Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121) Ulkesh válasza Polllen (#120) üzenetére


Ulkesh
őstag

"szvsz=szerény véleményem szerint.."

Igen és ezzel mit magyaráztál meg?
Azt írtad, hogy szerény véleményed szerint 4 GB több mint elég. Ez nem azt jelenti, hogy neked elég, hanem azt, hogy szerinted mindenkinek elég.
Tanulj meg fogalmazni..

"Úgy gondolom, hogy jelenleg vannak olyan emberek, akiknek egy 4GB-s iphone elég lenne...én ide sorolom magam."

Kezdek már jól mosolyogni ezen a dolgon :D
Egyrészt, mert feleslegesen vitázunk olyasmiről aminek semmi teteje.
Másrészt pár topiccal régebben azért csesztettek, mert kijelentettem, hogy felesleges a memóriakártya egy ilyen készülékbe, mert 8, vagy 16 GB mindenre elég. Akkor azért voltam cseszegetve, hogy ennyi tárterület semmire sem elég és meg kell hagyni a további bővítés lehetőségét. Most meg éppen azért cseszegetnek, mert még a 8 GB is sok :D

" te figy...melyik piac mondta neked?"

Nem nekem, hanem az Apple-nek és az a piac, amelyik raktáron hagyta a 4 megás modelleket :D

"zenét hallgatok, játszom, több alkalmazást is használok (5 oldal), videot is nézek, netezek is...és NEKEM elég a 4gb"

5-6 komolyabb játék és ugrik 1 GB, feltöltesz két filmet a készülék felbontásán sztereó hanggal és ugrott még egy giga, a rendszer eleve levett már 1 GB-ot, felraksz 4-5 albumot és már meg is telt a 4 GB-od. Doksikat, képeket, egyéb alkalmazásokat (szótár, navigáció stb.) még nem is telepítettél.
Maradjunk annyiban, hogy elhiszem, hogy neked elég, ezt nem is vitatom. De az iPhone-t használó emberek között kisebbségnek számítasz ezzel a felfogásoddal.

"Na most akkor a fenti magyarázatokat egymás mellé téve:
nem egyforma az emberek ízlése, én úgy gondolom, egy 4 gigabájtos Iphone elegendő tárhellyel rendelkezik"

Magyarázod a dolgot, csak a lényeget hagyod ki :D miszerint NEKED elegendő a 4 GB.
Akárhogy is magyarázod, azt írtad, hogy: nem vagyunk egyformák, mindenkinek lehet más véleménye, de szerinted 4 GB több mint elegendő.
Nem neked elegendő, hanem bárkinek és erre reagáltam én is és más is.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.