Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nagyon szép készülék, már többször nézegettem és egyáltalán nem a játék miatt kellene, egyszerűen tetszik az egész.

(#2) GSP válasza ΞΔGLΞ (#1) üzenetére


GSP
aktív tag

Igazán menő, egyedűl az árával lesz gond.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

gamer mobil wat :DDD

(#4) #30610944


#30610944
törölt tag

Nem rossz telefon de valahogy nem látom értelmét a géming telefonoknak. Bármely felsőkategóriás telefon ugyanezt tudja 99 százalékában olcsóbban.

(#5) Integrale


Integrale
veterán

Az uzemido eleg halvany...

"Bad reklám is reklám too"

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Arról sajnos semmit nem tudtam meg, hogy miért jobb ezzel játszani mint más telefonokkal. Stabilabb a teljesítmény? Képfrissítés hatással van bármire? Hűtés és hűtés nélkóli hőmérséklet?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) batai15


batai15
félisten

Brutális telefon lett .
Egyébként mostanság elkezdtem kockulni még talán van is létjogosultsága a telefonnak ,de az a brutális méret nem emberi ,mondom ezt úgy hogy például a COD Mobile 6 collon kevésbé elvézhető mint például 7 collon .

(#8) ΞΔGLΞ válasza #30610944 (#4) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen?
Listázd már ezeket a felső kategóriás kütyüket, ami hasonlóan néz ki és "fillérekbe" kerül.

(#9) rdt89


rdt89
addikt

Ez a telefon engem most megvett kilóra

(#10) #30610944 válasza batai15 (#7) üzenetére


#30610944
törölt tag

Vannak hozzá kiegészítők, hogy ki lehet tolni TV-re meg adott a hardver hogy el tudjon futtatni komolyabb játékokat de a játék kínálat a play store-ban elég gyatra. Egy kezemen meg tudom számolni hány nagyon komoly grafikájú játék van fent ami méltó lenne ehhez a hardverhez.

ΞΔGLΞ

OnePlus 7, 7T, 7Pro, 7TPro
Huawei P30 Pro
Asus ZenFone 6
És még tudnám sorolni. Ezek mind olcsóbbak és a hardver erős ahhoz hogy gamer telefonként legyen használva. Nem egy YouTuber mondta már hogy ez a telefon meg a hasonló gémer telefonok jók de felesleges pénzkidobás.

Kasya:

Kontorrelt bármely telefonhoz tudsz venni. A játéktól függ hogy támogatva van-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#11) Kasya válasza #30610944 (#10) üzenetére


Kasya
nagyúr

...es tamogatja a controllert, valamint nincs 30 (esetleg 60) FPS-re korlatozva.

Szuper a telefon! Kulon tetszik a nagy aksi és a suly, az egyenletes kijelzo, valamint a jol atgondolt koncepcio.

(#12) Tschubi válasza #30610944 (#4) üzenetére


Tschubi
tag

Nem kötekedésként, de melyek azok a "bármely felsőkategóriás" készülékek? Tudom, van olcsóbb Snap 855+ telefon, nem is egy. De 6000 mAh akksi, a leírt specifikájú AMOLED panel, kétoldali csatlakozó már nem sokban van, és ez folyamatos játék mellet sem melegszik túl. Azért emeltem ki ezeket a paramétereket, mert szerintem ezek fontosak egy gamer telefonnál. És szerintem még jól is néz ki, de ez már egyéni ízlés kérdése.

(#13) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

A "Specifikáció" rovatban az szerepel, hogy nincs benne FM rádió.

Pedig van.

[ Szerkesztve ]

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Korrekt készülék, a mobilos játékokat én annyira nem preferálom, mert minőségi időből képesek elvenni időt. Bizonyos korosztályt még megmozgat, viszont ez anyagilag nem a célcsoport.

