Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#202) hari73f válasza El Diabl0 (#96) üzenetére


hari73f
aktív tag

Akkor mosolyoghatok ;) hogy a 150$ Umidigi Bison (6/128GB)
valódi strapatelefonom Megkapta az Android 11-et. Igaz, manuális PC frissítéssel.
És ez messze van az élvonaltól még a hardverek terén...hacsak nem a beépített anyagmennyiségre gondolok ;]

Hozzám még Android10-el érkezett a webshopból, de kíváncsiságból rátettem a 11est.
Na nem nagyobb csoda mégis aktuálisabb :)

(#203) shzsoltl válasza gubacsino (#192) üzenetére


shzsoltl
lelkes újonc

Szia! Mennyi változás történt a telónál? Régóta szemezek vele. A zen talk fórumon rengeteg hibáról számolnak be. Neked most , hogyan funkcionál? ( Hétvégén az alzánál berendeltem egy fehér 8/128-at. Én játékra nem használnám.Az alzánál adnak hozzá ingyen active coolert és Rog cetra fülest is. Ezekre nem is lenne szükségem.)

(#204) gubacsino válasza shzsoltl (#203) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Szia, ránéztem a Zentalk fórumára. Több bejegyzés emlit, battery drain próblémát.Vagy más hálózati wifi gondot. Az ott említett hibák nálam (szerencsére) nem jelenkeztek.
A kihangósitóról ami "hiba" volt nálam, kiderült hogy a másik fél is úgy használta a készüléket. Ráadásul autóban. Érkezett kétt frissítés, hogy ezért, vagy mert már megszoktam, most nincs ilyen jellegű gondom. Nem érkezett panasz a másik oldalról sem hogy rossz minőségben hallanának, nem értenék amit mondok.
Mint telefon, azt mondom rendben van. Persze ez egyéni, de most nem ugrik be olyan eset amikor felmérgelt volna a készülék.

(#205) shzsoltl válasza gubacsino (#204) üzenetére


shzsoltl
lelkes újonc

Mindenhol kiugró melegedésről beszélnek.....játék nélkül is jelen van ez? ( Tényleg szerencsés vagy, mert , amit a zen talkon írnak, az elkeserítő...)

(#206) gubacsino válasza shzsoltl (#205) üzenetére


gubacsino
aktív tag

"Szerény nyomott véleményem szerint" ez a snapi 888 sajátja. Ha megnézel más készüléket amiben ez a proci van, hasonló beszámolókat fogsz találni. Hogy-hogy nem, arra azért nem sokan panaszkodnak hogy ezek a készülékek lassúak lennének... ismered! valamit, valamiért.
Mint korábban írtam ha valakik odafigyeltek erre, és van tapasztalatuk az pont az ASUS

Egy alkalom valóban volt amikor játék nélkül volt melegedés. Emlékszel arra a hétre amikor 38°C fok volt? Na ott a klíma nélküli villamoson meg 45! Ott valóban nem volt képes hova hűlni a készülék. És normál használat mellett is (sima böngészés) melegnek éreztem, pont olyannak mint mikor játszom.
Tehát ha a bolygó olyan tájékán kívánod használni ahol a fent említett hőmérsékletetek nem csak 5 évente fordulnak elő, akkor nem javaslom, sem ezt, de más Snapdragon 888-al forgalomba hozott készüléket sem.
Játék nélkül nincs jelen, a túlzott melegedés. Értem ez alatt hogy, nem lehet hozzáérni a készülék hátuljához. Megjegyzem ilyen nem fordult elő velem egyszer sem! Ha órákat szeretnél videózni 4K-ban, vagy rendszeresen használsz navigációt az autód szélvédőjére rögzített tartóban, Debrecen - Nagykanizsa vonalon akkor talán jogos lehet az aggodalom az élettartamot nézve. Ezekre nem teszteltem a készüléket, nem igazán tudok nyilatkozni.

