Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beno52


beno52
tag

Dobják be ezt a 3,5mm jack-DAC kombót egy jobb kamera és QI töltés mellett a következő ZENFONE-ba és már van is egy vevőjük :D

[ Szerkesztve ]

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Elismerésem
Nem kéne, nem tetszik, de az akksi, a teljesítmény, a hardver, minden elismerést érdemel, a kamerán kívül, de nyilván nem az az elsődleges nála

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nem vagyok oda a gamer stuffokért, de ez egy elég korrekt cucc lett - fényképezőben átlagos, de a vas elég combos és szoftveres oldalról sok extrát raktak hozzá. Ahhoz képest, amilyen áron mennek a csúcstelók, a 8/128-as 290k-ért szinte baráti.

Alapos teszt lett, köszönet Alice-nak. :R

B.Cs.

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Jövőre talán egy ois is bekerül. Az aktív hűtő 15 fokos hőmérséklet csökkentése viszont nagyon durva, ha tényleg kiadja.

(#5) szaszyka


szaszyka
senior tag

Akik a kamerát emlegetik, érdemes a Youtube-on megnézni a tegnapi Mobilaréna "részt", abban Bog beszélt a kameráról is...

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#6) ZoltayA válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Semmi gond nincsen azzal a kamerával. Jó fotókat csinál.

(#7) AS


AS
félisten

A hivatalos oldal szerint lesz Ultimate verzió itthon is.
[link]
479 999 FT lesz Na ez már Samsung Ultra árban van, de kamerát leszámítva azért pár dologban jobb is nála.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Komoly, megtervezett, jól összerakott, remek telefon, abszolút megérdemli az Ajánlott plecsnit. Szimpatikus! Android fronton ez akár azoknak is komoly alternatíva lehet, akik nem is játszani akarnak. Én például soha nem játszom telefonon, de tuti felvenném a listába ha droidot keresnék.

(#9) Kasya válasza ZoltayA (#6) üzenetére


Kasya
nagyúr

Főleg Google Camera alatt.
Nem a képminőség a gond alapvetően, hanem a stabilizátor hiánya. A Google Camera szerencsére ezt is jobban kezeli Rog3 esetén.

(#10) ZoltayA válasza Kasya (#9) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Év végére 220 körül jó vétel lesz/ lehet.

(#11) jUUh


jUUh
addikt

"De idén az audóra és a töltésre mentek rá." - ez nem audióra akart lenni?

A telefon amúgy hihetetlen bitang. Elképesztő, hogy az asztali gépbe 8GB RAM van, ebbe meg... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#12) ZoltayA válasza jUUh (#11) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Audió igen.

(#13) ZoltayA válasza jUUh (#11) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Vehetsz fél milláért 18 GB - al is.

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Ahogy olvastam, meg néztem a teszteket, hát mindhárom kiszerelésre mehetne a különösen ajánlott is.
Egyetlen egy dolog van, ami kérdőjeles, az a szoftver támogatás.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) ZoltayA válasza janeszgol (#14) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Jogos.Asus Zenfone 7 Pro telóm van. Lassan 7 hónapja dobtak piacra. Android 10- el. Es még sehol a 11.

(#16) monguz82 válasza ZoltayA (#15) üzenetére


monguz82
tag

nyugi, a OnePlus 7 Pro-ra sincs még droid11, pedig pont emiatt vettem anno...
ezek után nagyon várom a következő ZenFone-t :K

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Oké, az előlapi kamera este gyászos. (A hang akkor is jó.) Illetve este nem jó a Hypersteady, a wide, illetve a 8K sem videóban. A többinek szép a képe este is.
De nappal tök jól használható, a hang pedig elég acélos. A hátlapi FHD 30fps hypersteady különösen tetszik, elég jó képe van a videónak.
Megnéztem még a normál, és a wide 13 mpx képeket is. Szerintem hozzák azt, amit az átlag. Lehet a Samsung jobb, az iPhone biztosan jobb. De nem használhatatlan.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) ZoltayA válasza janeszgol (#17) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Dehogy használhatatlan. 230 alá beesik novemberben, akkor bestbuy lesz

(#19) Noukoum válasza ZoltayA (#18) üzenetére


Noukoum
veterán

[link] Az előd mióta megjelent nem esett annyi alá. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#20) Luck Dragon

Dizájn már szinte kötelez , szuper kütyü lett. Bár én az új Zenfonet is vártam , mert szinte kis idő el csúszással szokták bejelenteni .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Meghökkentően jó ez a telefon, gyakorlatilag az egyetlen csúcsmodell, amin hajlandó lennék most elgondolkodni. És ezt úgy mondom, hogy játszani egyáltalán nem akarok... :D
Erős hardver és üzemidő, jack, szuper audio DAC, nincs noccs, tud valaki még egy ilyet? Respect, Asus! :R

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#22) ZoltayA válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Asus Zenfone 8 pro: 2021.10.hó

(#23) Kasya válasza janeszgol (#14) üzenetére


Kasya
nagyúr

Rog 3 az első félévben havonta kapott javításokat, 2-3 havonta security patchet. Idén, hogy elindult az Android 11 béta tesztelése, valamint gondolom a Rog 5-re fókuszáltak, nem igen jött még semmi.

(#24) ZoltayA válasza Kasya (#23) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Nem is fog. A Rog 1 tulajokkal babráltak ki. 1 évvig sem volt támogatás. Kínok közepette 2019 végén A9- et kapott. Oszt jó napot. Marha drága telefon volt 2018- ban... Szemét tud lenni az Asus.