Sima mobilnak jó lenne számomra is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) harry


harry
veterán

Kifejezetten örömteli látni egy olyan telefont, aminek végre van valamilyen "kinézete", még ha csak a hátlapról is van szó. Manapság szemből jóformán mind ugyanaz, és a hátoldalt is elintézik egy nagy fém / üveglappal. Lehet valamennyit variálni persze a kamerákkal, vakuval, ujjlenyomatolvasóval, de hol van ez a régi idők telefonjaihoz képest. Ez most szimpatikus, bár nyilván nem ez lenne a fő választási szempont, de örülök, hogy valaki gondolt erre is.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#16) Kasya válasza #30610944 (#10) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, a jatekra utalva irtam.

(#17) ΞΔGLΞ válasza #30610944 (#10) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

OnePlus 7, 7T, 7Pro, 7TPro
Huawei P30 Pro
Asus ZenFone 6
És még tudnám sorolni.

NE sorold tovább... Írtál egy badarságot és most tetézed ilyen példákkal. Ezek a készülékek egyike nincsen fasorba ezzel az ASUS telefonnal. Sem hűtésben, sem aksiban, sem hardver nem egyezik, talán valamelyik OP7 telefonban lehet 855+, de legfőképp dizájnra még foszlányokban sem hasonlítanak rá...

(#18) Noukoum válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Noukoum
veterán

Mert világít. Még gémer

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) Brett Shaw2


Brett Shaw2
csendes tag

(#20) #30610944 válasza ΞΔGLΞ (#17) üzenetére


#30610944
törölt tag

Badarság?
Akkor beszéljen helyettem ő: [link]
Amúgy meg olvasd újra amit írtam, de beteszem neked még egyszer:

Bármely felsőkategóriás telefon ugyanezt tudja 99 százalékában olcsóbban

Nem azt írtam ugyanazt hozza hanem hogy kis kompromisszummal. 99%. Kápis?

[ Szerkesztve ]

(#21) Noukoum válasza Kasya (#11) üzenetére


Noukoum
veterán

Ezek a gamer mobilok 120hz-en futtatják a fortniteot / pubg-t?

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#22) ΞΔGLΞ válasza #30610944 (#20) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szöveget kellene értelmezni és normálisan elolvasni az amúgy teljesen frankó tesztet.

(#23) ollie


ollie
MODERÁTOR

Komolyan nem értem mi értelme tuningnak, ha 20 perc után úgyis leszabályoz a rendszer melegedés miatt.

***

(#24) Juhaszatti válasza ollie (#23) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Kevésbé jó hűtéssel, vagy hűtés nélkül, jó eséllyel nem csak 80%-ra esne vissza a teljesítmény.
Na meg az sem mindegy hogy minek a 80%-a, itt jön képbe a tuning.

(#25) Kasya válasza Noukoum (#21) üzenetére


Kasya
nagyúr

PUBG tudja a 90-120 FPS-t, de mas jatek nem nagyon. A legtobb jatek meg a 60-at se tamogatja, csak 30 FPS-t.

(#26) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Szép és jó telefon , de iOS on jobban vannak megírva a játékok , meg ott az árkád is.. szóval inkább egy iPad mini 5 a telefon mellé , mint egy gamer telefon. Tudom hogy az meg nem fér az ember zsebébe , de aki sokat utazik és van ideje telón kockulni , annak minden bizonnyal van egy táskája is. Nintendom még nem volt így nem tudok arról véleményt alkotni. :R

(#27) #78791680


#78791680
törölt tag

Jatekra tokeletes, vannak olyan aprosagok amik sokkal alkalmasabba teszik ebben a kategoriaban. Ez a cel. Mondjuk OP 7 Pro liquid hutese mellett sem melegszik tulzottan a telefon, a cikk utan kiprobaltam.
Gyerekeknek/fiataloknak jo lehet, felnotteknel mar nem ertenem a vasarlas celjat. Akksi pozitivum, viszont az UI nem rendelkezik valami jo optimalizalassal az uzemidot illetoen. Foleg ha egy ev utan kinyirja az aksit a gaming..
300k+ lesz?

