Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) grc999


grc999
tag

Na ez már egy fokkal kulturáltabban néz ki, mint az acer hasonló modellje. -szerintem-

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#2) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Hmm, nekem a kialakítása nagyon tetszik, és még a színe is.:K

(#3) toldy


toldy
őstag

Nem rossz, nem rossz, a sliderről lehet tudni valamit? ( vagy a samsung ahhoz hasonló modeljéről?)

Egyébként a design az olyan prohardveres. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#4) cannibal


cannibal
senior tag

Tényleg pofás :K

(#5) Szemjuel


Szemjuel
tag

valami hasonlót tudok elképzelni a noteszok jövőjére!

illetve még kombinálhatnák:
a telefont dokkolom a tabletbe(monitorba) -már létezik
a tabletet pedig a billentyűzetre - már létezik

és így gyakorlatilag tökéletes lenne:
apróbb ügyek - telefon
utazáskor vagy apróbb munkához beteszed a "monitorba"
nagyobb meló, vagy otthoni kényelmes netezéskor csatlakoztatod a billre

[ Szerkesztve ]

(#6) harry


harry
veterán

Igen tetszetős, de nem értem, hogy lehetett minden verzióból kihagyni a 3G modemet (illetve így kissé drága is) :F

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7) Sefter


Sefter
veterán

klassz cucc, de baromi drááága...
ennyiből kijön egy erősebb noti és egy egyszerűbb tablet...és ezeket több mindenre lehet használni.. szerintem 120-140k lenne az ideális ár..

Psn ID: sefter_hun

(#8) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Ötletes és szép. :) Bár így tényleg drága...

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#9) wolfman


wolfman
veterán

Ahogy mondjátok, nagyon drága! :(

Arra viszont én emlékszem-e rosszul, hogy első beharangozáskor azt ígérték, hogy a dokkolóra csatlakoztatva egy másik oprendszer is elérhető(pl. win.). Bár nem mintha így kevesebb lenne.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jó cucc. :K

(#11) harry válasza wolfman (#9) üzenetére


harry
veterán

Hát ezt elég érdekesnek tartanám, ahhoz egy teljesen új architektúra kéne, kb. mintha lenne még egy tableted, vagy nem tudom... kétlem, hogy ilyet lehetne. Vagy x86-os a tablet, és mehet rá win/android is (meg gondolom akkor linux is), vagy arm, ami meg droid (és majd win8).

Amúgy gondolom már csak azért is drága, mert újdonság ez a fajta billentyűs megoldás...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#12) Karma


Karma
félisten

Csak ebben a színben lesz, vagy lesz valami emberi is?
Ilyet a WC-ben szoktam hagyni reggelente kb.

“All nothings are not equal.”

(#13) ribery22 válasza wolfman (#9) üzenetére


ribery22
tag

Én a Lenovonál emlékszem ilyenre, de ott egy komplett gép volt a dokkolóban, ezt amúgy megcsinálták? (Mármint a Lenovo)

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#14) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Jó jó, csak nem a legolcsóbb. Mondjuk egy magyar lokalizációs dokkolóval beruháznék rá. Így marad az Acer.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15) Gomez86


Gomez86
őstag

amint 100-120k lesz a dokkolós 16 gigás már veszem is az asszonynak! szerintem nagyon ötletes koncepció és kb azóta keresek ilyet mióta megy ez a tablet mánia...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#16) r3v0Lut10n


r3v0Lut10n
senior tag

Szintén Acer A500 tulajként ezzel szemeztem, de a sok pro kontra után az acer lett a választás. Alsó dokkolóból kiindulva ahhoz is jönni fog kiegészítő formájában egy hasonló megoldás, de már alapból van usb host ami nem hátrány. Anyagminőség meg odaver, bár mondom nagyon filóztam a 2 között, szóval ez is jó választás lehet :D

be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

(#19) DonToni


DonToni
aktív tag

Szerelmes lettem.... :U
Szerintem nagyon korrektül néz ki és az ára sem vészes....

-Anti-

(#20) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

200k a 32es dokkolóval.. :C

(#21) z0d1AK válasza r3v0Lut10n (#16) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az Acerhez nem lesz billentyűzet dokkolója, az a csatlakozó a multimédiás dokkolóhoz van.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#22) kispalya


kispalya
tag

Ar
Android
Szin
No 3G
:(
Itt most megallok azt hiszem.

Szeretném megérni azt a kort, amennyinek kinézek...