Persze kosza gondolat, és találgatás részemről, hogy néhányan azért is érezhetik melegebbeknek a telefont mert a SoC középen van, és nem a felső harmadban, mint a legtöbb gyártónál. Ahogy azt korábbi telefonjaiknál megszokták.
Ez játéknál pont ideális, mert vízszintes tartás közben, nem melegíti az ujjak. Aktív hűtést használva az hatékonyabb. Viszont normál használatnál, pl üzenet írásnál, meg függőleges a helyzet.
Így a tartó kézhez, az ujjakhoz közelebb van a központ egység. Amit eddig nem igazán éreztek más készüléknél (hogy dolgozik a proci) azt most meglepetten tapasztalják...

Hogy a zentalk-on, a világ nagyobbik feléről mit írnak, azt nem venném mérvadónak. Számos más terméknél vannak jogos panaszok. Mivel az arányokat nem tudjuk, nehéz megítélni az említett hibák nagyságrendjét. Feltételezem, sok tízezer vásárló meg elégedetten használja. Oda értelem szerűen az megy fel akinek gondja van.
Persze vásárlás előtt én is felnéztem. Keresetem széria hibára utaló jeleket, de eddig nem igazán futottam bele ilyenbe. (Jerry Rig féle törésteszten kívül persze) Az egyedi hibákat meg orvosolja az adott szerviz. Vagy az esetek egy részében a felhasználó rájön, hogy ő volt a balfa...

[ Szerkesztve ]

(#207) shzsoltl válasza gubacsino (#206) üzenetére


shzsoltl
lelkes újonc

Köszönöm szépen.

(#208) Kasya válasza gubacsino (#206) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ahogy írod is, nyáron a 38+ fokban nem elvárható, hogy a környezeti hőmérséklet alatt teljesítsen egy telefon. Sajnos nyáron sokan elfelejtik, hogy meleg van.
A melegedés ilyenkor proci és telefontol független.

Én tabletet (Samsung S5e) használok terepen. 5p alatt 40 fokon van, 10p után 42. És csak Excel és távoli asztali kapcsolat megy.

(#209) shzsoltl válasza gubacsino (#206) üzenetére


shzsoltl
lelkes újonc

Snapragon 888 kimarad...Ez biztos hűvös lesz.... :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#210) Kasya válasza shzsoltl (#209) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#211) gubacsino válasza shzsoltl (#209) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Ugyanazon a csíkszélességen készül. Ha belevesszük, hogy a Snapdragon + általában 5-15% os teljesítmény nővekedést hoztak az elmúlt években, sokmindenire számítok, de hogy hűvösebb nem lesz, az biztos. :K

(#212) somoe válasza gubacsino (#211) üzenetére


somoe
lelkes újonc

Sajnos alapból nagyon meleg az SD888, ahogy figyelem az infókat. Erre még rátesznek egy lapáttal, holott a passzív hűtés màr rég nem fokozható ilyen teljesítmények mellett. Az Asus Rog 5 megvételét ezért el is vetettem. Kizárólag Tőled olvastam pozitív tapasztalatokat.

(#213) shzsoltl válasza somoe (#212) üzenetére


shzsoltl
lelkes újonc

+1 Összes SD 888 kuka.

(#214) gubacsino válasza somoe (#212) üzenetére


gubacsino
aktív tag

"Háromfázisú hűtési technológia
A Mi 11 Ultra az első okostelefon, amely szilárd-folyadék-gázfázisú hűtőrendszerrel rendelkezik. A hővezető képesség 100%-kal javult a hőpasztához képest. A nagyméretű párolgókamra lemez mindig hatékonyan vezeti el a hőt."
Hogy mennyire hatékony nemtudom de
ebben is SD888 van, én nem írnám még le a passzív hűtést. Már azért sem mert az átlag usernek nehéz lesz eladni egy folyamatosan ciripelő telefont. kifognak találni valamit a melegedési próblémára. Drágább lesz? Az bíztos, de ebben a ligában nincs olyan hogy olcsó.

Hogy tölem olvastál pozitív dolgot az meg azért lehet mert én elfogadtam hogy ez van. Ha vennék egy sport autót, aminek 6-8000 ezres motorja van, nem kezdeném el szidni hogy sokat fogyaszt.
Hátradölnék és élvezeném a gyorsulást a sebességet.

