Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Nagyon-nagyon rossz minőségű a videó, így a részleteket abszolút nem lehet kihámozni belőle. De amennyire meg lehet állapítani, ez gyakorlatilag megegyezik az Odyssey-vel. Kíváncsi leszek a hivatalos bemutatóra, mert ezek után felvetődik a kérdés, hogy miért marad a felbontás és a képfrissítés next-gen konzolokon is, ha nagyjából ugyanúgy néz ki. :F

A játéknak soha nincs vége.

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez ugyanaz mi az Odyssey!!!
Ez semmi! A nextgenhez meg köze nincs, sem ahhoz a gameplaynek hazudott cgi videóhoz, amit nemrég leleplezés címszóval streameltek.
Ha ilyen lesz akkor tényleg együgyűek az emberek, akik pénzt adnak érte. :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Maxxy10 válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ha hozza az Odyssey szintjét, engem már megvették. Szerintem zseniális egy játék volt :R

(#4) konikan válasza Maxxy10 (#3) üzenetére


konikan
aktív tag

Elhiszem, megértem, hogy neked tetszene, itt arról van szó, hogy a következő generációs konzolok megjelenésével lenne egy nagyobb igény a változásra minden irányba annak ellenére is, hogy az AC nem erről híres.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#5) #95462144 válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


#95462144
törölt tag

Nem tartom magam együgyűnek, mert meg fogom venni. Szerintem az elmúlt két rész zseniálisan jól sikerült. Azt sem bánom, ha a grafika marad, ami volt. Nekem eleve PC-n eddig sem volt gondom sem az Origin-el sem pedig az Odyssey-el eléggé jól néznek ki.
A tartalomra nagyobb igényem van már, mint a kinézetre, lehet csilli-villi bármi, ha nincs mögötte tartalom.

(#6) Gery9112


Gery9112
őstag

Igazán levehetnék már az Assassin's Creedet a címből, elég lenne a Valhalla....csak a Ubisoft nem elég bátor és kell még az AC név, hogy tutira vegyék az emberek.
Hiába a tökéletesre fejlesztett játékmenet, ha egyik játékuk se különbözik a másiktól.... és a karakterekre + történetre 5 percet se szánnak.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) KRoy19 válasza Gery9112 (#6) üzenetére


KRoy19
őstag

Sokan kedvelik az AC univerzumot és szívesen töltenek benne időt, köztük jó magam is.
Ha valakit nem érdekel, akkor egész egyszerűen nem veszi meg és nem játszik vele.
Soha nem fogom megérteni azokat akik nekiállnak hisztizni, hogy de miért csinálnak ilyen meg olyan játékot és miért nem másmilyet.
Szerintem mindenkinek joga van olyan játékot készíteni amilyet akar, nekünk meg jogunk van nem megvenni azt ami nem tetszik.

(#8) Gery9112 válasza KRoy19 (#7) üzenetére


Gery9112
őstag

Értem. Tehát nem lehet szóvá tenni, hogy a Ubisoft lassan 10 éve ugyanarra a sablonra húzza fel a játékait és a különbség csak annyi, hogy TPS (Assassin's Creed) FPS (Far Cry)?
Vannak akik még emlékeznek arra, hogy ugyanezen kiadónak voltak olyan címei is mint Prince of Persia, Splinter Cell....de maradva az Assassin's Creed játékoknál a történetbe és a karakterekbe az első pár részben több időt szenteltek mint a Unity óta összesen.

Mindenki azt vesz amit akar ez egyszer se lett megkérdőjelezve. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#9) KRoy19 válasza Gery9112 (#8) üzenetére


KRoy19
őstag

Persze szóvá lehet tenni, viszont ez:

"Igazán levehetnék már az Assassin's Creedet a címből, elég lenne a Valhalla."

Ez azt jelentené, hogy át kellene dolgozni az egész játékot, mivel nyilván az AC univerzumhoz kapcsolódik a sztori, tehát te ezzel a mondattal azt mondod, hogy inkább csináljanak egy síma vikinges játékot AC helyett rgo meg akarod nekik mondani, hogy milyen játékot csináljanak. :R

(#10) Televan74 válasza KRoy19 (#9) üzenetére


Televan74
nagyúr

Pedig az Assassin's Creed név adja el a játékot. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) konikan válasza Gery9112 (#8) üzenetére


konikan
aktív tag

"de maradva az Assassin's Creed játékoknál a történetbe és a karakterekbe az első pár részben több időt szenteltek mint a Unity óta összesen"

Akkor nem csak én hiányolom a Desmond szntű háttértörténetet. Az első jópár résznél tetszett a sztori, de ami megadta a késztetést a következő részhez számomra az mindig a "big picture" háttérsztori volt.

