Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mcsutka válasza ΞΔGLΞ (#48) üzenetére


Mcsutka
junior tag

Honnan rendeled meg? És mikor?

Asus Zenfone 5

(#52) dementor


dementor
senior tag

Ár-érték viszonylatban szerintem reális a vételár. Külső és a hardver is rendben van. Köszönet a tesztért.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#53) ΞΔGLΞ válasza Mcsutka (#51) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyelőre sehol, mert nem látni, hogy lehetne...Jövő héten megyek Németbe, ha addig már kapható, ott fogom megvenni, lényegében többet vagyok kint, mint "itthon".

(#54) Mcsutka válasza ΞΔGLΞ (#53) üzenetére


Mcsutka
junior tag

Az asus.hu oldalán kapható! 299.990 ft. Itthoni 2 év garival.

Asus Zenfone 5

(#55) Dimerson válasza ΞΔGLΞ (#53) üzenetére


Dimerson
csendes tag

Így van, ahogy Mcsutka írja. Holland raktárból jön es 3 nap alatt a kezedben van UPSel.

(#56) ΞΔGLΞ válasza Mcsutka (#54) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na köszi, ez jó hír. :R
Majd megnézem, ezek szerint felületes voltam.

(#57) logitech1


logitech1
tag

gamer mobil :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#58) Mezcal válasza #30610944 (#20) üzenetére


Mezcal
addikt

Bármely felsőkategóriás telefon ugyanezt tudja 99 százalékában olcsóbban

Melyik rendelkezik még ezek közül 120Hz-es képfrissítéssel és 240Hz-es érintésérzékeléssel? Melyiknek van hasonlóan komoly hűtése?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#59) SkyLine3000 válasza #30610944 (#31) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen. "Gémer" telót az vesz, akinek gémer széke, gémer nagykanala és a gémer csípőfogója már van. :D Én sem látom értelmét. Ettől függetlenül biztos megvan a réteg, aki megveszi és ez így van jól. BÁRMELYIK közép, vagy felsős teló vígan elviszi AKÁRMELYIK játékot a play-ből. Ehhez nem kell "gémer" teló. Persze a kocka játékfanatikusoknak úgy sem lehet megmagyarázni. Ilyet én is max azért vennék (de soha nem vennék) mert jól néz ki. Bár, ez a kijelző arány tőlem távol áll, úgyh nálam a történet már itt elbukott. 16:9 oszt jónapot!

[ Szerkesztve ]

(#60) #30610944 válasza SkyLine3000 (#59) üzenetére


#30610944
törölt tag

Én is ezt mondtam
:R

(#61) Macka


Macka
veterán

Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem tettek a hátoldalra rácsot oda, ahova a ventillátor fúj, mert így csak a burkolatot hűti.

(#62) Mezcal válasza SkyLine3000 (#59) üzenetére


Mezcal
addikt

BÁRMELYIK közép, vagy felsős teló vígan elviszi AKÁRMELYIK játékot a play-ből.

Aztán ne lepődj meg, ha mondjuk az Asphalt 9 elkezd szaggatni itt-ott, és azon sem, ha a bármelyik ilyen telód hátlapján rántottát süthetsz közben. Laikusoknak elég PC-n egy 60Hz-es monitor is, emrt azon is lehet játszani... aki meg komolyabban játszik, annak 144Hz-es kell, de nem fogm ecsetleni, hogy miért nem ugyanaz a kategória az általad fényezett bármelyik mobil.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#63) SkyLine3000 válasza Mezcal (#62) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Milyen mobilt fényeztem? Nekem a bármelyik, vagy az akármelyik nem számít fényezésnek... Ezt írtam. Átlag embernek bőven megfelel egy tök "átlag" teló, nem kell neki "gémer", hogy játsszon. Aki meg hc gamer, az meg úgyis minden sz@rba beleköt. :) képfrissítés stb. Tipikus példa vagy ez utóbbira. :D
Ecsetelned nem kell, mert vágom a témát, de ez az átlagot nem érdekli. Engem sem.

[ Szerkesztve ]

(#64) #30610944 válasza Mezcal (#62) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem mindegyik telefon melegszik ugyanúgy. Ma néztem pont egy GSMArenás videót amiben pont erről a témáról volt szó. Volt nem egy nem gémer telefon ami jól viselte a hőt.
Amúgy meg már mondták korábban, hogy nem sokat nyersz a 90 meg 120 Hz-vel ha ezt egy játék sem támogatja jelenleg.