[ Szerkesztve ]

(#28) ollie válasza #30610944 (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezzel közül melyik tud 120/240 Hz-t?

***

(#29) #78791680 válasza ollie (#28) üzenetére


#78791680
törölt tag

Es melyik app/jatek tamogatja ezt?

[ Szerkesztve ]

(#30) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Nalam marad az ev telefonja. Bar csak akkor lenne tokeletes ha 16:9-es lenne a kepatlo. Dehat mar csak ez a bohockodas a divat.

(#31) #30610944 válasza ollie (#28) üzenetére


#30610944
törölt tag

Most komolyan mit írtam a korábbi hozzászólásaimban?!
Még videót is tettem be ami tök jól elmagyarázza, hogy miért nem látom értelmét a géming telefonoknak.
Megnézted?
Írtam olyat, hogy egy az egyben tudják a felsorolt telefonok?!
Nem emlékszem.
Ezer tesztelő leírta, hogy szép és jó ez a kategória, de olyan elenyésző a különbség hardver, szoftver, performance téren hogy nem éri meg a felárat.
Aki még hajlandó erre ennyit költeni, mert gémer akkor azon csak röhögni tudok. Inkább vegyen egy konzolt felé ennyiért.

(#32) Juhaszatti válasza #30610944 (#20) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nagyobb frissítés, nagyobb akku, jobb hűtés, egyedi design, dedikált (nem harmadik féltől származó) kiegészítők, stb stb.. A másik oldalon meg fel lehet hozni a jobb kamerát, 3D arcazonosítást, stb.
Annyi a különbség, hogy az általad felsoroltak egyszerűen nem alternatívái ennek, és fordítva is igaz ez.

(#33) #30610944 válasza Juhaszatti (#32) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nagyobb akku van nem géming telefonokban is. Amúgy meg a nagy akku nincs egyenes arányban az akkuidővel. Láttam már nagy akkus telefont kriminális akkuidővel.
Egyedi dizájn nehogy már előny legyen kérem.
Igen vannak dedikált kiegészítők horribilis áron, lásd a videót. Nincs semmi baj a harmadik féltől származóval. Rengeteg alternatíva van.

(#34) prolad


prolad
őstag

Tetszik, ugyanezt kérném Sandragon 730-cal, LED meg airtrigger nélkül még gamer kiegészítő sem kell.

(#35) Juhaszatti válasza #30610944 (#33) üzenetére


Juhaszatti
addikt

6000-es nem sok. Hogy mit hoz az akku a gyakorlatban, az egy másik kérdés. Pont a magasabb képfrissítésű kijelző miatt.
A mai egyentelefonok korában hatalmas előny az egyedi design. Egyébként ha olvastad itt a korábbi kommenteket, látszik, hogy igény az van a designbeli újításokra.

[ Szerkesztve ]

(#36) #78791680 válasza Juhaszatti (#35) üzenetére


#78791680
törölt tag

De ez meg mindig nem egy ekszer :DD
Nalam sokkal fontosabb, hogy tartalomfogyasztashoz egy gyonyoru notchmentes, kava nelkuli kijelzo legyen az elolap. Hatlap meg teljesen mindegy.
Legtobb ember amugy is tokban hordja a telefonjat.

[ Szerkesztve ]

(#37) Noukoum válasza Kasya (#25) üzenetére


Noukoum
veterán

Hát akkor nem sok haszna van a gamer mobilnak:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#38) Cattle_Decap válasza #30610944 (#33) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Gsmarena endurance rating. 132h 60Hz, 114h 120Hz. Ahol a Note 10+ 107h. Muhaha!

(#39) Macka válasza ΞΔGLΞ (#17) üzenetére


Macka
veterán

Mennyé vegyél ájfont magadnak. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#40) ΞΔGLΞ válasza Macka (#39) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azt látom, hogy a saját hülyeségeden jól röhögsz, de hogy jön ide az iPhone?
Nem várok magasröptű választ, ez már csak olyan morbid kíváncsiság...