Syndicatet megvettem anno ps-re, mert csak 6k volt, de a negyedénél otthagytam, végül egy wiki cikk alapján elolvastam 10 mondatban, hogy mi a háttér sztori az odyssey végéig.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#12) Gery9112 válasza KRoy19 (#9) üzenetére


Gery9112
őstag

És nem lenne pontosabb sima vikinges játékként?
- Desmond szál elvarva (bár igaz az apja kameozott egyet az Originsben)
- A modern szál már csak arra jó, hogy megtörje a rendes gameplayt
- A több részen át felépített karaktereket és történetet (megelőzni egy következő világégést és az éden almáinak kutatását) felváltotta a részenkénti új főszereplő és a már-már nevetségessé váló "megölték a rokonomat és bosszút állok az aktuális rosszarcún akiről kiderül, hogy templomos" sztori.

Igazából arra próbáltam utalni, hogy a Ubisoft is tudja, hogy hiába jól bejáratott gameplay a játék többi része annyira gyenge, hogy önálló címként aligha lenne eladható. Ezért is fogják a jól bejáratott nevet és a Valhalla cím elé teszik, ahogy ezt tették az Odyssey esetében is.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#13) wjbhbdux válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az AC az Origins óta nextgen szinten van (eddig csak PC-n), ne várj csodát más játékoktól se.

/s

(#14) Lenry válasza konikan (#11) üzenetére


Lenry
félisten

mondjuk én pont rohadtul untam már, hogy 1-1 bossfight egyszercsak kivágott a játék a jelenbe, hogy a "Desmond elfáradt a játszótéren, menjen csicsikálni", számomra ez inkább csak rombolta a játékélményt, de legalább a múltbéli sztorik jók voltak.... egy darabig. az AC4 sztoriját már akkor se értettem, hogy ki miért csinál mit, most meg már nem is emlékszem rá, csak arra, hogy egy ponton túl a templomosok már szimpatikusabbak volt. több AssCreeddel meg nem játszottam.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Neoteric válasza konikan (#4) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez a játék nem a következő generációra készült, hanem a mostanira. PS5-re majd 2-3 év múlva lesz valami.

PSN: ne0teric_sAN

(#16) zolomon17


zolomon17
senior tag

A faluban lovaglós résznél az jutott eszembe, hogy milyen szép Witcher 3 hommage :)

Aztán ha jól meggondolom, akkor az Origins is már egy közepesen szemtelen Witcher koppintás volt millió elemében, a görög rész pedig csak tovább vitte ezt. Mondom ezt Witcher ÉS Assassin's Creed rajongóként - meg jó helyről lopni amúgy se szégyen :DDD

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#17) GodGamer5 válasza wjbhbdux (#13) üzenetére


GodGamer5
addikt

Hát ha neked ez nextgen szint pc-n az elavult dx11-es engine-jével, akkor tényleg itt az ideje kukázni a pc-t...
Jelenleg még,-a készülő játékok trailereivel együtt is- csak ócska konzolportokat mutogatott az összes cég.
Egyelőre az új Flight Simulator volt csak igazi következő generációs játék.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) KRoy19 válasza Gery9112 (#12) üzenetére


KRoy19
őstag

Közel sem biztos, hogy jobb játék lenne, ha síma vikinges téma lenne.

Az Ubi egy középszerű kiadó egy kaptafára készülő játékokkal mint ahogy te is mondtad.

Viszont ez nem jelenti azt, hogy nem lehet szórakoztató. Az utolsó két rész sem a felejthetetlen sztori-ról vagy a korszakalkotó játékmenetről volt híres mégis nagyon szórakoztató volt Egyiptomban és Görögországban barangolni és tuti az lesz Skandináviában is.
Hidegen hagy, hogy AC a téma vagy nem, ha leköt a játék.

