Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Nem értem amúgy ájfon miért van az összehasolitásnál.os van rajta,nem droid.Ennyivel mehetet volna oda pl nokia n95 is.

(#152) Mcsutka


Mcsutka
junior tag

Sziasztok! 12.24.- én vettem meg az Edigitalban a Rog Phone 2- őt. ( 12/512). 303 ezer ft- ért. Tapasztalataim pár nap használat után vegyesek, de összességében csalódás a készülék. Pozitív: Szép a készülék élőben. Súlya komoly( 240gramm), de pillanat alatt megszoktam. Anyag van benne, és minőségi, nem vitás. Jack aljzat, FM rádió. Kiváló hangzás fülesen. A külső sztereó hangszóró valóban brutál, bár enyhe basszus sem fedezhető fel benne. Eszméletlen gyors a készülék. Megkockáztatom, h a leggyorsabb android készülékek egyike. A játékélmény pazar. Negatív: a kijelző egyértelműen csalódás. Nem csúcs Amoled sajnos. Hiába ide vagy oda 120 Hz- es frissités, ami persze fluiditást ad, de a színhelyességgel, a fényességgel én nem vagyok megelégedve. Ha a Samsung túlszaturált, ez alul teljesít. Az akkumulátor hiába 6000- es, rosszul optimalizált, valóban kb. 6-7 óra SOT hozható ki belőle, ami bizony kevés. A kamera igen közepes minőségű. Jó fényviszonyoknál 10/7, gyengénél gyatra, 10/4-5. Melegedésre bizony igen hajlamos, hiába a csoda hűtő rendszer. A készülék ár- érték aránya rossz. Messze nem képvisel 300-320 körüli árat. A telefon megy vissza az Edigitalhoz, elállok a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 5

(#153) bendegruz válasza Mcsutka (#152) üzenetére


bendegruz
őstag

Ha tenyleg igy van, az nagy blama akkor az asus-nak..

Asus Rog Strix Scar III

(#154) Mcsutka válasza bendegruz (#153) üzenetére


Mcsutka
junior tag

Nem túloztam. ( Nagy blama az is, hogy a Strix 8/128- ban nincsen B20, pedig EU- s telóként hirdetik...)

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 5

(#155) bendegruz válasza Mcsutka (#154) üzenetére


bendegruz
őstag

pedig nekem elsőre nagyon tetszett ez a mobil, de akkor ezek szerint a füstje nagyobb, mint a lángja :)

Asus Rog Strix Scar III

(#156) Stabi83 válasza Mcsutka (#152) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ennyire gáz a készülék? Épp most gondolkodok a váltáson egy ilyenre Note 10+ ról. ( semmi bajom a Note 10-el csak egy kis változatosságra gondoltam és a nagy akku elég vonzóvá tette + az egyéb csemegék )

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#157) marcee


marcee
addikt

Elkezdtem új telefont keresni. Az aktuális készülékemben (Mi MAX 3) imádom a hatalmas kijelzőt (6,9") és a többnapos üzemidőt (illetve, hogy ha nagyon kell használni terepen, akkor sem kell aggódni, hogy lemerülne). E két tulajdonságról nem akarok lemondani. Mivel ekkora telefonok nem nagyon vannak, így képméretben már látszik, hogy kicsit mindenképpen vissza kell majd lépnem. Amit viszont nem szeretek benne, hogy gyenge a kamera és nincs előlapi sztereó hangszórója, meg néha lehetne kicsit gyorsabb. Ez az ROG 2 papíron, mintha nekem lenne kitalálva! A háromszázezres magyar ár persze kizárná, de kínai áruházakban a 128GB-os már 160e körül kapható, így elkezdtem utánaolvasni. Az írott és videós tesztekben elég jól szerepel, de a felhasználói visszajelzések elég lelombozóak. A nagy aksi ellenére sem jó az üzemidő, melegszik, rossz a kamera. Bár meg kell adni, hogy ebben a tesztben le vannak írva a negatívumok, csak elsőre nem tulajdonítottam nekik akkora súlyt, csak a nyersebben fogalmazó tulajdonosok értették meg velem, hogy valószínűleg én sem lennék boldog ezzel a készülékkel.

\m/

(#158) Robi BALBOA válasza marcee (#157) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Erre csak annyit mondok, hogy Mate20X ;] ;)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#159) marcee válasza Robi BALBOA (#158) üzenetére


marcee
addikt

Igazad van, köszi. A 240e-ért még elérhetetlen számomra, de mindenképpen figyelemmel kell követnem az árváltozását.

\m/

(#160) Robi BALBOA válasza marcee (#159) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Volt itt a HA-n 160k-ért garis makulátlan állapotú, mondjuk tuti nem egy gyakori darab, így a bolti vétel a mérvadóbb.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.