(#23) MZperX75


MZperX75
addikt

Dokkoló nélkül 140.000ft ,Majdnem egy árban Ipad2 -vel(sőt barátomnál kipróbáltam egy Ipad2-őt,amit pont ennyiért szerzet be újonnan)
Specifikáció szerint teljesen megyeggyezik az Ipad2-16Gigás verziójával, 10.1" képernyő méretével és felbontásával,sőt mindkettőben 2 magas cucc 1Ghz-en fut.
10 órás használati idő is megeggyezik.Talán Ipad vékonyabb.......
Oprendszert nem ismerem ennél a készüléknél,csak Ipod2 nél,melyik a jobb?
Nekem Ipod2 tetszett,720p vebkamera HD-ban rögzít filmet,nagyon jó szoftveres támogatása,igazán jól használható kis masina,de ezt nem ismerem.
Tud valaki valamilyen érdemlegeset?Melyiket venné a 2 közül?
Tapasztalat (cikk írója esetleg?)
előre is THX

[ Szerkesztve ]

(#24) blackydan


blackydan
senior tag

Nem semmi kütyü főleg azon lepődtem meg mikor megláttam az ips-es kijelzőt, ezek után az árán sem lepődtem meg :)

(#25) harry válasza MZperX75 (#23) üzenetére


harry
veterán

Hát szerintem oprendszert egyrészt tényleg érdemes
- kipróbálni, látni működés közben, tapasztalatot szerezni
- ismerni (bővíthetőség, kötöttségek, programtelepítés, kompatibilitás, csatlakoztathatóság, támogatás, stb).
Nekem személy szerint nagyon tetszett az iOS flott, gördülékeny felhasználói felülete, de a vele járó kötöttségek nem. Valahogy droid szimpatikusabb.
Szóval érdemes körbejárni kicsit a témát, hogy Neked mi a megfelelő, a kinek-mi tetszik lehet nem a legjobb kiindulási pont.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#26) engusz


engusz
veterán

Nagyon tetszik az ötlet és a megvalósítás is. Még a színe is! Dőreség néhány kép és videó után ítélkezni, körbe kell forgatni, meg kell nyomkodni, aztán ítélkezni.

Tervben van idén egy tablet beszerzése, eddig ez és egy iPad 2 alkotják a dobogós mezőnyt. Mire oda jutok, hogy tényleg megvásárolhatom valamelyiket, az árak is barátságosabbak lesznek (remélem).

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#27) z0d1AK válasza MZperX75 (#23) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az az iPod inkább iPad.
A kijelző nagyon nem egyezik meg. Az Apple 9,7"-os 1024×768-as, 4:3-as képernyővel rendelkezik, míg az ASUS 10,1"-os 1280×800-zal 16:9 aránnyal. Mind a kettő IPS.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Jó lenne ez annyiért amennyiért beharangozták. De ugye mi magyarok gazdagabbak vagyunk, ezért minálunk drágább.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#29) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

na, ez már nem rossz. de ennyiért inkább iPad 2 + Apple Wireless keyboard. igaz, nem egyben van és nincs plusz akksi.

(#30) LTwinHU


LTwinHU
tag

Nem 1 rossz cuccnak néz ki! De hát az ára kicsit borsos!

"LTwinHU has helium in his sneakers."

(#31) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Ez miért nem PC alapú?? Így nem lesz alternatívája egy notebook-nak. :(((

(#32) devast


devast
addikt

Ez kéne, nvidia kal-el soc-al, 170k helyett 100-110k -ért. És akkor megvenném. Ez, így ennyiért, akármennyire is tetszik (nagyon tetszik) gyenge.USA-ba elvileg $400-$450 körül kellett volna indulnia, erre valami $600-ért megy ott is (az alap verzió), a dokkolóval kiegészítve meg $800 fölött van. Tök nyilvánvaló, hogy hiány van belőle, nem tudnak eleget gyártani, és megtehetik, hogy felb*sszák az árat. Kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#33) Xpredi01 válasza Teasüti (#31) üzenetére


Xpredi01
tag

Win8-at biztos rá lehet majd rakni... Kérdés, hogy hogy fut majd...

(#34) Zanik


Zanik
addikt

A teszt alapján ígéretes. Tényleg meg kell tapogatni, hogy az ember el tudja dönteni megéri-e. Az ára valóban borsos egy kicsit, de dokkolóval 150e-ért már lehet vinném. Lehet minőségben nincs iPad2 szinten, cserébe nyíltabb és flash-el sincs gond. :C

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#35) Teasüti válasza Xpredi01 (#33) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Remélem is, android a szememben még mindig csak játékra való.
Játék notinak meg enyhén drága.

(#36) markymango


markymango
tag

Jól olvasom, hogy magán a tableten nemhogy sim-aljzat nincs, de USB sem? Hogy egy legalább egy sticket rádughassak? Ha csak a tebletet viszem magammal, a dokkolót otthon hagyom az asztalon, akkor egyedül a Wi-Fi marad net lehetőségnek. Ennyi pénzért ez kib.szás.

