Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) melega válasza DeathAdder (#36) üzenetére


melega
őstag

Szerintem se az egész olyan mintha Witcher 3 koppintás lenne, annak sem újabb rész kéne mára Cyberpunk után hanem egy olyan játék ami az első rész hangulatát adja.

A másik régen jó volt az AC már csak nevében az és ha ilyen lesz a végső kiadás nem fog érdekelni.

Persze akinek tetszik aki szerette az utolsó 2 részt szíve joga megvenni, de tőlük inkább titokban reménykedem egy új Popban vagy SC ben illetve egy olyan jól összerakott játéban a mint a Cyberpunk.

(#52) saelin válasza oriic (#46) üzenetére


saelin
veterán

Ez még mindig kevés nekem. Ráadásul az animációk mintha az Odyssey-ben látottaktól is rosszabb lenne. Arról nem is beszélve, hogy a screenshotokon nem így nézett ki a játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#53) Wesder válasza saelin (#52) üzenetére


Wesder
félisten

Ott van a sarokban, hogy work in progress, aztàn lehet hogy egy héttel ezelötti àllapot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#54) saelin válasza Wesder (#53) üzenetére


saelin
veterán

Persze, bármi lehet még, majd 12-én kiderül hogy ehhez a buildhez képest mennyit változott a játék technikai állapota. Azt viszont már kétlem hogy a gameplay merőben eltérő lenne. Kíváncsi vagyok ebből hogy jön ki az Ubisoft.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#55) Create. válasza Gery9112 (#8) üzenetére


Create.
addikt

Szerintem pont, hogy a történet volt elég jó, legalábbis az originsben, az odesseyt még nem játszottam, hamarosan sort kerítek arra is. Nekem mint játék az előző részek értékelhetetlenek voltak, még ha sztoriban jók is lettek volna.

(#56) Create. válasza melega (#51) üzenetére


Create.
addikt

Hogy mondhatod a cyberpunkra, hogy jól összerakott, amikor még ki se jött...

(#57) .LnB válasza melega (#51) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már az Origins-szel is egy saját Witcher-t szerettek volna csinálni. Aztán eddig mindig csak Witcher paródiák lettek a végeredmények. Vélhetően ez is az lesz, de legalább már azt elérték, hogy egy fos minőségű videóban ici-picit belelássuk a Witcher-t. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#58) Create. válasza .LnB (#57) üzenetére


Create.
addikt

Szerintem teljesen más műfaj a 2 játék, felesleges is hasonlítgatni. Amiben egyezik az az, hogy open world. Ezt inkább a witcher fanok akarják belelátni.

[ Szerkesztve ]

(#59) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Pont most játszom a Witcher 3 Goty-al és nekem is az jutott eszembe róla. De nekem tetszik ez az irány. Egy jó harcrendszerrel, változatos tennivalókkal, korrekt sztorival jó lesz ez.

(#60) Televan74 válasza saelin (#54) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szerintem jól. Az Origins és a Odyssey megalapozta azt hogy ezt is vigyék mint a cukrot.
Én várom már hogy az Ubisoft egy kicsit szüneteltesse az AC sorozatot,mindenkinek jót tenne vele.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#61) Alexios válasza Televan74 (#60) üzenetére


Alexios
veterán

Az Ubisoft szerintem pont úgy gondolja most, hogy pihentették kicsit, hiszen tavaly nem jött játék :D

(#62) exedoc válasza k-adi (#33) üzenetére


exedoc
senior tag

Részemről tűkön ülve várok egy új Prince of Persia-t, de az Assassin's Creed név valamiért nem akar már sehogy sem elkopni. Lehet még van 10 epizód a névben, bár nagyon bízom benne hogy nem..

