Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

nem meglepő...
lejáratás meg levél atyaég

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) bendzso


bendzso
senior tag

Pffff hát el se merem képzelni, hogy miket írhattak még vajon abba a levélbe. Borzalom, és szánalom egyben.

(#3) ttower


ttower
aktív tag

kíváncsi leszek mennyi idő kell ahhoz hogy ezt megtalálják a seria fanok.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#4) JoeYi


JoeYi
őstag

SE gödörben van, remélem kijönnek, de addig tényleg csak a fanok szemében tudnak csillogni ezek a sántikáló új mobilok...

Egyébként ezen a piacon mindenki vállal, és könyékkel tör magának utat, de azért az Aréna se szent :) Oké, hogy legnagyobb, meg legjobb meg stbstb, de attól, hogy ennyiszer elmondod visszás érzéseket kelt, mintha ego túltengés lenne. No meg az anyázással is korrektűl lealacsonyodsz a szintjükre.

Ezt nem szabad, image romboló, még ha ez csak egy blog akkor is. Legalább írott formában próbálj megmaradni gentleman, meglehet az ilyesmit kúltúráltan is fogalmazni.

(#5) Bog válasza JoeYi (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azt hiszem, hogy a "kurvára nem" kifejezés az egyetlen, amit nem bír el a nyomdafesték. A többi belefér.
Senki sem szent. De asszem, hogy eddig maximum genyó kis szrukálódások mentek tőlünk jellemzően a mobilport.hu felé (azok is csak blogban), ami azért nem ugyanez a szint. Meg vissza is kapjuk néha, és nem qrom fel rajta az agyam, az benne van.
De ez... ez nekem új volt és meredek.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) Rusi


Rusi
senior tag

Azt hiszem, hosszú idő után ismét eljött az idő, hogy egy keveset írjak is.
Ahogy Bog is írja, köztünk is elfordultak szurkálódások, egy kis adok-kapok mindkét irányban. Érdemes azonban látni, hogy Bog az egyik Xperiás blogírásában épp engem említ meg, hogy konkurens kollegaként is képes vagyok olyan módon fórumozni, ahogy a Seriás srácoknak nem sikerült.

Viszont amikor én is megláttam ezt a bizonyos Xperia tesztet a Serián, nos... Gyakorlatilag el sem olvastam végig, mert már az, hogy majdnem egy oldalon át az AMG Mercikkel vonják össze (ráadásul mint gyorsan kiderült, az autókkal kapcsolatban is hibás adatok szerepeltek) tiszta vicc. Ráadásul akárhol véletlenszerűen rápillantottam egy mondatra, olyan iszonyatos ömlengés zúdult rám, hogy úszni lehetett benne.

Mikor Bogék tesztje megjelent, figyelemmel kísértem a fórumot, így bár csak olvastam, de élő egyenesben láttam, amint megjelennek a Seriás szerkesztők és elindul a "csata". Ezek után az itt említett levél és hasonló dolgok már tényleg a nevetségesség csúcsa, átvitt értelemben "feljelentették" az Arénát az SE-nél, mert rosszat írtak egy telefonról.

Mobilaréna (2010-2017)

(#7) k.


k.
őstag

Tényleg nevetséges amit ők irnak.Az hogy nem ismerik el a hibákat már alapvetően elég furcsa ert tőkéletes nincs.
Emelett meg az hogy mindkát nagy mobilos oldalt szidják ha azok valameike olyat ir hogy hát ejnye bejnye ez nem az igazi egy se-re akkor nekik már olyan mintha a haveruk a csajukkal kurfircolt volna.
Basszus 20× szerkesztettem már meg.Enyhén ketté áll a fejem.....

[ Szerkesztve ]

(#8) JoeYi válasza Bog (#5) üzenetére


JoeYi
őstag

szerintem ezt is úgy kell kezelni, hogy leperegjen az emberről, mert ha nem reagálod túl, akkor csak mégjobban dühíted. Azt, hogy ilyen "magyaros" szurkálódós stílusban gondolkodsz, annak a számlájára írom, hogy kimerít a sok meló. Mert ha nem ez okozza, akkor már nem is tisztellek annyira...

Azért lenne jó, hogy máshogy kezeljétek az ilyen dolgokat, mert szükség van a médiaszemélyiségek szerepvállalására abban, hogy csituljon az emberek közti gyülölködés, mutogatás és irigykedés. Ezen pedig nem segít a mi vagyunk a legjobbak, ti meg mit akartok néző mód. Fontos a szerénység, szerintem.