(#65) Mezcal válasza SkyLine3000 (#63) üzenetére


Mezcal
addikt

Tehát átlagemberként kérdőjelezel meg egy gémereknek szánt gémermobilt? Ez nem baj, de hogy bedobsz egy olyat, hogy bármelyik felsőkategóriás mobil, de még egy olyat is, hogy közepes elviszi a play játékokat. Hát elviszi, na de hogy??? Olyan ez a tipkus viselkedés, mintha én elmennék Dubajba beszólni, hogy minek a Ferrari és a Bentley, ha elvisz a Suzuki Swift is.

LiVeGa
Nem mindegyik telefon melegszik ugyanúgy.

Bármelyik jobban fog melegedni, mint a gémer mobilok, melyekben akár vízhűtés is van, mint a Black Shark 2-ben. Asphalt alatt az S10+ is közel forró.

Amúgy meg már mondták korábban, hogy nem sokat nyersz a 90 meg 120 Hz-vel ha ezt egy játék sem támogatja jelenleg.

A képfrissítés 120Hz azt nem kell támogatni és a 240Hz -es érintéskezelést sem. Max a több FPS-t nem tudja egy játék, de van nem egy, amelyik igen és jól jön a több FPS.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#66) Mcsutka


Mcsutka
junior tag

Már van is az aprón egy eladó Rog 2. 280- ért.

Asus Zenfone 5

(#67) Noukoum válasza Mezcal (#62) üzenetére


Noukoum
veterán

Persze az esportolóknak tényleg kell a nagyobb kepfrissites. A többi meg csak jólét és flanc. Meg mert jó. Józsika elhiszi hogy azért béna a pubg-ben mert 60hz-es a monitora

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#68) Synthwave válasza Noukoum (#67) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azé a 60 Hz se éppen segíti a csóri gyereket.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#69) jonnyjoker01 válasza Noukoum (#67) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A játék olyan hobbi, mint bármi más, mint például a horgászat. Lehet használni a vaterán vett párezer forintos botot, de aki előszeretettel rendszeresen horgászik, nem ezzel fogja hobbiját űzni értelemszerűen.

Miért olyan nehéz megérteni azt, hogyha valaki egy hobbit komolyabban űz, akkor felszereltségeit is a hobbiban való elmerülésének függvényében fogja választani? Én úgy gondolom, ez olyan univerzális igazság a mai világban, hogy nevetséges erről vitázni.

Üdv. Johnny

(#70) mjani1172


mjani1172
addikt

Nem a tesztelt készülékre írom, hanem magára a komplett "gémer-e sport" vonalra, számomra borzasztóan taszító.

[ Szerkesztve ]

(#71) Mezcal válasza Noukoum (#67) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem csak az élsportóloknak kell, én is szívesen játszom egy simán, gördülékenyen futó játékkal, mint egy akadozóssal. 30 és 60 FPS között is látni a különbséget, nem is kicsit.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#72) atike


atike
nagyúr

Alakul, de még mindig nem az igazi... Az utólag felcsatolható (műanyag füles) ventilátor tartósságára meg kíváncsi lennék... :) A gémer mivolta miatt pont nem fontos a kamera - tény - de attól még reszelhetnének azon is.

Na majd a következő generáció...

(#73) Noukoum válasza jonnyjoker01 (#69) üzenetére


Noukoum
veterán

Értelmezni kéne amit írok. Attól még hogy nagyobb kepfrissítésű monitoron játszol nem leszel jobb. Igen van az a szint, mikor már az korlátoz. De az nem 500 óra után lesz.
A játékélmény jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#74) Robi BALBOA válasza Macka (#61) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Pontosan, így "halottnak a csók" szindróma.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#75) atike válasza Robi BALBOA (#74) üzenetére


atike
nagyúr

Mivel a hátlap (is) a hőelnyelő közeg ezért ha azt hűtik akkor a rendszert hűtik... Ha jól tudom.. :)

(#76) én+mondtam


én+mondtam
csendes újonc

:(

(#77) Macka válasza atike (#75) üzenetére


Macka
veterán

Idézek a szövegből:

"Tapasztalataink alapján egyébként segített a felületi hőmérsékleten a rendszer, viszont ugyanúgy körülbelül 80% volt a maximálishoz képest az a teljesítmény, amit mindig, minden körülmények között ki tudott magából préselni. Ha már felforrósodott a mobil ventilátor nélkül, utólagos felhelyezéssel lehűteni viszont nem túl hatékonyan tudja, ráadásul kikapcsolt kijelzőnél automatikusan le is áll."

