Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) upc8823


upc8823
tag

(#52) Tikakukac válasza upc8823 (#51) üzenetére


Tikakukac
titán

Imádom a "tesztjeiket" valamint az üzleti modellt is, legjobb szórakozásom néha olvasgatni vagy feleleveníteni a a privikből azokat a szaftos ügyeket.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#53) upc8823


upc8823
tag

friss hir

[link]

(#54) davidsone válasza upc8823 (#53) üzenetére


davidsone
addikt

tektú baszod ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#55) upc8823


upc8823
tag

ASUS ROG G752VS

Core i7-6700HQ
64 GB DDR4 RAM
nvidia GTX 1070M
512 GB M.2 PCIe NVMe SSD

Blu-ray olvasó, LED háttér világítású billentyűzet és 8 cellás 88Wh-ás akkumulátor.
2000 €-tól 2800 €-ig, felszereltségtől függően, ez alaphangon kb. 620.000 Ft-ot jelent.

[ Szerkesztve ]

(#56) ->Raizen<- válasza upc8823 (#55) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Túl vastag az alsó kijelző káva, amúgy ütős lehet a csörformansz!

(#57) upc8823 válasza ->Raizen<- (#56) üzenetére


upc8823
tag

inkább a hűtő legyen vastagabb benne ...

(#58) Mikulásbá válasza ->Raizen<- (#56) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Inkább örülj neki,hogy így feljebb esik a kijelzője.

(#59) davidsone válasza ->Raizen<- (#56) üzenetére


davidsone
addikt

az nagyon ótvarul néz ki...

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#60) ->Raizen<- válasza davidsone (#59) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ja, kíváncsi leszek az user tapasztalatokra, lesznek e szaftos hibák. :D

(#61) SunMount3r válasza upc8823 (#55) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

80'-90' évek design...

(#62) upc8823


upc8823
tag

teljesen mind1 hogy néz ki , csak hardver legyen minőségi , ne kínai szar ...

(#63) Tikakukac válasza upc8823 (#62) üzenetére


Tikakukac
titán

Egy vese áráért talán lehet annyi elvárás, hogy nem Veér István Design legyen a külső tervezője.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64) davidsone válasza Tikakukac (#63) üzenetére


davidsone
addikt

ennyi. Ez tényleg bántja a szemet ha ilyenben gondolkodnék inkább valami hasonló tudású msi-t vennék...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#65) upc8823


upc8823
tag

valaki gammerolni szeretne annak legyen vastag a laptop videokártya hűtő amiatt 2-3-5 cm alumínium hűtő kéne neki
intel core i7, 8GB ddr3, nvidia GTX 960-980-1070 ...
aki meg csak netezni szeretne annak elég ultrabook is core M vagy i3 processzorral ,4GB ram,
intel g. videokártyával

(#66) davidsone válasza upc8823 (#65) üzenetére


davidsone
addikt

naanee ezt nem mondod... ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#67) upc8823 válasza davidsone (#66) üzenetére


upc8823
tag

:R :C :C

(#68) broaktor válasza boeing (#50) üzenetére


broaktor
csendes tag

Én találtam egy amerikai hirdetést ahol kedvezőbb áron és az ottani eljárásaik szerint, plusz ajándék kiegészítőkkel lehet megkapni akár 15" vagy 17"-ban.
17"-ban 1.399$ lehet megkapni egy 1060-as 6Gb-os kártyával! És ugyan ez a 15"-nál is! És variálható a megrendelés ssd-vel vagy anélkül ugyen ebbe az árban :D
Igaz, us billentyű kiosztású. De itthon ismerek egy embert aki profimódon átalakítja magyarra úgy h meg maradnak a gombok fény át tetszősége világításnál.
De ha már nálunk ez szériás kacat lett, az akár elviheti szervízbe le cseréltetni magyarra. Csak az a kérdés h mennyiért vesztegetik. De tuti h kb 40 ezer alatt nem lehet megúszni.

(#69) atikó


atikó
őstag

Bár amit most írok azoknak a tudatában voltam a vásárláskor. nekem ilyen gépem van 1060 6gb változat és azért 500ezer forintért elvárnám, hogy ne vacak sandisc ssd és főleg a monitor amikor felnyitod ne takarja el a hűtést hátul, vagyis nem takarja el, mert van közötte hézag, de gátolja a kifújást azért, jobban hűt becsukva mint kinyitva.

(#70) SteaMMouse


SteaMMouse
csendes tag

Alapvetően nekem egy GL553V-m van. Gondoltam majd akad itt egy tag aki tud nekem segíteni, de kicsit kiábrándító, hogy csak fika van fika hátán. Konstruktív komment pedig csak minden 5. határban. :(

https://steamcommunity.com/id/BoldiHUN/

(#71) zozoz1


zozoz1
aktív tag

Persze most lesz aki nem ért velem egyet, de egy gamer laptop egy nagy ellentmondás. Én kizártnak tartom hogy egy 15.6-os "lőrés" monitoron igazán élvezni lehet bármilyen játékot. Erre meg természetesen lehet azt mondani hogy a hordozhatóságért ez a kompromisszum. Erre meg én mondom hogy kompromisszumért nem fogok ennyi pénzt kiadni... :(

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#72) Madwe válasza atikó (#69) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az enyémben Crucial mx300as ssd volt. Igaz én a 1070essel vettem.
Az meg h lecsukva jól hűt nálam kifejezetten szempont volt, ha játszom úgyis külső kijelzőn teszem, meló megy vagy 15" vagy külső+15"on, amikor meg nem kell pörgetnie annyira a ventit...

(#71) zozoz1 Ha játszom, azt otthon teszem a 24"os gsync monitorra kötve, ez igaz. De minek tartsak fent egy gamer pc-t meg egy hordozható laptopot? ha nem szakad le a kezem a 2kg lapostól, nem szempont az ultrabook? pláne ha munkahelyen is kell a 16gb ram és a 6700hq? ok, a 1070 oda felesleges, de nem árt. Szóval csak a gpu miatt minek tartsak fent egy plusz gépet? Ok, nekem gépen max hots meg stellaris fut, amire így is overkill, de ha megvan rá a keret, mi a baj?
Lehetne ezért az árért összerakni egy gamer pc-t meg egy vacak ultrabookot, vagy egy hasonló procival rendelkező, de rosszabb gpuval egy könnyebb, szebb lapost. Mindegyik valid megoldás, de hidd el, van akinek ez a racionális döntés...

[ Szerkesztve ]

(#73) kerlac


kerlac
őstag

Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani, hogy milyen billentyűparanccsal tudok hangot szabályozni az ASUS ROG laptopon? F10-12 mellé mire kellene még rátenyerelnem, hogy megint legyen hang?

köszönöm!

(#74) Madwe válasza kerlac (#73) üzenetére


Madwe
nagyúr

Fn billentyű:)? De winben jobb alul egérrel is be tudod kattintani...

[ Szerkesztve ]

(#76) SshaarK


SshaarK
csendes tag

Tisztelt forumtarsak!
Nagy problemaba utkoztem ami megfogott de rendesen.
Van egy Asus Gl504gm strix scar 2 laptopom es egy eredeti windows 10 home usb telepitom.A laptop latja az usb t a biosban de nem hajlando bootolni. Minden usb portot kiprobaltam, a bios advanced boot optionsban csak fastboot ki vagy be kapcs lehetosegem van. Teljesen tanacstalan es elkeseredett vagyok hogy van egy 480 ezres karacsonyfaizzom ami annyit is er, kerlek segitsetek.

Asus Rog G551JW / Lg G3 32gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.