(#215) shzsoltl válasza gubacsino (#214) üzenetére


shzsoltl
lelkes újonc

A sok fogyasztás egy szuper autónál és a melegedés egy szuper telónál nem ugyanaz. Utóbbi nagyon zavaró. Tech 2 Laci Mi11 Ultra tesztje a youtube- on látható: egy Antutu tesztet nem lehet lefuttatni, mert a forróság miatt kikapcsol. Ennyit a hyper- mega-szuper- extra hűtési rendszerről.

(#216) gubacsino válasza shzsoltl (#215) üzenetére


gubacsino
aktív tag

A mondani valóm lényege, hogy a teljesítménynek ára van.
A mi11el meg az lett volna hogy kitalálnak valamit úgy is. Azt nem tudtam h nem sikerült nekik ;]
Ahogy olvastam a one plus 9 is leszabályoz.
Ez csak egy ismét egy jó pont a rog 5 mellet mert az én szokásaim mellett nem csinál hasonlót a készülék.

(#217) shzsoltl válasza gubacsino (#216) üzenetére


shzsoltl
lelkes újonc

A gsmarena fórumában és az Asus Zentalk- on csak negatív vélemények tömkelegét látom a Rog Phone 5 kapcsán. Üdítő kivétel vagy. :)

(#218) gubacsino válasza shzsoltl (#217) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Muszáj ellensúlyozni a negatív vélemények tömkelegét. ;)

Belenéztem a gsm arena "panaszáradatba"
Az egyensúly miatt legyen néhány ellenpélda, de megerősítés is.
Valamelyik panaszkodik a készülék wifi -jére. Elhiszem hogy nála rossz.
Nálam meg ilyen, nem nevezném "rossznak" sebességnek.


A másik panaszkodik, hogy folyamatosan újraindul a készüléke, de programozó létére nem csinál egy factory reset-et, holott megemlíti?
Valamelyik hiányolja az ingyenes képernyővédőt!!! És azt állítja hogy a képernyő könnyen karcolódik? No comment!
A harmadiknak a biometrikus azonosítóval van baja. Nálam ez is jó. 10ből kb ha 2 szer téveszt. Abból az egyik az én hibám mert túl gyorsan veszem el az ujjam.
Volt egy amelyik megemlíti, negatívként hogy nincs IOS, vezetékmentes tőltés meg nehéz.
Könyörgöm, a vásárláskor ezeket nem tudta?

És akkor melegedés. Az valóban van. Kipróbáltam a Genshin -t mert valamelyik kérdezte, hogy valóban 60-70 fokos! Nem nem annyi, de roppant zavaró! (46 fokos)



Már 5 perc után is. Sőt 10 perc után annyira fájt az ujjam hogy abbahagytam a játékot. Visszavettem a játékot max beállításokról. Felcsaptam rá a hűtőt is. Visszament 39 fokra.



Az tűrhető volt. De messze nem ideális. Igazat kell adjak azoknak akik azt mondják melegszik a készülék. Ez viszont nem általánosságban igaz. Normál hétköznapi használat során, vagy egy emulátornál nincs számottevő melegedés. De valóban, egy erőforrás igényes játék esetében (lásd: Genshin Inpact) igencsak ajánlott a controllpad használat az égési sérülések elkerülése miatt (még mindig érzem az ujjam :O
Ebből ROG Kunai 3 lesz (amint barátibb lesz az ára) Addig marad a XBOX One gamepad.

(#219) Kasya válasza gubacsino (#218) üzenetére


Kasya
nagyúr

A GI eléggé hw igényes és rettentően melegíti a telefont. Az nem a telefon hibája. Csak grafikai beállítások lejjebb vételével lehet segíteni a dolgon. Valamit sokat segít az is, hogy ha nem aksirol megy a telefon, hanem hálózatról (töltés tiltással).