(#19) Gery9112 válasza zolomon17 (#16) üzenetére


Gery9112
őstag

Közepes koppintás akkor lehetne maximum, ha az egész játék története csak megközelítené pl. a Véres Báró sztoriszálat. ;]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#20) #54625216 válasza KRoy19 (#9) üzenetére


#54625216
törölt tag

Valójában ez úgy működik Ubiéknál, hogy az egyik csapatuk elkészít egy játékot, majd az Ubi fejesek azt mondják, hogy rakjunk bele AC sztorit és adjuk ki AC játéknak két év múlva.
Pl. az Odyssey megjelenése előtt jópár évvel már volt az Ubinak elkaszált egyiptomi témájú, openworld projektje, amit aztán recikláltak AC-nak.
Nem lennék meglepve, ha a Valhalla is hasonló pályát futott volna be.
Az AC mára olyan, mint a Coca-Colanak a Fanta: az is valaha narancs ital volt, ma meg egy márkanév, amit mindenre ráraknak, ami nem kóla.
Ettől amúgy még lehet szeretni az AC sorozatot, meg magát a sztorit, de nem ördögtől való belátni, hogy az újabb AC játékok meglennének AC tematika nélkül is, így ez első sorban nem alkotói, hanem marketing kérdés, mert felépíteni egy új brandet nyilván költségesebb, mint rábiggyeszteni egy már bejáratott logót.

(#21) KRoy19 válasza #54625216 (#20) üzenetére


KRoy19
őstag

Persze, hiszen ez is csak üzlet és ha működik nekik akkor miért változtatnának?

Értem én, hogy mindenki minden játéktól azt várja, hogy korszakalkotóan remek legyen, csakhogy, nem lehet elvárni, meg ugye lehetetlen mindenkinek megfelelni amúgy is.
Van egy játékosbázis akinek ezeket a játékokak el lehet adni szóval az Ubi nekik készíti őket.
Ők a célközönség nem azok akik másra vágynak, csak egyesek nem képesek valamiért ebbe belenyugodni és úgy viselkednek, mintha az Ubi megfosztaná őket egy elképzelt esetleges sokkal jobb játéktól, ha nem AC-t meg Far Cry-t csinálnának folyamatosan.

Nos észre kéne venni, hogy az Ubi ennyit tud, szóval ha valaki egy mesterműre hajazó játékra vágyik annak nem Uborkáék háza táján kell nézelődni.

[ Szerkesztve ]

(#22) Donnie


Donnie
őstag

Honnan lehet letölteni ezt a kelta textúra pack-ot az Origins/Odyssey-hez?...

(#23) KRoy19 válasza KRoy19 (#21) üzenetére


KRoy19
őstag

*mert AC-t meg Far Cry-t csinálnak folyamatosan. ( Ide már nem kell feltételes mód :DDD )

(#24) #54625216 válasza KRoy19 (#23) üzenetére


#54625216
törölt tag

Nincs is ezzel gond, a Nintendo meg Zeldat és Mariot csinál folyamatosan és van még jópár cím (Kirby, Animal Crossing és így tovább), ami minden konzolukra megjelenik, mégis mindig tudnak valamit úgy csavarni rajtuk, hogy a századik variációban is élvezhetőek maradjanak.
Meg a Bethesda is az Elder Scrollst meg a Falloutot variálja és így tovább. (A Skyrimot még csak nem is variálja, hanem tizedszerre adja el ugyanazt a játékot ugyanazoknak teljes áron.)

Nem az a gond tehát, hogy az Ubi hozza a mentrendszerinti AC és Farcry epizódokat, hanem hogy AC skinnel adnak el olyan játékokat, amiknek a történelmi témán kívül semmi közük az AC-hoz és érződik rajtuk az erőlködés, hogy megpróbálják belegyömöszölni az AC-t egy alapvetően nem arra kitalált koncepcióba.
Kb. mint a Die Hard 5, aminél előkaptak egy szabvány "terrorist vs. cia" forgatókönyvet és az írók parancsra belepaszírozták valahogy a sztoriba John McClaint mert úgy el lehetett adni a filmet Die Hard logóval. Az ilyen megoldások mindig tele lesznek önellentmondásokkal, "ez meg itt minek" részekkel, stb. mert ha egy művészi koncepciót felülbírálnak praktikus szempontok kedvéért, akkor onnantól az alkotók már csak gányolni tudnak, akár beismerik nyilvánosan, akár nem.