(#37) galmat89


galmat89
tag

Miért nem értik meg a tablet-gyártók, hogy ha az Applenek komoly konkurenciát akarnak piacra dobni, akkor azt csak úgy lehet, ha komolyan alá árazzák a dolgot!

Most pl itt van a sima, dokkoló nélküli Transformer pont ugyanannyi forintért, mint az iPad 2 16 GB.

Hát nekem nem is lenne kérdéses, hogy az iPad 2-t vegyem. Alumínium borítás, 65000+ alkalmazás, stabilabb, gyorsabb működés.

Ha mondjuk 100-110e Ft-ért árulnák, akkor na ez, vagy ez alatt gondolkodnék el, hogy ne iPad-et vegyek.
Ugyanolyan áron, sőt drágábban árulva, semmi nem lesz komoly Apple konkurencia.

Majd megint az lesz, hogy ipad 2-ből idén fogy 14 millió darab, a többi gyártó meg elad belőle néhány százezret. Talán a Galaxy Tab 10.1 eljut az 1 millióig, aztán ennyi.

Ha olcsóbb lenne, az apple tortájából haraphatnának.

Amúgy meg 140ért vagy dokkolóval 200ért meg nem ilyen két szék közé ülést kell venni, hanem mondjuk egy Dell notit, 3 év garival.

[ Szerkesztve ]

(#38) banhammer


banhammer
veterán

Kár érte, hogy ilyen drága...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#39) lapa válasza z0d1AK (#27) üzenetére


lapa
veterán

az 1280x800 az 16:10, nem 16:9.

ez egy kitűnő gép lett.

...volna, ha nem hagyják ki belőle a 3g-t. mekkora fail.

(#40) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

instant get.

még jó, hogy nem pc, meg nem x86, akkor nem kéne.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#41) banhammer válasza lapa (#39) üzenetére


banhammer
veterán

A 3G az fájó hiány számomra is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#42) LaptopSystem

Sziasztok a HP tx2 -es tipust ismeritek?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#43) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

3g nélkül felejtős...főleg, hogy pont rövidebb-hosszabb utazáskor jön jól egy tablet, wifi meg elég kevés helyen van még... (na jó, bp-győr intercicin már van :) )

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#44) Rojik


Rojik
tag

Én előrendeltem rá, mivel már nagyon nagyon nagyon régóta hiányoltam egy ilyen készüléket. Nekem nem kell külön netbook és tablet, így ez a kis gép tökéletes lesz.

Mivel 3G támogatása nincs, így beszereztem egy ilyet: [link]. Nyugodtabb is leszek, mivel ebben a készülékben van tűzfal. Ja és 2 USB csatlakozóról, valamint autós töltőről is képes felvenni a tápot.

Amúgy azt olvastam, hogy később a Transformernek lesz olyan változata, amiben lesz 3G.

Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

(#45) Nightfall75


Nightfall75
tag

Június 1-én érkezett egy kisebb készlet az angol amazonhoz, természetesen azonnal el is fogyott. Még időben sikerült előrendelni egy 16 GB-os verzióra dokkolóval együtt, és visszaigazolás szerint a jövő héten meg is fog érkezni.

Az ár, 20%-os áfával és szállítással együtt 455 font ~ 140.000 Ft volt! Érdekes ez a magyarországi árképzés... :(((

(#46) z0d1AK válasza Nightfall75 (#45) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az amazon megvásárol alap esetben több ezer készüléket, míg Magyarországra úgy 100 darab érkezik összesen. Egésze biztos, hogy teljesen más árat kapott az Amazon az ASUStól, mint a magyar disztribútorok.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#47) ttt1


ttt1
őstag

Én ezt szeretném megvenni(természetesen 3G-s beépített modelt amit az év második felére igérnek). Az ára annyira nem szörnyű csak a magyarok száltak el kicsit mint mindíg.Kint amazonon 112 e a 16 gb-os és 128 e a dokkolós 16 gb-os verzio...

(#48) rankesz


rankesz
veterán

Hát rohadtul vártam ezt a gépet, és be is tudtam volna szerezni jó áron.
De az anno fel sem tűnt hogy nincs benne 3g... így már nem kell.

(#49) ttt1 válasza rankesz (#48) üzenetére


ttt1
őstag

Xda-s srácok megoldották már a külső usb-s modem supportot azt hiszem :).

(#50) Daanika


Daanika
tag

Szerintetek erdemes Ebay-rol rendelni ilyet? csakmert magyarorszagi kiszallitassal a 16 GBs verzio mar 90ezer korul elerheto. Az asusnal vilag garancia van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.