Amúgy én sajnálom azokat, akiknek a keszuleke nem rendelkezik olyan jó passzív hűtéssel, külső ventivel és hálózati ellatassal, mint a Rog és folyamatosan tolják a GI-t. Egy Samsungot pár hét alatt tönkretehet azonos terhelés mellett (beeges pl.).

[ Szerkesztve ]

(#220) gubacsino válasza Kasya (#219) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Igazad lehet, mert nyomtam néhány kőr COD Mobilt és ott 36 fokos volt a készülék. Ami bőven jó!

(#221) shzsoltl válasza gubacsino (#218) üzenetére


shzsoltl
lelkes újonc

Valóban 60-70 fokos. A készüléken belül a proci hőmérséklete ennél a játéknál. Láttam tesztet, ahol hőmérővel a hátlap 54...a kijelző 49 fokos volt. Hamar kuka lesz az alaplap és az akksi..

(#222) gubacsino válasza shzsoltl (#221) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Köszönöm nektek az info-t, ezeket nem tudtam! A Gensin Impact-rol :R

[ Szerkesztve ]

(#223) Kasya válasza shzsoltl (#221) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ettől nekem telefon még nem ment tönkre. Most lett egy éves a Rog3-am, ez is bírja még. Az aksi hőmérsékletet fontosabbnak tartom, illetve hogy a ház mennyire melegszik at, mert a kijelző beegest nagyban befolyásolja a tulhevules.

(#224) shzsoltl válasza Kasya (#223) üzenetére


shzsoltl
lelkes újonc

2. évet nem éri meg.....és még nem is SD888. SD865?

(#225) Kasya válasza shzsoltl (#224) üzenetére


Kasya
nagyúr

865+
Mivel a Samsung idén sem hozott új Note-ot, jövő év februárig meg tuti velem lesz a telefon. Kiderül, de meglepodnek.

(#226) shzsoltl válasza Kasya (#225) üzenetére


shzsoltl
lelkes újonc

865+. Az egyik legjobb proci. Ha nem a legjobb.

(#227) somoe válasza shzsoltl (#226) üzenetére


somoe
lelkes újonc

[link]
A melegedés következményei....ezek tényleg megvadultak.....

[ Szerkesztve ]

(#228) lyzzard válasza Kasya (#219) üzenetére


lyzzard
aktív tag

Genshinnel játszottam Xiaomi Mi8, Mi9-en, és Huawei P30-on. A P30 konkrétan égette a kezem, a rog5 ahhoz képest csak langyos. Mi9 és P30 állandóan throttlingoltak.

Egyedüli, ami zavar, hogy a google syncelés valamiért nem akar menni. Se Gmail, se calendar, books, stb nem syncel. Automatikus indítás engedélyezve van, akkuoptimalizálás ki van kapcsolva pl gmailre. Ha elindítom magát a gmailt, akkor persze egyből mutatja a levelet, csak az autosync nem megy.
Ha másképp nem, egy factory resetet kipróbálok.

(#229) lyzzard válasza lyzzard (#228) üzenetére


lyzzard
aktív tag

Ráraktam a letölthető frissítést, most jónak néz ki a sync

(#230) denes04

Sziasztok! A telefon iránt érdeklődnék!

Jelenleg P30 Proval rendelkezem 2.5 éve...
Viszont szeretném lecsérelni egy komolyabb hardveres telefonra. Samsung, Xiaomi nem kell.

Ez az egy telefon ami szóba jöhet illetve amit még kiszemeltem (One Plus, Realmi) de azért az Asus az még is csak egy ASUS :)

Mir gondoltok? Megéri? Én nem játszok amúgy nem arra kell, de nagyon sok dolgot végzek a telefonnal, munka eszköz. Az üzemidő nagyon lényeges szenpont de gondolom a 6000 mAh akksi bírja :) A fényképezés is fontos, de szerintem meg fog felelni arra is...

[ Szerkesztve ]

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#231) gubacsino válasza denes04 (#230) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Igazából, ha játék funkciókat nem számítjuk, csak néhány lényeges különbség van a készülékek között.

