Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#152) Mcsutka


Mcsutka
junior tag

Sziasztok! 12.24.- én vettem meg az Edigitalban a Rog Phone 2- őt. ( 12/512). 303 ezer ft- ért. Tapasztalataim pár nap használat után vegyesek, de összességében csalódás a készülék. Pozitív: Szép a készülék élőben. Súlya komoly( 240gramm), de pillanat alatt megszoktam. Anyag van benne, és minőségi, nem vitás. Jack aljzat, FM rádió. Kiváló hangzás fülesen. A külső sztereó hangszóró valóban brutál, bár enyhe basszus sem fedezhető fel benne. Eszméletlen gyors a készülék. Megkockáztatom, h a leggyorsabb android készülékek egyike. A játékélmény pazar. Negatív: a kijelző egyértelműen csalódás. Nem csúcs Amoled sajnos. Hiába ide vagy oda 120 Hz- es frissités, ami persze fluiditást ad, de a színhelyességgel, a fényességgel én nem vagyok megelégedve. Ha a Samsung túlszaturált, ez alul teljesít. Az akkumulátor hiába 6000- es, rosszul optimalizált, valóban kb. 6-7 óra SOT hozható ki belőle, ami bizony kevés. A kamera igen közepes minőségű. Jó fényviszonyoknál 10/7, gyengénél gyatra, 10/4-5. Melegedésre bizony igen hajlamos, hiába a csoda hűtő rendszer. A készülék ár- érték aránya rossz. Messze nem képvisel 300-320 körüli árat. A telefon megy vissza az Edigitalhoz, elállok a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.