Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Már csak 250k a szifon 6 !!!

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

A wifi ipad mini 3-ból 5%-t adtak csak... ha abból is lenne 15% tuti tőlük vennék ilyet...

(#3) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A Beats szarok még fél áron is drágák lennének.

(#4) Quadgame94 válasza Fitzgerald (#3) üzenetére


Quadgame94
senior tag

Egyetértek. 50ezres fejhallgatót próbáltam ki MediaMarkt-ban. Kb 5ezret ért. Rettenetesen túl árazott amellett, hogy hangminőségben is elmarad. Az iPad, iPhone és Mac termékek is rohadt drágák, de legalább azok minőségi termékek.

(#5) Jeanne d'Arc válasza Quadgame94 (#4) üzenetére

I6-okkal azert van boven problema sok a selejt, de ezt leszamitva valoban minosegiek.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Ennyiért ajándék! ;]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#7) Fitzgerald válasza Quadgame94 (#4) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Elég sok brit/amerikai rádiós talkshowt nézek, és nem kevés dj fején van ott a Bíc.
Közben meg a legkomolyabb Shure mikrofonokba beszélnek, amelyeknek kb. mindegyike ipari sztenderd, ha hangminőségről van szó lol. Vicces.

(#8) Gengi válasza Fitzgerald (#7) üzenetére


Gengi
senior tag

Nekem egy Beats Solo 2-m van. Kényelmes szeretem és ki is néz valahogy. Miért vettem ezt? Mert megtetszett. A fülem elég jó ahhoz, hogy jobb fejhallgatót használjak? Nem. Ekkor a kényelmesség és a kompaktság előjön. Aztán ennyivel ennyi.

Kb így vettem meg :). Nagyon régen még szántam időt a "tudatos" vásárlásra, de mióta nem teszem boldogabb vagyok vásárláskor. Előtte és utánna egyaránt :).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#9) Fr0z3n válasza Gengi (#8) üzenetére


Fr0z3n
őstag

A felesleges pénzkidobás, hogy okozhat örömet? :U

(#10) Luck Dragon

S5 Gold 64Gb nem is olyan rossz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) haxiboy


haxiboy
veterán

Mindenki vegye amíg van :C

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#12) Gengi válasza Fr0z3n (#9) üzenetére


Gengi
senior tag

Miért volna felesleges? A felesleges az amire nincs szükséged. Biztos volt már veled is úgy ,hogy annyit olvastál valamiről, nehogy átverjenek ,hogy még a vásárláskor is azon agyaltál ,hogy jól döntöttél-e. Nekem sokszor volt. Elvertem rengeteg órát fölöslegesen az életemből, ilyen hülyeségekre. Nha az volt a felesleges :D.

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#13) Fr0z3n válasza Gengi (#12) üzenetére


Fr0z3n
őstag

A felesleges pénzkidobást úgy értem, hogy ha bemész a megfelelő topikba és felteszel 1 kérdést, hogy szerintük ár-érték arányban mi a tuti, akkor biztos vagyok benne, lesz megfelelő segítség. Ilyenkor azért egy pár 10e JMF-ot meg lehet spórolni.
Én ilyen átveréstől nem igazán félek, lévén nem igazán költök ilyesmire. Van egy telóm, meg egy laptopom, aztán csókolom. Autó buzériában szenvedek, abban pedig megfelelően jártas vagyok a szakmámból kifolyólag is. A másik a Lego, de ott ilyesmi nem játszik :DDD

(#14) Cilindrik válasza Fr0z3n (#13) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Értem mire gondol Gengi kolega. Én pl most készülök lecserélni egy Lumia 925-öt 5C-re, pedig tudom hogy nem feltétlen jobb, a kijelző is épp hogy a lélektani minimum nálam és a tárhely is elég gyér, (bár nekem elég lenne). Szóval sok szemontből (pláne ár/érték arányt nézve) rossz döntés, de ba*us sokkal jobban tetszik és ez kb felülír mindent.

(#15) Fitzgerald válasza Gengi (#8) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Figyelj, ha tetszik a design, és úgy érzed, hogy ez megér neked ekkora felárat, és megteheted hogy megveszed, egészségedre.
Nem a hozzád hasonlók miatt kerül ez az árcímke a Bícekre, hanem a konzumidióták miatt, akik az általad már leírt dolgokon kívül inkább divatból veszik meg, utána bedumálják maguknak hogy ez egy jó cucc, és másoknak is ajánlják.

(#16) nagysuhi válasza INGJOKE (#2) üzenetére


nagysuhi
tag

Menj át as iStyle-ba, ott 30.000-et engednek belőle

Többet ésszel, mint fűrésszel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.