Nekem ebből az jön le, hogy ez így sokat nem ér, max a készülék felületét hűti le. Ventillátorral is ugyanúgy 80%-ra droppol, mint anélkül.

(#78) atike válasza Macka (#77) üzenetére


atike
nagyúr

Idézek én is:

"Ha már felforrósodott a mobil ventilátor nélkül, utólagos felhelyezéssel lehűteni viszont nem túl hatékonyan tudja"

Azaz nem utólag kell megpróbálni lehűteni vele, hanem eleve "hűvösebben" tartani az elejétől fogva... Gondolom én... :)

(#79) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

De piszok jól néz ki ez a telefon!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#80) Macka válasza atike (#78) üzenetére


Macka
veterán

Ez így van valóban, viszont amit kiemeltem vastagon szedve, aszerint mindegy, hogy használod-e a ventit, vagy sem, mert minden körülmények között 80%-ig droppol.

(#81) Robi BALBOA válasza atike (#75) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Itt a baj a hatékonyságal van, kb a lehető legrosszabb módon oldották ezt meg.
Ha közvetlenül azt a fém felületet érné (kis szélcsatorna) egy kicsi légáramlat ami a Soc-al érintkezik, akkor valszeg nem throttlingolna, de esetünkben a hátlapot hűtik, ezt amúgy bármelyik mobillal meg tudjuk tenni.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#82) obligat


obligat
senior tag

Végigolvastam, na ez olyan eszköz szerintem, amit eladni kell tudni, nem megvenni :D

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#83) Mcsutka válasza obligat (#82) üzenetére


Mcsutka
junior tag

Miért? Mire gondolsz pontosan?

Asus Zenfone 5

(#84) jonnyjoker01 válasza Noukoum (#73) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Akkor ezek szerint nem ment át... (jólét flanc stb-re válaszoltam, nem arra hogy pista azt hiszi 60hz-től szar, mivel ilyen emberről én még nem hallottam és szerintem te se, csak ide hánytad ezt a példát - továbbá a többi "minekez" kommentelőnek is szól).

A játékélmény jobb lesz.

Pont ezért veszik meg az emberek a drágább "géming" cuccokat :R Mint ahogy a drágább horgászbottal is jobb lesz a horgászási élmény, drágább fényképezőgéppel jobb lesz a fényképezési élmény és drágább futócipővel jobb lesz a futási élmény, még sorolhatnám a végtelenségig.

Csak azok mondják, hogy flanc, extra, felesleges, akik laikusok a hobbi tekintetében. Ha nem vagy fényképész nem fog kelleni neked több milliós eszköz, ha nem futsz rendszeresen nem fog neked kelleni 100 ezres futócipő.

Következtetés: ha valaki nincs benne a hobbiban akkor nem sok értelme van ilyen kijelentéseket mondani, mert nem fogják komolyan venni. Én sem mondom meg egy horgásznak, hogy minek az a drága bot, mert nem értek hozzá.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#85) Noukoum válasza jonnyjoker01 (#84) üzenetére


Noukoum
veterán

"Laikusoknak elég PC-n egy 60Hz-es monitor is, emrt azon is lehet játszani... aki meg komolyabban játszik, annak 144Hz-es kell"

Ha azt gondolod azért tudsz vezetni mert 30milliós autód van, nagyot tévedsz. Pontosan ugyenez van a monitoroknál is.

Nem, rohadtul nem leszek azért laikus mert szerintem nem nőne a játéktudásom a nagyobb képfrissítés által.
Onnantól kezdve meg egy szükségtelen kényelmi extra.
És hiàba próbálod megmagyarázni, 3milliós fényképezővel is tudsz szar képet lőni, és 100ezressel is kiválót.
Hozhatok még ezer példát, de hozzászólásod alapján felesleges.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#86) batai15 válasza Noukoum (#85) üzenetére


batai15
félisten

Pedig maximálisan igaza van . Nem azt mondja hogy attól leszel jobb ,bár elég sokat javít a teljesítményen is, autós hasonlatodra reagálva a 30 milliós autóval lehet olyan helyzetben is biztosan uralod ahol mondjuk egy sima autó borulna , kifarolna meg csúszna stb .
Azért mert te nem használod ,vagy nem látod értelmét ne gondold hogy más sem ,és hogy értelmetlen. Nyilván annak a kezében lesznek ezen dolgok előnyei szembetűnőek akik eleve jobban benne vannak a témában .
És ne akard rá erőltetni másra a véleményed ,senki nem tart a fejedhez pisztolyt hogy ezeket vedd meg .

