a kijelző, talán nem fogyott volna ennyi? :))

(#31) Oceanus válasza Lolka Bolka (#28) üzenetére


Oceanus
tag

Habar az nem erint mivel kulfoldon elek de ettol fuggetlenul minek adjak ki egy keszulekert ekkora osszeget ha jelkepes arert is hozzamvagjak? Az elofizetesemet meg igy is ugy is megtartom, mert a lakasomban az az internet is egyben :P

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz!

(#32) Oceanus válasza Sn00k (#29) üzenetére


Oceanus
tag

A fotozas szamomra az utolso helyek egyiken van de ettol fuggetlenul amikor kell akkor jo ha van es rendes minosegu :))

Valoszinuleg amugy az lesz, mert eddig egyik jelenlegi flagship se nyugozott le marpedig egy 2 eves befektetesnel nem art ha van egy "must have" erzes es mogotte tartalom is. :DD

Ember tervez, Isten perverz!

(#33) Sn00k válasza NemesTom (#30) üzenetére


Sn00k
veterán

Már több helyen ki lett tárgyalva, hogy a QHD-hez elég a G3 SOC-ja. Mondjuk az is tény, hogy inkább a Snapi 805-höz passzol a QHD, de simán megbirkózik vele a Snapi 801 is. Az optimalizálással voltak gondok, de már az is nagyban javítva lett...

(#32) Oceanus: 2 évre tervezel, akkor nem is kérdés a szeptemberi bejelentések kívárása :DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#34) HartMusk


HartMusk
csendes tag

Nem értem, hogy miért írja mindenki azt hogy kevés a G3 hárdvere a QHD-hoz, miközben a Nexus 10 kijelzője is QHD volt gyengébb hardver mellett.

T:Ó, hát ők 10-re járnak iskolába./D: Ha járnak.../T: Mellé.

(#35) zsirfecske válasza Oceanus (#8) üzenetére


zsirfecske
addikt

vegyél nexus5-öt, az is lg és tutira a leggyorsabb android a piacon. röcc itt nincs és pont.

ráadásul már 94k-tól van gsm-ben 27% áfával.

(#36) babkukta


babkukta
senior tag

Én egy valamit nem értek. Írjátok itt, h mostanra elég jól optimalizálva lett a rendszer. De könyörgöm, miért nem lehetett így kiadni??? Miért kellett első benyomásra azt a világ tudtára adni, h egy laggolós bughalmaz az egész, és nem elég a SoC? Mert ugye mindenki annak tulajdonította.
Tudtommal nem volt semmilyen rendezvény, amihez kötve lettek volna, így számomra érthetetlen, h miért nem egyből smooth rendszerrel adták ki. De lehet h a piac erre vevő. Megvesz egy lagg gépet, aztán örülnek, h jön rá frissítés, amivel optimalizálják.. pedig így kellett volna kiadni!! Csak akkor nem kellene update neki, és nem lenne ez a szöveg, h milyen rendes a gyártó, h már 5 frissítést kiadott a pár hónapos készülékhez

Üdvözlettel, Tibi

(#37) Quqesz válasza babkukta (#36) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez egy költői kérdés volt? A választ tudod:a piac nyomása....meg tudod a pozitív öröm a jó öröm...ha egy frissítés xar v semmit sem lép előre,akkor mindenki csalódott....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38) Sn00k válasza zsirfecske (#35) üzenetére


Sn00k
veterán

Én ma fogtam a kezembe a médiába a g3 mellett és nekem a burkolata nem jött be. Eléggé recsegett, ropogott a hátlapja egy kis megnyomásra...

