Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Puma K


Puma K
veterán

Az elmúlt 1 hétben találkoztam 3 Asus laptoppal. 2db F5-ös szériából meg egy F80-as szériából. Elég jól össze vannak rakva, és ha igaz hogy mindenféle rázási meg dobási teszteknek alávetik (pl Ikea :DDD ) akkor az elég komoly! :K
Mind a 3 laptophoz az Asus gyárilag adott Asus laptop táskát meg Asus egeret az egérnek a minösége nem valami nagy szám, de azért elég jó hogy adnak. Csak az F80-as lapitopival volt gondom, mégpedig az hogy nem volt a mellékletben nem volt ott az XP-re való driveres CD... Csak a Vistához való driveres CD volt benne meg még egy multimédiás CD. De nem volt semmi gond mert le lehetett tölteni a globális Asus oldalról (magyaron még nincs fent az F80-as széria) és pendriveról meg át lehetett másolni az alap drivereket aztán no para volt.
Nekem legjobban az F80-as laptop tetszett a maga 14"-os kijelzőjével és a Intel C2D 2200Mhz, 3Gb, HD 3470 256Mb, 250Gb-os belsejével elég tuti :B És az "csak" 185k-ba fájt ismerösnek.

Egy szó mint száz az Asus (szerintem) jó laptopokat csinál.

(egyéb Asus termékről nem mondhatnám el... Asus lapom van... Asus VGA kari döglött meg... :U )

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.