(#9) DarkByte


DarkByte
addikt

"Ami bosszantóvá kezdett válni, az a rengeteg zöldség, ami a két teszt kapcsán itt-ott elhangzott, vagy írásban megjelent. Kezdve az olyasmikkel, hogy az XPERIA a HTC hardverére épül, meg, hogy a HTC alkotta meg a Sony Ericsson helyett és még sorolhatnánk a blődli sületlenségek tömkelegét. Az ilyesmit állítók nyilván látták a HTC mobilok és az XPERIA villamos kapcsolási rajzait, és azokat hosszas tanulmányozás után találták azonosnak." "Próbáljunk meg objektíven itélkezni"


Én csak ennyit szerettem volna kiemelni.. no comment. Elég volt eddig elolvasni a cikket.
Szvsz örülök annak hogy Bog aktívan blog -ol, és nekem a hangnemmel sincs semmi gondom ebben az esetben, az egész megkívánta.

[ Szerkesztve ]

(#10) eddie17 válasza JoeYi (#8) üzenetére


eddie17
addikt

Szerintem itt a pattanásig feszült idegek vannak a háttérben. Én találkoztam kétszer is Bog-al személyesen, teljesen jó ember:) :R
De nem akarok senkinek a lelki világában vájkálni anélkül, hogy tudnék valamit, csak én így gondolom.

(#11) FPéter


FPéter
aktív tag

Én nem akarok senkit megbántani, de az már eleve érdekes, ha valaki rajongói oldalt csinál egy mobiltelefon márkának, illetve mindent megtesz azért, hogy mégtöbb eladása legyen egy olyan cégnek, amihez neki egyébként semmi köze.
Mindezt azért, mert egyszer vett egy olyan márkájú telefont és jónak találta.

(#12) Bog válasza JoeYi (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nézd.

Ahogy írtam is, odáig semmi bajom nincs az egésszel, amíg valaki nyilvánosan vitatkozik velem, érvek és ellenérvek ütköznek. Rajongói oldal, oké, szívügyük, rendben.

Idáig rendben.

Hogy a mi fórumunk hogyan viselkednek, az is egy külön kategória, de erre meg vannak alkotva a játékszabályok, amelyekkel mindenki tisztában van.

Az viszont sajnos kicsapja a biztosítékot, ha valaki velem szemben udvarias és mézesmázos, a hátam mögött pedig megpróbál lejáratni. Itt ez történt. Nyugodtan nevezheted ezt jellemhibának, s nem is kell érte tisztelned - sőt, semmiért nem kell tisztelned, én bőven örülök annak, hogy te is fórumozol nálunk, mint hasonló oldal szerkesztője - az ilyesmi tényleg felidegesít.

A sok munka meg... hozzászoktunk. A stáb összes tagjának az itteni meló egyfajta mellékállás. Nem ebből élünk, egyikünk sem. Részint szerelemből csináljuk, én már több mint öt éve. És igen, azt gondolom, hogy letettünk már annyit az asztalra (több mint 500 tesztet biztos), hogy egy ilyen eseten jogosan húzzam fel magam.

Két ponton finomítottam az íráson, miután nagyon jót aludtam az éjjel és higgadtnak, kiegyensúlyozottnak, nyugodtnak érzem magam, továbbá a nap is süt, úgyhogy megyek is megfotózni a tesztkészülékeket :P

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) copin válasza Bog (#12) üzenetére


copin
őstag

Én valami szájnélküli macskás telefonról hallottam. Várható mostanában ilyen teszt?

:))

(#14) copin válasza ttower (#3) üzenetére


copin
őstag

Még nem, vagy csendben elfogadták. Az oldalukon nincs nyoma ennek a semmiségnek, vagyis ott maradt a link.

(#15) Remittenda


Remittenda
aktív tag

Hány évesek ezek a szerkesztők odaát? Komolyan adjon nekik valaki egy Xanaxot, mielőtt valami komoly idegesség lesz belőle... :U

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#16) joey04


joey04
titán

Na ennyi idő kellett, mire a fórumban írtak valami hülyeséget, válaszolva az itteni tesztre:

A Mobilarena tesztje tele van rosszindulattal, csúsztatásokkal, "félreértésekkel", elhallgatásokkal, tévedésekkel.
Szinte minden bekezdésében van valami "eleve elrendelt" gondolat, vagy tévedés. Kezdjük azzal az állítással ami a cikk elején elhangzik:

Háááát. Itt már nem is tudjuk mit szóljunk. Itt minden egyes Sony Ericsson mobil anblock leminősítve korrekten. Ne feledjük: ez egy korrekt teszt!

és van még finomság, érdemes elolvasni, ha valaki röhögni akar! :D

a partnereknél azért ott van még a Mobilaréna, lol.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Bog válasza joey04 (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

:D
kösz, ezen elalvás előtt jó röhögtem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) PowerBuldog válasza joey04 (#16) üzenetére


PowerBuldog
veterán

De azért még mindig kint van, hogy "Partner: Mobilarena". Van bőr az orcájukon rendesen.... :Y

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.