[ Szerkesztve ]

(#25) Luck Dragon válasza ZoltayA (#22) üzenetére

Köszönöm :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) prolad


prolad
őstag

Ütős lett, a legkisebb egy bátran ajánlható alternatíva még a nem gamereknek is. Ha mindenképp kell a nagy tárhely, még a 12/256os se rossz, a többi az már annyira nem nagy üzlet.

(#27) Kasya válasza ZoltayA (#24) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk a kritikus hibákat elég hamar javítottak már megjelenés után. Az új foverzio meg tuti jön, most megy a béta tesztje.

(#28) ZoltayA válasza Kasya (#27) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

A 7 Pro- nál is tavaly november óta van bétateszt. Android 11 azóta sem...

(#29) Schuler888 válasza ZoltayA (#24) üzenetére


Schuler888
senior tag

Valahol meg kell takaritani a koltsegeket. Hardvereket bevasarolni egyszer egy telefon keszitesehez olcsobb, mint szoftverfejleszto mernokoket tartani normalis letszamban es havonta bert adni nekik...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#30) Kasya válasza Schuler888 (#29) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azért ennyire nem rossz a kép. A havi biztonsági frissítéseket kívül naprakesz. Minden fórumban jelzett hibát, és egyebeket javítottak eddig.

[ Szerkesztve ]

(#31) ZoltayA válasza Schuler888 (#29) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Tényleg? Es az Android 10- et közmunkás mérnökök csinálták?

(#32) moleculez


moleculez
veterán

Hardcore almásként kevés android vas van ami megdobogtatja a szívem, de az aktuális ROG az mindig. ( Jah meg a Fold2)
Erre azt mondom, hogy egy átgondolt koncepció.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#33) Yodafon


Yodafon
senior tag

AliceWake nem egy csaj??? :Y :Y :Y

I'm gangsta!

(#34) Luck Dragon válasza Yodafon (#33) üzenetére

De igen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) janeszgol válasza Yodafon (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem csaj, nő. :P

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) twollah1976


twollah1976
őstag

Szamomra ertelmezhetetlen kategoria ez a gamer telefon.

Kollega kezebol ugy kell pajszerral kifeszegetni a kezebol a Mate 20 Prot, hogy vegre meltoztasson dolgozni, de o casual jatekokkal jatszik, meg YouTubeot hallgat.

Tobb cicas tesztkepet, videot!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#37) Schuler888 válasza twollah1976 (#36) üzenetére


Schuler888
senior tag

:DDD :DD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#38) DamianB


DamianB
őstag

Óvatosan Alicewakenek itt kész hódoló hadserege van :D Emlékszem mi volt még a régi tesztek alatt . ;]

Nekem nagyon adja ez a telefon egyedül a üveg hátlap és egy picit gyenge kamera ami bánt de amúgy tökéletes .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#39) joey04


joey04
titán

ez a mobil gaming továbbra sem érdekel, de a jó hűtést meg a nagy telepet továbbra is irigykedve nézem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) ZoltayA válasza DamianB (#38) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Nem értem ezt a gyenge kamerázást....

(#41) Kasya válasza joey04 (#39) üzenetére


Kasya
nagyúr

A gaming jelzőt vedd le mindenhonnan és máris érdekes mobil lesz ;] :D

(#42) joey04 válasza Kasya (#41) üzenetére


joey04
titán

kamerát reszelnék egy picit, akkor valóban az lenne nekem is. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) Kasya válasza joey04 (#42) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egyetertek. De szerintem azt meghagyják a Zenfone részére :(

(#44) DamianB válasza ZoltayA (#40) üzenetére


DamianB
őstag

Több össze vetést is néztem és meg én is a rossz szemeimmel láttam a különbséget persze nem tántorít el akkor is ezt veszem ha nem most akkor BF idején . :K

Láttam amúgy hogy várod hogy be essen az ára . Befog de nem annyira mint várod .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#45) DamianB válasza Kasya (#41) üzenetére


DamianB
őstag

Látod Kasya mondtam Rog phone 3 topikban hogy ezt most nagyon el fogják találni :D bár ehhez nem kellett nagy jós tehetség . :DDD

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#46) Kasya válasza DamianB (#45) üzenetére


Kasya
nagyúr

A kijelző és a jobb hűtés főleg az, ami nagyon vonzóvá teszi nekem. A hűtés valami irtózatosan sokat fejlődött.

Kellene, de na....a Rog3 is még friss. :D Meglátjuk, mert amúgy simán bevállalnám.

(#47) LittleLombax


LittleLombax
csendes tag

Nem vagyok gamer sem telefonos, sem pc-s, sem pedig konzolos téren és nem is tetszenek a gamer designt kapott kütyük, na de ez a telefon ezzel a teljesítménnyel, audiós és hálózati képességekkel és ezzel az üzemidővel még engem is teljesen elcsábított, főleg ma, amikor gyakorlatilag minden csúcskategóriás telefon 330 környékén kezd. Szép munka Asus! :C

(#48) bostone


bostone
addikt

Szolgáltatónál mikor lesz elérhető?
:D

(#49) ZoltayA válasza bostone (#48) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Soha.

(#50) moleculez válasza LittleLombax (#47) üzenetére


moleculez
veterán

Ráadásul úgy, hogy a normál flagshipekben csak fingreszelés megy évek óta, zsuzsiskodás a designnal, meg a kamerák számával, érdemi fejlődés, extra az nulla.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.