[ Szerkesztve ]

(#25) rottenbull válasza KRoy19 (#21) üzenetére


rottenbull
senior tag

Nem ennyit tud. Ott a Rainbow 6, iszonyat nepszeru. ott a For Honor meg a The Division, kevesbe nepszeru de nagyon becsuletesen tamogatott. Ezekhez jon a rendszeres AC es FC epizod, mostanaban megint rendes iparos cimek, foleg az AC nagyon sokat javult. Az FC-nel meg lathatoan keresik a receptet,pont ezert varom nagyon az uj reszt. Ezekhez erkezik idonkent olyasmi, mint a Wildlands, ami szamomra az egyik legjobb UBI jatek ever, sajnos a folytatasa elegge egypalcas lett. Remeljuk a kovetkezo reszre osszekapjak magukat. Ott van meg a Watch Dogs is ugye, amibol a masodik mar egesz jo lett. Az uj resz kimondottan faszanak tunik. En jatszok meg az Anno cuccokkal is, az uj eleg fasza szinten. Rayman Legends, Child of Light, Trackmania, Steep, The Crew, etc mint toltelek. Nem nagy durranasok, de teljesen rendben vannak. Van meg jopar kisebb cimuk, vagy olyanok, amik valaha szebb napokat lattak. Szoval nem csak Ac es FC az Ubi.
Azt is erdemes megemliteni, hogy 20 eve ugy mukodnek, hogy a parizsi core team a vezeto tanacsado az osszes jatekuknal. Ezt szervezik most at, mert a tavalyi eladasaik gyengek voltak es a legfobb kritika az otletek hianyat es a rossz iranyu ujitasokat hoztak fel. Ez foleg a Ghost Recon es a The Division kapcsan jott elo. Az AC es az FC koszonte szepen jol elvolt.
A legtobb mainstream jatekuk viszont olyan, hogy vagy a vallasba vagy a politikaba rendesen beleall. Ezt viszont egy ideje tul ovatosan kezelik az aktualis legkor miatt. Mig az FC 4 gyonyoruen bemutatott a kinaiaknak, az FC5 mar latvanyosan nem allt bele Trump-ba. Volt egy ket utalas, ennyi. Az AC szinten zenesz, nem lehet belenyulni egyes orszagok tortenelmebe es vilagvallasokba ugy, hogy erdemben szamottevo torteneti szal keszuljon.
A Wildlands megjelenese utan a Boliviai allamtol ment is a fenyegetes, hogy ezt nem kellene.
Epulhetne az AC is a vallasok szektaira, meg a sok mocsokra ami hozzajuk kotheto, de tuti nem huznak sokaig. Szoval elojottek ezzel, hogy atutaznak korokon, csinalnak teljesen elvezheto vilagokat es amennyire tehetik kerulik a tortenelmi huseget. Igy is necces idonkent.

(#26) KRoy19 válasza #54625216 (#24) üzenetére


KRoy19
őstag

"Nem az a gond tehát, hogy az Ubi hozza a mentrendszerinti AC és Farcry epizódokat, hanem hogy AC skinnel adnak el olyan játékokat, amiknek a történelmi témán kívül semmi közük az AC-hoz és érződik rajtuk az erőlködés, hogy megpróbálják belegyömöszölni az AC-t egy alapvetően nem arra kitalált koncepcióba."

Már ne haragudj, de ők alkották meg az egész AC univerzumot, szóval nem igazán jelentheted ki, hogy a Valhallának, vagy bármelyik másik résznek semmi köze az AC-hoz.
Attól, hogy neked van egy koncepció a fejedben, hogy számodra mi is az AC attól még az nem lesz igaz.
Ha ők azt mondják, hogy AC akkor az az érződhet bármilyen elcsépeltnek vagy unalmasnak vagy bármi egyébnek az akkor is AC.
Ez az ő szellemi termékük és azt csinálnak vele amit akarnak, olyan irányba viszik amilyenbe akarják.

