Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Vajon mekkora akku fér ebbe az 1,7 kg-ba egy i7-es alá?

A tej élet, erő, egészség.

(#2) genya10


genya10
csendes tag

Az a baj az Asus laptopokkal, hogy hamar bedöglenek. Tapasztalat, sajnos nem csak mástól tudom, mert nálam is így volt. Plusz az enyém LG kijelzőt kapott, ami 2 hónap után pixelhibás lett. Majdnem 400ezres gép. Csak a baj van vele

(#3) doooo válasza genya10 (#2) üzenetére


doooo
veterán

Bármilyen kijelző vagy laptop gyorsan elromolhat... De persze egy eset alapján rögtön lehet általánosítani. Nekem is LG-Philips kijelzős, és mégsincs semmi baja, pedig másfél éves. Na akkor máris kijelenthető, hogy sosem hibásodhat meg LG kijelző?

(#4) #21346560 válasza genya10 (#2) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem eddig csak ASUS volt, van. Soha semmilyen panasz nem volt rá, sőt, akinek eladtam a régit, annak sem volt még vele problémája. Az egyik konkrétan már 8 éves...

(#5) troviko


troviko
senior tag

Nekem Zenbook-om volt, hardversen nem hibásodott meg a maga 2 éve alatt, de a billentyűzet csukott állapotban összekarcolta a kijelzőt. :)
Gariba cserélték, azóta tettem rá kijelzővédő fóliát. Más baja nem volt.

Ezek vajon manyag vagy fém házasak?

https://www.oldtech.hu/

(#6) #96302336


#96302336
törölt tag

Addig két Asus notival hozott össze a sors, mindegyik alaplaphibás lett.
Ezek után köszi, de nem.

(#7) simonzé


simonzé
addikt

Nekem 3 uj, felső kategóriás üzleti Dell gépem volt eddig. Mindegyikben alaplapcsere történt gariban, csak utana lettek jók. Az E6520-ban ket komplett lapcsere is kellett.
Tehát a Dell is szar?

I don't fit in. I fit out.

(#8) #96302336 válasza simonzé (#7) üzenetére


#96302336
törölt tag

Viccen kívül az. Dell notiban érdekes módon a mostani üzleti széria rosszabb, mint a consumer.
ÉS sajnos a Lenovo sem a régi. T400 óta csúszik a lejtőn erősen lefelé. Dell notiból az abszolút ölhetetlen a megboldogult D630 volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.