[ Szerkesztve ]

(#87) Juhaszatti válasza Noukoum (#85) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem a játéktudásod nő meg, hanem a játékélményed. Jobb, "kényelmesebb" lesz játszani. Ahogy te írtad, kényelmi extra. Az pedig hogy szükségtelen-e, szubjektív.
Sokaknak egy drága oled TV is szükségtelen, még akkor is ha megengedhetik maguknak. Másoknak pedig megéri a jobb filmélményért felárat fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#88) Tschubi


Tschubi
tag

Nem értem, hogy aki nem szeret, nem akar vagy nem tud mobilon játszani, az miért osztja itt az észt? Szerintem még egy Clash of Clans is jobban játszható egy ilyen telefonon, mint mondjuk egy "sima" Huawei P30-on. Nekem mezei Redmi Note 7-m van, de kipróbáltam ugyan azokat a játékokat a P30-on is, és nem csak élményben volt az jobb. Egyszerűen pontosabban lehetett pl. lepakolgatni az egységeket, ami meghatározta a csata kimenetelét is. Nem én lettem jobb, hanem jobban tudtam játszani. Simán el tudom képzelni, hogy egy még jobb kijelzőn, mint amilyen ennek a Asusnak van, még inkább jobb játszani. És ez csak a kijelző "hatása".
És hagyjuk már ezt az autós példát is. Tudok vezetni, Trabantot is és MX5-t is. Szerintetek melyikkel volt jobb élmény egy pilisi kör?
Igen, drága a telefon, talán ár/értékben nem is olyan jó, mint egy nem gamer csúcs telefon. De jelenleg gamer vonalon tudtommal ez nyújtja a legtöbbet.

(#89) Synthwave válasza Tschubi (#88) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Trabanttal.


Ha vonz a szívhűléses felbaszoda. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#90) Tschubi válasza Synthwave (#89) üzenetére


Tschubi
tag

:D

(#91) jonnyjoker01 válasza Noukoum (#85) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

"Ha azt gondolod azért tudsz vezetni mert 30milliós autód van..."
"...szerintem nem nőne a játéktudásom a nagyobb képfrissítés által..."
"...3milliós fényképezővel is tudsz szar képet lőni..."

Továbbra is olyan példákról beszélsz, amihez én nem szóltam hozzá (lásd ahogyan kezdtem előző kommentem:

"(jólét flanc stb-re válaszoltam, nem arra hogy pista azt hiszi 60hz-től szar, mivel ilyen emberről én még nem hallottam és szerintem te se, csak ide hánytad ezt a példát".

Engem nem érdekelnek az extrém példáid, hogy laikus vesz 3 millióért fényképezőgépet vagy Pista 240Hz-es monitort vesz úgy, hogy 10 órája van CS:GO-ban, mert az ilyen elenyésző/nem létező és nem erről szól a téma.

"Onnantól kezdve meg egy szükségtelen kényelmi extra."

Ehhez szóltam hozzá, ez az, amiben nem értek egyet veled, mivel szerintem te nem vagy benne a játszásban annyira, hogy szükségesnek érezd a játékosoknak szánt hardverek megvásárlását. Nincs ezzel semmi baj, csak azzal, hogy te univerzális törvényként kijelented, hogy ez így van, amikor egy hobbi prémium kiegészítőiről beszélünk. Pont ugyanazt csinálod, amit a példámban felhoztam, ajánlom újra elolvasni önreflektálásra:

"Csak azok mondják, hogy flanc, extra, felesleges, akik laikusok a hobbi tekintetében. Ha nem vagy fényképész nem fog kelleni neked több milliós eszköz, ha nem futsz rendszeresen nem fog neked kelleni 100 ezres futócipő."

Részemről lezártam, már így is ismételnem kell önmagamat, mert nehezen megy a szövegértés :R

Üdv. Johnny

(#92) Noukoum válasza Juhaszatti (#87) üzenetére


Noukoum
veterán

Arról volt szó hogy aki nem laikus , az nem játszik 60hz-en. Ezt cáfoltam.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#93) petymeg


petymeg
addikt

Én a Note9-cel is vidáman PUBG-zek, COD-ozok max grafikán és felbontáson röccenésmentesen pedig nem játékos telefon.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#94) batai15 válasza petymeg (#93) üzenetére


batai15
félisten

Egy sport autót sem feltétlenül tesz a motor sport autóvá..

(#95) Malák


Malák
aktív tag

Tetszik, 1 hétre szivesen kipróbálnám, de nagyon szeretem az S10e méretét, így csere nem lesz.