Igaz manapság ez a divat. Régen az volt, hogy csináltak egy filmet, játékot vagy írtak egy könyvet és vagy tetszett az embereknek vagy nem.
Most az van, hogy csinálnak valamit aztán elönti a netet a sok szakértő, hogy így meg úgy kéne inkább és úgy érzik beleszólásuk van abba, hogy mit alkossanak az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#27) dahneey


dahneey
tag

Ez alapján lényegében Odyssey, csak conquest helyett többfázisos erődfoglalás. Ha a hajózásnak nagyobb lesz a jelentősége, meg kicsit jobban ütemezik a sztorit, akkor sok panaszom nem lesz. Kivéve az akcentusokat, azok bőven lehetnének erősebbek.

(#30) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

frissen a last of us után ez a gameplay nem nextgen,hanem prevgennek tūnik :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#32) hombre[EU] válasza Televan74 (#31) üzenetére


hombre[EU]
veterán

gameplay! mozgás közben a játék, nem a textúra detail :U magasabb bitrátától nem lesz jobb gameplay csak a grafika

Life, Uh, Finds A Way

(#33) k-adi válasza dahneey (#27) üzenetére


k-adi
nagyúr

fu hát remélem ez valami tréfa, mert annak is durva még :D meg ezek a dmg számok is, remélem kikapcsolhatóak.

sejtettem, hogy valami előző rész copy lesz, egy nagyobb dlc, átskinezett valami, de ilyenkor mindig eszembe jut, hogy lehetne új PoP vagy SC de nem, inkább ez lett.. :U és ilyenkor agyvérzés kerülget. :DDD

már csak a WD legion-ban van reményem, de gondolom az is egy wd2 dlc lesz.. 1 hét múlva kiderül majd az Ubisoft Forward streamen........

(#34) Televan74 válasza hombre[EU] (#32) üzenetére


Televan74
nagyúr

De milyen új dolgot vársz tőle. Már talán minden megvolt a játékiparban,ami csak lehetett. Esetleg a külső és a történet változik.

És igen ez egy új köntösbe bújtatott Odyssey vagy Origin. Más szereplőkkel,más helyszíneken.Kapunk melléje egy történetszálat, ami nem lesz hosszú.A játék nagy részét az teszi majd ki,hogy menj el ide és oda,gyűjts nyersanyagokat és abból fejleszd a településedet.
Nekem ez így tökéletes,nem is várok mást tőle és valószínüleg e miatt nem is fogok benne csalódni.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#35) Wesder válasza rottenbull (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Mi köze az FC4-nek a kíniaiakhoz, amikor indiàban jàtszódik?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) DeathAdder válasza KRoy19 (#26) üzenetére


DeathAdder
veterán

Felőlem aztán az ubi készülő Battle royale játékára is ráírhatják hogy AC, de attól még rohadtul nem lesz az :N

Ez is már csak az erőltetetett hidden bladetől meg a toronyugrálástól képvisel némi AC identitást, minden más szempontból köze nincs hozzá.

(#37) KRoy19 válasza DeathAdder (#36) üzenetére


KRoy19
őstag

Oké. Lényeg, hogy te jobban tudod mint az Ubi, hogy mi AC és mi nem. :R

(#38) rottenbull


rottenbull
senior tag

Kyrat az Tibet ugye amit Kína annexált. Egész véletlenül egy kínai drogdiler volt az erőszakos Pagan Min, aki fegyveresekkel megszallta Kyratot, hogy a saját királyságává tegye. Elnyomta kulturálisan, erőltette a komcsi propagandát, el akarta pusztítani az ellenállást amit mi segítettünk. Dióhélyban. Ha többet akarsz tudni jatsz vele, rengeteg utalás és esemény van, ami mind fricska a komcsi Kína ellen.

(#39) Wesder válasza rottenbull (#38) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, hàt akkor ez van. Nem fogok jàtszani vele, mert a felénél meguntam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) Televan74 válasza Wesder (#39) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én meg se vettem. Én nyertem. :P

Primal -nak várom a magyarítását,már lektorálás alatt van régóta. Na akkor annak szívesen nekiesek. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#41) Lenry válasza Televan74 (#40) üzenetére


Lenry
félisten

egy mellékküldetés cunami az egész, inkább Witcherezz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#42) DeathAdder válasza KRoy19 (#37) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pontosan tudják ők is, ahogy azt is, hogy 2 cent extra profitért az anyukájukra is ráírják hogy AC :)