(#63) kalimist válasza Televan74 (#60) üzenetére


kalimist
aktív tag

Nem kell mindet beszerezni elég csak minden harmadik AC játékot. :) Ez a Valhalla amúgy is egy AC Odyssey - Viking Reskin Edition. Még a spartan kicket is kikopizták. :)

(#64) Lenry válasza exedoc (#62) üzenetére


Lenry
félisten

azt aztán várhatod.

azért nincs Prince of Persia, mert hiába az Ubisofté a név használati joga, attól még minden játék után tejelni kell a nevet tulajdonló Jordan Mechnernek.
ennek kivédésére találták ki az Assassins Creedet, ami pont annyira hasonlít, hogy a PoP rajongók megvegyék, de pont annyira meg eltér, hogy ne lehessen perelni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#65) Create. válasza Lenry (#64) üzenetére


Create.
addikt

Szerintem az ac semennyire nem hasonlít a pop-hoz. Se az újak, se a régiek.

(#66) Lenry válasza Create. (#65) üzenetére


Lenry
félisten

a harcrendszer igen.
az eredeti AC is egy PoP epizód lett volna, ahol te vagy az AI által irányított Prince testőre, csak aztán kukázták a herceget, meg a nevet is

ajánlott irodalom: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#67) Lenry válasza Lenry (#66) üzenetére


Lenry
félisten

a második linket elrontottam, sorry
[link]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#68) Create. válasza Lenry (#66) üzenetére


Create.
addikt

Végig toltam az összes pop-ot, az egyik kedvenc trilógiám. Az ac-val egy félórát nem tudtam játszani, minden téren egy hulladék volt. Szóval szerintem semmi hasonlóság nincs a kettő közt.

Csak az új ac-k tetszenek, de annak se semmi köze a pop-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#69) Lenry válasza Create. (#68) üzenetére


Lenry
félisten

én értem hogy ez a véleményed és így érzed, ettől függetlenül amit leírtam, úgy történt, nem én találtam ki, neten 1000 cikket olvashatsz a témában.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#70) Create. válasza Lenry (#69) üzenetére


Create.
addikt

Én úgy tudom, hogy pop-nak indult az ac első része, de annyira nem volt pop, hogy átnevezték.

(#71) Kiki18


Kiki18
őstag

Nem értem ezt a sok negatív AC hangvételt.
Akik ennyire lehordják az Originst és Odysseyt, játszottak egyántalán a játékkal? Tudjátok mi a sztorija a játéknak? És honnan lehet tudni hogy a Valhalla miképp illeszkedik majd ebbe bele?

(#72) Wesder válasza Kiki18 (#71) üzenetére


Wesder
félisten

Egyszerű. Amit a mostani Ubi csinàl, az csak szar lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#73) KRoy19 válasza Kiki18 (#71) üzenetére


KRoy19
őstag

Dehogy tudják. Vannak néhányan akik valóban játszottak velük és meg is értették a történetet és hogy hogyan kapcsolódnak egymáshoz a részek és ennek ellenére nem tetszik neki az irány, de ez nagyon kevés ember.
A negatív kommentek nagy része alaptalan üres károgás.

[ Szerkesztve ]

(#74) Kiki18 válasza KRoy19 (#73) üzenetére


Kiki18
őstag

"de ez nagyon kevés ember"
Bízom benne hogy igazad van. Szerintem elképesztően jót tett, felfrissítette az AC vonalat az Origins-tól indult reformhullám ,mindezt úgy, hogy az eredeti storyhoz tökéletesen illeszkedik (vannak lukak, de nyilván az elkövetkező részek ezeket fogják kiegészíteni)

Személy szerint nekem az Origins sztorijának legvége totál agyeldobás volt, hatalmasat koppant és napokig megmaradó élmény volt. A teljes játék adta élményt már meg se említem... :R

(#72) wesder : Mindent értek :DDD

(#75) Valty válasza Kiki18 (#71) üzenetére


Valty
aktív tag

Én játszottam, nekem bejött, de leginkább, mert szeretem az egyiptomi és görög mitológiát, szóval számomra élmény volt Delphiben vagy Knosszosz körül sétálni

Viszont itt se a téma, se a korszak nem jön be, ráadásul egyelőre Eivor karaktere se túl szimpatikus (Bayek ill. Alexios/Kassandra sokkal viccessebb volt), ráadásul minél közelebb a jelenkor annál erőltetettebben hatnak a "természetfeletti" elemek.

A játék lehethogy jó lesz, a darkos hangulat bejön, de egyelőre nem érzek késztetést, hogy a közeljövőben megvegyem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.