(#96) Mcsutka válasza petymeg (#93) üzenetére


Mcsutka
junior tag

Forrósodik?

Asus Zenfone 5

(#97) Synthwave válasza Noukoum (#92) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A gond ott van, hogy ha a szem-kéz koordinációd nem kuka, a reakcióidőd 200 ms közvetlen környezetében van, netán van némi érzéked a gyorsan pergő akcióhoz, és már volt szerencséd épkézláb kijelzőhöz (tehát még viszonyítási alapod is van, ergo tudod, hogy mi lehetséges), akkor a 100+ Hz nem "szükségtelen kényelmi extra", hanem "abszolút alapkövetelmény", különben a maradék hajad is kihullik.

Lássuk be, hogy az ilyen monitorokat 95%-ban kifejezetten játszani veszik az emberek, s ha ebben a témakörben tényleg nem vagy laikus, akkor tutira teljes vállszélességgel kiállsz a magas képfirssítési ráta mellett. Mert tudod és érzed is, hogy a különbség ég és föld.

A vicc, hogy még játszani sem kell hozzá; mindig egy óriási felüdülés, amikor a melós lapi mögül odaülök a nagygéphez és a 144 Hz miatt már a Windowsban kattintgatás/egércibálás is olyan reszponzív, hogy örömódát zengek.

Ebből az asztali példából kiindulva biztosra veszem, hogy aki komolyan veszi a telefonon puttyogást, annak igenis számít az, amiben ez a ROG teló jó. Nyilván nem te vagy a célközönség, ahogy én se; nem véletlenül vettem tavaly Symbian ^3-as készüléket. Ettől még belátom azt, hogy sokaknak nagyon fontos a modern mobil, és amik számomra ezekben a kütyükben totál lényegtelenek (ergo szinte bármi a telefonálás/SMS/MP3/ébresztő óra/valami egyszerűbb kamera kvintettjén túl), az nekik de facto sztenderd.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98) obligat válasza Mcsutka (#83) üzenetére


obligat
senior tag

Alapvetően arról, hogy a jó játékok droidon még mindig pc-s portok. (Bár ízlés dolga)
Aztán arról, hogy magas felárért többségében észrevehetetlen pluszokat ad az asus.
Erős proci, sok RAM, valamire való kijelző bőségesen alkalmassá tesz egy telefont játékra.(esetleg nagy akksi, ha unplugged játszana a juzer).

Még ha teljesen újrafaragott fw lenne rajta, amin kernelszinten lehetne állítani herzeket és milliszekundumokat, de ha jól látom, az sincs.

Szóval az én olvasatomban bár szép eszköz, erős eszköz, valójában túlárazott és hétköznapi használatra durván overkill eszköz is. :DD

[ Szerkesztve ]

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#99) Kasya válasza obligat (#98) üzenetére


Kasya
nagyúr

Erős proci, sok RAM, valamire való kijelző bőségesen alkalmassá tesz egy telefont játékra.

Nem..kellenek szoftveres extrak, ami nelkul nem neveznek egy gamer telenont se gamernek.
- screen dimming (kinda HDR)
- macro
- teljesitmeny modok (felbontas, cpu/gpu limitek, stb.)
- kepernyokimelo mod (kepernyo kikapcs, de jatek fut - farmolashoz)
- plusz sok egyeb, lasd: game tuner/game launcher (Samsung sokat butitott rajta az elmult ket evben), Razer game booster es tsi.

3rd party tamogatas is kell, mint kontroller es egyeb kulso periferiak (utobbiban talan a Samsung all a legjobban). Ezek programozhatosaga (adott egyes keszulekekben).
PiP, megosztott kepernyo rendes tamogatasa (sok jatek nem jol kezeli le).

Extra: mondok olyat, amit gyarilag csak egy telefon tud, pedig egy verfan gamernek kellene: kepernyo fordito program. Samsung Note gyarilag tudja, ha az ember rábök egy japan/kinai szora. Sok jatek elobb jon ki keleten, majd csak tobb honap, ev utan mashol...ha kijon.

[ Szerkesztve ]

(#100) batai15 válasza Kasya (#99) üzenetére


batai15
félisten

Hozzá tenném hogy ott vannak az érintés érzékeny szélek is. (Trigger ) jól jönnének ,mert kifejezetten nem begyere hogyha ki be rakjam gamepadba a készüléket ha le akarok ülni játszani egy 20 percet mondjuk .viszont nélküle kifejezetten jatszahatatlan számomra sok fps .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.