Szerintem is sokkal jobb lenne ha egy különálló játék lenne, és nem kellene bohóckodni néhány AC klisével (jelen szál, rejtett penge, halálugrás), amivel szemmel láthatóan már hosszú évek óta látványosan nem tudnak már mit kezdeni, csak szenvednek vele, és egyáltalán nem ezektől jók már ezek a játékok. Viszont kétségtelen hogy úgy nagyobb eséllyel lesz kevésbé sikeres, mintha AC névvel adnák el, tehát AC névvel adják el :)

(#43) Adix


Adix
csendes tag

Azért az valahol érthető, hogy sokakat bosszant, hogy ennyi ember megelégszik ennyivel.

A fejlesztő elkészíti ugyanazt újra és újra, a nép pedig rohan megvenni mert itt az új AC, így nem is motiválja semmi a fejlesztőket, hogy több energiát fektessenek a dologba, hiszen ők azt látják, hogy elég odaírni a címbe, hogy Assassin's Creed és el van adva.

Kicsit (nem is kicsit) olyan ez mint a sorozatok esetében, ahol 9-10 évadon át próbálják tartani a profitot, az emberek pedig nézik mert: "az első 3 szezon tök jó volt"
Holott, valószínűleg mindenki jobban járna ha a stúdió kénytelen lenne lezárni a 4. évad után és valami újba, frissbe és érdekesebbe ölné azt a temérdek pénzt és energiát.

(#44) KRoy19 válasza DeathAdder (#42) üzenetére


KRoy19
őstag

Tök mindegy, mert ha meg kiadnák ugyan ezt a játékot jelen szál, rejtett penge, halálugrás meg egyéb nélkül símán Valhalla néven akkor meg azon menne a sírás, hogy ez tiszta AC csak nincs benne jelen szál, rejtett penge, halálugrás meg egyéb.

Továbbra is azt mondom, hogy ha neked erőltetettnek érződik már az AC akkor nem neked készül.
Mivel van előrébb a te ízlésed és véleményed azokénál akik még mindíg tudják élvezni a sorozatot és akiknek valójában szánják a játékot?

Persze lehet itt magas lóról beszélni, hogy mert a sok hülye megveszi ugyan azt újra meg újra bezzeg ti a kifinomult ízlésűek..... Csak ennek semmi értelme.

Részemről elkezdek játszani egy játékkal és ha le tud kötni akkor az számomra egy jó játék, ha nem tud akkor nem. Onnantól kezdve, hogy leköt magasról teszek rá, hogy ez egy sorozat 23-adik része vagy éppen egy teljesen új cím.

(#45) Televan74 válasza Lenry (#41) üzenetére


Televan74
nagyúr

Utolsó végigjátszás már nagyon nyögve nyelős volt. Alig vártam hogy eljussak a Blood & Wine -ig, aztán meg azt hogy annak is vége legyen. Bár biztos benne volt a 1850+ órányi játékidő is. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#46) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítve a hír, ezúttal egy 7 perces gameplay szivárgott ki. Egy boss fight.

Live-Die-Respawn

(#47) Wesder válasza oriic (#46) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom PC, függetlenül az Xbox gombkiosztàstól.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48) rottenbull válasza Adix (#43) üzenetére


rottenbull
senior tag

Sokan megelegedtek a dark souls és souls like játékokkal. Pedig nem sok változott ugye x éven át. De irhatnank Uncharted, Tomb Raider, MGS, Fallout, elder scrolls, illetve egy neked tetsző címet. Az aktuális generáció technikai szintjére felhuzzak, hozzaadnak valami újdonságot, de nem sokat nehogy az legyen a baj és ennyi. Sokan a motort nem cserélik le 2 generáció között. Ennyi a videojatekozas már vagy 30 éve.

(#49) GodGamer5 válasza oriic (#46) üzenetére


GodGamer5
addikt

Há ez továbbra is a pénzt nem ér kategória nálam. Kíváncsi vagyok, hogy még hányszor tudják ugyanazt eladni Ubiék?

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#50) .LnB válasza oriic (#46) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk, ha ne adj isten.. "vé-let-len" "kiszivárogna" az egyik, végleges közeli build torrentre. Akkor lehetne esetleg azzal magyarázkodni majd a befektetőknek... :U ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.