(#41) ΞΔGLΞ válasza #30610944 (#31) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aki még hajlandó erre ennyit költeni, mert gémer akkor azon csak röhögni tudok.

Első hozzászólást tudod értelmezni, vagy tovább nyomatod itt mindenkinek a saját meggyőző bullshit hozzászólásokat, hogy miért is nem jó ez a mobil, annak sem, akinek csak egyszerűen tetszik és még pénze is van rá...(?)

[ Szerkesztve ]

(#42) Noukoum válasza Macka (#39) üzenetére


Noukoum
veterán

Ne bántsd az iphone-t, mindent neki köszönhetünk:))

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) #30610944 válasza ΞΔGLΞ (#41) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mondtam olyat, hogy nem jo?
Valami gond lehet a latasoddal mert ilyet nem irtam.
Azt irtam, hogy nem latom ertelmet.

(#44) Macka válasza ΞΔGLΞ (#40) üzenetére


Macka
veterán

Látom nem veszed a poént, pedig csak annak szántam, mindenféle személyeskedés nélkül.
Iphone topikban szoktalak látni leginkább, mivel ha jól tudom Iphone-od van többek között, és azzal vagy a legjobban megelégedve.

(#45) ΞΔGLΞ válasza #30610944 (#43) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nincs baj látásommal, ergo viszont te a saját írásaidat sem tudod értelmezni...
Mégis a sok "saját ellenérv", amit sikerült frankón sok karakterrel ismételgetni, nálad mi a lófüttyöt jelent? És, ha kiröhögöd azt aki ilyet vesz, az is nálad mit takar?
Nyilvánvalóan kiderült, hogy ez nem a te mobilod, elmondtad/leírtad többször is, mi a fenének vagy még itt?

[ Szerkesztve ]

(#46) ΞΔGLΞ válasza Macka (#44) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sry, de most így nem jött át. :-)

(#47) Rover623


Rover623
félisten

"Az 512 GB-os változatból 491 GB használható a bekapcsolás után, ez mindenestül egyáltalán nem sok,"
El vagytok kényeztetve...de qrvára...szerintem! ;]

primus inter pares

(#48) ΞΔGLΞ válasza Macka (#44) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyébként, bárcsak az Apple jönne ki végre valami hasonló dizájnnal, de ezek tényleg megragadtak 2017-es szinten, mivel főleg ios felhasználó vagyok és csak egyszer jelenik meg 1 évben, ezért mindig lecserélem, de most még az xs max is megvan a pro max mellett. Az utóbbi egyelőre csak kamerában tudja verni az előbbit, hiába van benne antutu szerint a legerősebb cpu, hát ez nagyon nem érezhető még videórenderben is együtt végeznek.
Remélem jövőre tényleg változtatnak már, főleg a formán. :)

Ez az Asus meg egyszerűen, ahogy írták már előrébb, egyszerűen megvett kilóra. Droid-ból note10-zet használok, de szerintem simán lecserélem most erre.

(#49) Macka válasza ΞΔGLΞ (#48) üzenetére


Macka
veterán

Szerintem Apple nagyot nem mer a designon változtatni, végülis bevált nekik, gondolom elég komoly piaci kutatásokat folytatnak a design tekintetében is, ami miatt a forma megtartása mellett döntetnek.

Én személy szerint elfogadnám ezt az ASUS-t is, még úgy is, hogy ha nem az aktuális csúcs hardver lenne belepakolva.

[ Szerkesztve ]

(#50) Cattle_Decap válasza ΞΔGLΞ (#48) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Szerintem is ez a legjobb telefon most droid fronton.

De igazabol ha nem lenne benne 120 Hz is igy lennek vele. Nem ocsmanykodik semmi a kijelzobe, normalis hangszoro par van benne, jack, normalis akkumulator stb.

Egy normalis IP szabvany es kozel tokeletes lesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.