Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) rlaci10


rlaci10
csendes tag

Pár észrevétel:

- nekem még a régi kártyám van műanyag tokban tartva így még jó állapotban van, kb 1 cm-el szélesebb a személyimnél, ránézésre az új kisebb is szóval ez sem fér be minden helyre. Azt hozzátenném, hogy az az 1 centi üres szóval akár le is vágható de ha követjük a szegélyt akkor ez is nagy,

- A tv. kötelez, hogy magamnál tartsd: öntudatlan állapotban szorulsz sürgős segítségre akkor nem hiszem hogy be tudod diktálni a számokat te magad is írtad ezt. Hogy miért kell felmutatni máskor is? Szerintem ez jó nevelési céllal mert ha az átlagjóska tudja hogy mindig kérik valószínűleg nála lesz akkor is ha nagy a baj. Ha az átlagjóska azt látja, hogy elég bediktálni a számokat akkor otthon hagyja a kártyát mert minek az csak a helyet foglalja, amikor meg szükség lenne rá mert öntudatlan akkor baj van.

- a kártya hátoldala: nem látom értelmét bármilyen idézetnek de a vészhívószámok az jó ötlet akár a baj esetén értesítendő személy adatait is fel lehet írni rá
- a kártya hátoldala 2: én úgy gondolom, hogy az általad vázolt adatok (étel/gyógyszerallergia, vércsoport stb.) jobb ha egy olyan adatbázisban vannak amit bármelyik orvos bárhonnan, bármikor lekérhet ha szükség van rá mert hiába hívják fel a háziorvosod ha az nem elérhető vagy ha el is érik mire kikeresi éjjel 2-kor az adataidat lehet már menthetetlen vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.