Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Teccő!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Nekem kell.. akarom. :DD

(#3) D.Orion


D.Orion
veterán

Végigpörgettem a teljes munkanaplót. Ez valami hihetetlenül ötletes lett minden ponton. :R

(#4) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nagyon pöpec lett, tetszik. :C

(#5) azbest


azbest
félisten

Ügyes munka. A winyó tartó zseniális.

Viszont én sajnáltam volna felszabdalni szegény cube-ot. Inkább a formaterv alapján építettem volna teljesen nulláról. Amilyen komoly fémmegmunkálást végzett valószínűleg simán el tudna készíteni bármilyen házat.

(#6) Engineer086


Engineer086
Modder

Me Gusta :) Tényleg ötletes átalakítás, sok okos dolgot tanulhat az ember egy ilyen munkából!

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#7) F34R


F34R
nagyúr

Ez tetszik nagyon :C

(#8) Prof01


Prof01
veterán

Igényes, szép munka! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9) KillHates


KillHates
nagyúr

A hírben megjelent képek egy teljesen épített gép a CUBE mintájára. AsRock Z68M alaplap van benne és nincsen külön videókártyája. Előtte épített az emberünk egy átalakított CUBE-t valóban Gigabyte cuccokkal.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10) Máté94


Máté94
addikt

Ha ráadásul Hackintosh futna rajta... :U

(#11) .mf válasza KillHates (#9) üzenetére


.mf
veterán

Így már érthető, a képek alapján csodálkoztam, mintha hiányozna egy-két dolog.

"Thegyufi"? Nem lepődnék meg, ha magyar lenne az illető :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) banhammer


banhammer
veterán

Nem csak az volt a G4 Cube-bal, hogy méreg drága volt, hanem az is, hogy a passzív hűtést valahogy elszabták és túlmelegedett a gép.

Használatan már bőven száz ezer alatt lehet venni ilyen gépet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) csapoadambp


csapoadambp
tag

Hát nem is tudom. Ennek a gépnek szerintem nem sok köze maradt az eredetihez. Ezt én nem átalakításnak hanem inkább egy új gép építésének nevezném, pár régi alkatrész felhasználásával. Persze ez semmit nem von le a munka értékéből, sőt minden elismerésem érte!!! Csak ezzel az erővel a megrágott alma helyett egy megrágott körte is kerülhetett volna rá :D

LG Optimus 3D V21a

(#14) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Pár éven belül egy eredeti állapotú Cube többet fog érni mint egy mostani csúcs konfiguráció ebben a modban. Ezt leszámítva nekem is tetszik, bár egy eredeti állapotú G4-et szeretnék, vagy egy új megközelítést az Appletől.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#15) lujó55


lujó55
őstag

Nagyon tuti lett és megdolgozott vele rendesen. Egy dolgot azonban nem láttam a képeken, pedig pont emiatt pörgettem végig a linket. "passzív hűtésű videokártyát is beépít, ennek azonban csak az alaplap hátán, ráadásul fektetve jutott hely. Szerencsére ez a helyzet sem megoldhatatlan, csak egy megfelelő rögzítőkeret és egy flexibilis riser egység szükséges hozzá"
Na ez a riser meg micsoda? Már annyiszor belefutottam a problémába, hogy magam próbáltam VGA slotot vergácsolni rossz alaplapról

(#16) atkahun válasza lujó55 (#15) üzenetére


atkahun
tag

A riser egyfajta hosszabító. Google kép találatok itt

A mód tényleg gyönyörű. (bárcsak nekem is lehetőségem lenne hasonlót készíteni). :R

M@trixfan: Hát azért most se semmi az ára a Cube-nak (Ebay-en 235 ezerért láttam, azért abból is egész jó gépet lehet venni/építeni)

[ Szerkesztve ]

...

(#17) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Baromi jól néz ki :)

Riszpekt !

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#18) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Hmm, csak nekem tűnt fel, hogy a srác LGA1156-os foglalatú alaplapba tett LGA1155-ös procit? Pedig a kettő nem kompatibilis. Akkor most hogy is van ez?

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#19) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

*5

(#20) csapoadambp válasza X3B6O0X (#18) üzenetére


csapoadambp
tag

Tudod CPU modding :D

LG Optimus 3D V21a

(#21) user137


user137
őstag

Gratz, ilyet én is akarok! *nyitja az eBay-t*

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.