Az első természetesen az ár. Az nagyon nem mindegy hogy, 350, 300 vagy 200-ba kerül a készülék. A Realmi ebből a szempontból az első. Másban nem igazán jobb riválisainál.
Említetted az üzemidőt. Azt egy jó PowerBank-el is ki lehet váltani. Körülményes, nehéz cipelni? A ROG 5-ös is ilyen! Inkább mondanám hátizsákos, íróasztalos készüléknek, mint egész napi nadrágzsebesnek. Ezen persze a kiváló BT kapcsolat egy headset-el, egy okosórával sokat tud segíteni. Ha már munka. Persze az is igaz, hogy exchange-ben simán bírja a push frissítési gyakoriságot akár egész nap.

A szaksajtó szerint a Oneplus jobb, szebb képeket készít, de szerintem az ASUS is bőven vállalható. Felbontás, IP védettség és szoftware támogatottságban is jobb ebben a mini versenyben a Oneplus 9 pro. A sima 9es más kávéház, a hw-es előnyöket el is veszti. Árban közelebb is van. (Talán az összevetésbe jobb lett volna őt berakni)
Bár csordogálnak a biztonsági és hibajavító frissítések a ROG phone ra is. De hogy a Oneplus hamarabb kapja meg az android 12-öt az a jelenlegi tapasztalat szerint borítékolható. Hogy lesz rá Android 13, az is.

Amiben viszont kimagaslik még az ASUS készüléke az pedig a hangzás. Mind a stereo hangszórók, mind pedig az azokat meghajtó DAC jobb riválisainál, és nem csak ebben a versenyben. Hanem úgy általában az okostelefon piacon az élmezőnyben említik.
Ezt csak megerősíteni tudom.

Hogy, nem tudtam sokat segíteni azért bocs, de neked kell majd használnod a választott készüléket, a saját igényeidnek kell majd hosszútávon is megfelelnie. A kiemelt néhány szempont talán segít. Tavasszal én is a Oneplus és az ASUS között vacilláltam. Ha nem játszanék a telefonon bajba lettem volna én is. De az egyedi kinézet, a játékokhoz kapcsolódó számtalan extra szolgáltatás, nekem megkönnyítette a dolgot.
Én várnék még pár hetet, míg beesik idehaza is a ROG5s. Hát ha még lejjebb megy a sima 5ös ára. Ha ez így lesz, a sokat emlegetett ár érték arányban, egész jó választás lesz a nem gémerek számára is.

[ Szerkesztve ]

(#232) denes04 válasza gubacsino (#231) üzenetére

Köszönöm szépen a részletes választ. :R
Várok még egy kicsit :R

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#233) DamianB válasza gubacsino (#200) üzenetére


DamianB
őstag

Üdv . Megvan a telefon nekem is előjött a wifi probléma és hotspotot se tudok csinálni . Kikapcsoltam be kapcsoltam voila nincs wifi . Ez a második 5 öm az elsőnek a sztoriját leírtam a az 5s topikjába. :W

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#234) DamianB


DamianB
őstag

Kényszerített újraindítással újra van wifim , de nagyon mérges vagyok senkinek nem ajánlom a telefont, én nagyon szeretem az asust sok cucukat használtam innovatívak de telefont nem tudnak csinálni. :W :W :W

Kíváncsi vagyok legközelebb milyen hiba jön elő. Visszavitelen gondolkodom meglátjuk

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#235) gubacsino válasza DamianB (#233) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Tényleg sajnálom.
Lassan, valóban a kivételezett kevesek közé sorolom magam.
Számomra, fél év használat után is hozza azt amit elvárok tőle.
Olyannyira, hogy ha két év múlva esedékes lesz a csere, és lesz még ROG phone, nem kérdés mit veszek.