(#36) babkukta: Az átlag emberek szerinted, mit éreztek a röccenésekből, amik már java részt javítva is lettek? Semmit. Aki meg hard core user az tudta a G2-ből kiindulva, hogy ez orvosolva lesz és ennyi. Sokáig nem is kellett várni a soft. updatékra. :K

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#39) TaS1kaaa válasza Oceanus (#8) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

Szerintem vagy Lumia 930 vagy iphone 5s. Kezelhető méret, jó anyag minőség, gyors stabil OS, kiváló kamera, kell ennél több? :)

(#40) Lolka Bolka válasza zsirfecske (#35) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Aminek a legnagyobb hibája, hogy nem lehet bővíteni microSD-vel...:( Így nálam pl teljesen esélytelen kategória.

(#41) Georgexy_hun válasza Lolka Bolka (#11) üzenetére


Georgexy_hun
tag

Nekem QHD-s Oppo Find 7-em van.
Color OS-en sem volt szaggatás és most CM11-en sincs semmilyen szaggatás.
Ráadásul az akksi sem nagyon rossz. Proci teljesítményt igaz levettem 2Ghz-re. Így még jobb.
Kamera is jó.
Csökkentett teljesítménnyel sem lassult be.

Samsung Galaxy S23 Ultra- Dell XPS 17 L702X - MSI X470 Gaming Plus Max - AMD Ryzen9 3900X - Nvidia RTX 2060 Super - 32 Gb DDR4

(#42) Kasya válasza roli543 (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mivel nincs legjobb, igy nyugodtan mondhatjuk, hogy az egyik legjobb ;)

Szep teljesitmeny! En is elegedett vagyok vele.

(#43) Lolka Bolka válasza Georgexy_hun (#41) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Find7a-t néztem, nincs szükségem QHD-ra....de lehet inkább motoros jogsi lesz belőle. ;]

(#42) Kasya Jók a képek!

[ Szerkesztve ]

(#44) ricinus13


ricinus13
senior tag

Örülök neki hogy ilyen jól megy, meg annak is hogy én is feltornáztam a statisztikát.
*Kicsit tartottam, hogy laggol-> szinte meg sem lehet érezni, bárki bármit mond( még úgy is, hogy a trémobilosokhoz lassan jönnek az update-ek
*Azt hittem nagy lesz, lévén eddig 4" volt a legnagyobb amim volt-> ma már csak nézem, hogy azokon a kicsiken hogy lehet egyáltalán valamit csinálni(persze ez túlzás, és nekem elég nagy a kezem hozzá)

Szóval aki olyan okos, hogy látatlanba megmondja, hogy laggol, bugos, túl nagy, az inkább vegyen szappantartó samsung-ot.

(Ez az én véleményem, és tulajként mindenképpen részrehajló lehet) :R

(#45) carbapenem válasza -FreaK- (#23) üzenetére


carbapenem
tag

A phonearena szerint azért a g2 aksi ideje fél órával jobb (6 vs. 6,5 óra), standard körülmények között, persze ez azért nem akkora különbség, meg azért a "gyenge" 6 óráért is összehugyoznám a bokám n4-en :)

(#46) -FreaK- válasza carbapenem (#45) üzenetére


-FreaK-
veterán

Egyrészt nem sokat adok ezekre a tesztekre mert az életben totál más eredményeket kapsz ha használod: Másrészt meg kérdés hogy milyen verzióval tesztelték? Mert az első két verzió óta simán a másfélszeresére nőtt az üzemidő. Harmadrészt pedig inkább hiszek annak a usernek aki használta mind a kettőt (frissítve őket) mint egy oldal "statikus" tesztjének.

(#47) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Megérdemelnék ha átlépnék. Csak így tovább LG! :C

(#48) che 1990


che 1990
tag

Esetleg tudja valaki, hogy az Lg km900 Arena-ból mennyi fogyott?
Tudom, hogy az még nem volt 'okos', csak kíváncsi vagyok, mert anno minden 2.embernél azt láttam.

[ Szerkesztve ]

(#49) FókuszPók válasza che 1990 (#48) üzenetére


FókuszPók
tag

én még egyet sem láttam senkinél :D az ilyen "élmény" megmaradna... ;]

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#50) Maranello74


Maranello74
aktív tag

Jó kis motyó, az s5 egydüli konkurense.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.