Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cs1csó


Cs1csó
félisten

MediaTek-ről mindig az jut az eszembe hogy "gyenge de legalább olcsó"

(#2) Clorf válasza Cs1csó (#1) üzenetére


Clorf
tag

Rockchip akkor mi lenne?

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#3) Cs1csó válasza Clorf (#2) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az a meglátom és keresztet vetek :)

(#4) vicze válasza Clorf (#2) üzenetére


vicze
félisten

28nm-en és 5-10W fogyasztással a Rockchip teljesen máshol játszik.

(#5) Clorf válasza Cs1csó (#3) üzenetére


Clorf
tag

és (#4) vicze1 Kössz a választ, én legutoljára akkor találkoztam Rockchip-es tablettel amikor a kétmagos "tizen-ezres" kínai csodák elárasztották a piacot az 1024*600-as -alapból belülről koszos- tfc kijelzőkkel cuccot jelentett. (Azt hittem meg is szüntek, mert csak mediatech-es cuccokat láttam azóta)

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#6) E.Kaufmann válasza Clorf (#2) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

MediaTek? RockChip? Azok még elit gyártók pl az AllWinnerhez képest ;]
RockChipről a jó kis MP4 lejátszók jutnak az eszembe.

Tablet: nekem volt szerencsém AllWinneres tablethez, az sem egy kéjutazás, de ami a legjobban fájt, hogy a magyar "gyártó (kékmacsek)" még kérésre is szexualizált firmware-t adni. Becsületes akartam lenni, hogy én baxtam el a tabletet, nem pedig a hülyét játszva beadni garizni.
FW-t tudtam volna rá tolni (ha lett volna) mert más módját nem találtam a neten az újraélesztésnek (nincs factory reset :W )

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#7) Clorf válasza E.Kaufmann (#6) üzenetére


Clorf
tag

Hasonló vége lett annak a táblának is, azóta kerülöm a "noname" táblákat. Olyat azóta sem láttam, hogy az alaprendszer elkezd belassulni és "error"-ozni, mintha "fragmentálódott" volna -.-

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#8) Cs1csó válasza Clorf (#7) üzenetére


Cs1csó
félisten

A műszaki cikkeknél is érdemes egyfajta "aranyközéputat" betartani, olcsó húsnak híg a leve de az sem jó ha valami méregdrága, ezt a két kategóriát kerülni kell.

(#9) Clorf válasza Cs1csó (#8) üzenetére


Clorf
tag

Ezt kifejezetten android alapú termékekre értem.
Ha már low-end akkor legalább egy Alcatel vagy egy Blaupunkt szintű termék ahol legalább valamennyi fáradságot szántak arra hogy az android rendszer _működjön_ .

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#10) E.Kaufmann válasza Clorf (#9) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Alcatel +1, 20ért vettem ocsan akcióban az amùgy 30k-s (de tényleg, más boltokat is néztem) 10 colos tabletet múlt karácsonyra, anyukám azóta nyúzza. Amúgy az 1 giga RAM miatt nem is ért többet, csak ugye a piac máshogy árazta.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#11) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

A MediaTek Helio P22 azért egész jó,tapasztalom.(redmi 6) Egy szavam sem lehet rá egy hónapja nyúzom,semmi akadás,pörgős....(mondjuk nem játszom telefonon,és másnak nagyobb igényei lehetnek)

Wasabi...

(#12) atike


atike
nagyúr

Ez inkább P61... :) Vagy P60,5... :DDD

(#13) gusthy


gusthy
veterán

A Rockchip nagyon jó kis cucc, csak telefonba nem való. Rengeteget használnak beágyazott ipari rendszerekben, kicióccó és múúúkodik. Igaz, hogy oda még a Rockchip cuccok is túl erősek, de ha ilyen van a bótba, ilyet használnak a mérnökök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.