(#236) DamianB válasza gubacsino (#235) üzenetére


DamianB
őstag

Ujjlenyomat olvasó neked működik üvegen keresztül ? A 3 éves OP6T lazán működött így itt még egyszer sem sikerült feloldalnia .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#237) DamianB válasza gubacsino (#235) üzenetére


DamianB
őstag

Nekem ez az utolsó Asus telefonom. :(
6 év alatt OP telefonokkal nem volt annyi probléma mint egy hét alatt az Rog phonokkal.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#238) gubacsino válasza DamianB (#236) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Azzal sincs gondom. Mondhatni már megszoktuk egymást.
De most hogy említed, azt el kell ismerni van jobb is a piacon. Éllégé hisztis.
Értem ez alatt, ha nem jut elég információhoz, tehát csak az újnyomat 40-60% tudja beolvasni, nem enged be. Ezt google a biztonsággal indokolta az új nexus készülékén.
Lehet itt is ez van. Vagy csak sporóltak a szenzor minőségén, és a szoftveren.
Kicsit lassabb, tehát tovább kell egy ütemmel ott tartani az ujjamat mint pl az asszonykám Samsungján. És olyan 10/7-8 a felismerési arány. És bizony az is tény hogy pl nekem a mutató ujjamat jobban "szereti" A hüvelykel 10/5-6 az arány, ami bosszantó.
Ezért is írtam, mi már megszoktuk egymást.

(#239) bostone


bostone
addikt

Talán a következő széria átlépi ezeket a nehézségeket.

(#240) DamianB válasza gubacsino (#238) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi a tippet kipróbálok másik ujjat

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#241) bostone válasza DamianB (#240) üzenetére


bostone
addikt

Végül, hogy döntöttél?

(#242) DamianB válasza gubacsino (#238) üzenetére


DamianB
őstag

Usb C neked működik adatátvitelre ? Neked a laptopomon van 2 foglalat is van de egyikkel sem tudok adatátvitelt előhozni . Ha régi fajta usb használok akkor müködik , ujjlenyomat TG vel még mindig nem müködik .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#243) gubacsino válasza DamianB (#242) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Nincs gond az adatátvitellel. Az oldalsó és alsó USB-C port is működik.
Kapcsold össze a két eszközt, és keres rá a telon az alábbi beállításokra.


(#244) DamianB válasza gubacsino (#243) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi a laptop nem ismeri fel ezzel a kábelellel . Pár csak pár napom van eldönteni marad e de valószínűleg marad .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#245) alivio111


alivio111
csendes tag

Sziasztok. Lassan egy éve használom a telefont eddig semmi problémám nem volt vele hál istennek. Esetleg valaki nem tudna nekem segíteni honann tudnék egy rog kunai 3-at be szerezni?
A melegedést hála istennek a hűtő meg oldotta eddig napi 3-4 óra játékkal .

(#246) gubacsino válasza alivio111 (#245) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Szia,

Hónapokig néztem a pcx oldalát, hátha lesz megint, azon az áron. (33-35e) volt a nyáron [link]
Más magyar oldalakon sem volt elérhető tavaly, pedig túrtam a net hátha lesz megint.
Decemberben mikor az asus oldalán sem volt akcióban, úgy döntöttem nem várok tovább.
Megrendeltem a hivatalos eu webshop-ból. Ahol szállítással együtt 49!e volt [link]
oppps most nézem már ott sincs...
Mondjuk az US ASUS web shopban van még... de hogy szállítanak ide, és mennyiért az passz.
[link]
Az amoazon.de, ott még láttam 200€ Hogy erre még jön e áfa, vám, uzsorakamat azt sem tudom... [link]
Én egy második töltött akartam venni, a munkahelyre, hónapok óta az sincs, úgy látszik abból is kifogytak.

[ Szerkesztve ]

(#247) Kisszaboo


Kisszaboo
junior tag

Van itt olyan tulaj, aki régóta megelégedéssel használja ezt a telefont?

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#248) gubacsino válasza Kisszaboo (#247) üzenetére


gubacsino
aktív tag

;)

(#249) Kisszaboo válasza gubacsino (#248) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

:R

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#250) V60


V60
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy van-e itt még valaki. Most érkezett hozzám egy ROG 5-ös telefon, zsír újonnan. Rádugtam a töltőre és egy kis led világít narancssárgán bal felül. Addig kell tölteni amíg zöldre vált? És használhatom is?
Kicsit láma vagyok hozzá.

Válaszokat előre is köszönöm :R

Üdv Zola :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.