Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karma


Karma
félisten

Legalább a Nokia nyitottabb ebben a kérdésben, még videót is csináltattak Imrével annó. Nem értem mi értelme ennek a veszett sok korlátozásnak és szivatásnak.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#2) majom2 válasza Karma (#1) üzenetére


majom2
senior tag

valóban baromság ez a sok korlátozás.

ugyanakkor azt sem értem minek kellene egy mobiltelóval torrentezni... rohadtul kifordult gondolkodás sztem. biztos lesz majd aki megmagyarázza valami nagyon spéci esettel, de ettől még teljesen értelmetlen.

(#3) asadasad22 válasza Karma (#1) üzenetére


asadasad22
őstag

furcsa, hogy ezt csinálja az apple, nem szoktak ennyire betyöpösödöttek lenni. valami egészen szánalmas húzás. az szerintem biztosra vehető, hogy ezzel hosszútávon nem lesznek nyerők, kérdés csak, hogy mikor veszik ezt észre. az okosabb cégek már észrevették, hogy amiben nem lehet korlátozni a felhasználókat, ne is próbálják meg, mert az egyetlen következménye a felhasználók idegeinek ölése. inkább találjanak ki valami értelmes megoldást, ahogy azt az okosak csinálják.

(#4) asadasad22 válasza majom2 (#2) üzenetére


asadasad22
őstag

egy okostelefon lényege gyakorlatilag a számítógép helyettesítése bizonyos funkciókban, valamilyen szinten. ennél több magyarázat nem is kell, hogy miért lehet rá szükség. nyilván nem sokan csinálnak még ilyet, de a jövőben lehet, hogy ugyan átlagos dolog lesz telóval torrentről mondjuk sorozatot szedni, mint 5 éve letölteni egy midi csengőhangot.

(#5) Nimrod válasza Karma (#1) üzenetére


Nimrod
addikt

Az lesz a vége, hogy sok ember megutálja az Apple-t és körülbelül ugyanennyi a feltörésére fog rászállni. Bár az Android még boríthat mindent.

(#6) Stiky válasza majom2 (#2) üzenetére


Stiky
senior tag

Néma letöltő gép, minimális fogyasztással. :U

Az Apple ha már ennyi mindent kínál a storejában, arra nem is gondolt, hogy bittorrent protokollt is felvehetnék a letöltési procedúrák repertoárjába mint lehetőség?! :F
Ha megcsinálnák tuti mindenki őket majmolná a továbbiakban. (nem mintha eddig ők sz**ták volna a spanyol viaszt, de volt pár húzásuk ami erősen befolyásolta a piac alakulását... vagy csak mesteri hype marketing :U )

És talán nagyobb teret nyerne a torrent a legális letöltések vonalán.
/vagy túl mélyre lóg már a kezem a biliben?!/

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) asadasad22 válasza Stiky (#6) üzenetére


asadasad22
őstag

nagyjából évek óta van torrent kliens s60-ra, magyar fejlesztés egyébként. szóval hatalmas spanyolviasz lenne, ahogy mondod :)

(#8) Stiky válasza asadasad22 (#7) üzenetére


Stiky
senior tag

Nem erre gondoltam. Hanem hogy maga az iTunes storeból való letöltés torrenttel. :)
Elnézést ha félreérthető volt. :B

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#9) forgonati válasza majom2 (#2) üzenetére


forgonati
őstag

Mit nem értesz rajta? Én hónapk óta az N95-el torrentezek, legalábbis éjszaka. Töredékét fogyasztja mint egy laptop (hát még a rendes asztali gépemnek!) azonkivül abszolút hangtalan, nálam ez is nagyon fontos, mivel az ágyam kb 1m-re van a pc asztaltól.
Nagyon hasznos dolog szerintem, rengeteg áramot spórolhat vele az ember...

Keelah Se'lai!

(#10) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az Apple nem annyira tökös gyerek, mint a Nokia ezek szerint. Kár érte.

(#11) Typhoon47


Typhoon47
őstag

igen, valszeg ezért nem fognak iPhone-t venni az emberek, meg milyen szánalmas már az Apple is e miatt. ugyan kérem. baromságokat mellőzzük már. :U
mellesleg aki torrentezik, az warezel(most ne jöjjünk a legális p2p dumával, mert tudjuk, hogy nem azért kéne a torrent), aki meg warezel az 100, hogy JB-el, és onnantól zöld út.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#12) ^Clown válasza Typhoon47 (#11) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

"mellesleg aki torrentezik, az warezel"

Ezen kicsit finomítanod kellene...

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

"mintha a boltok nem árulnának kést arra hivatkozva, hogy az emberi élet kioltására is alkalmas."
De manipulatív.......
Mintha naponta több embert késelnének meg, mint ahány szelet kenyeret vágnak.
Mod: (#12) ^Clown: "mellesleg aki torrentezik, az szint biztos, hogy warezel" ;)

[ Szerkesztve ]

(#14) asadasad22 válasza Stiky (#8) üzenetére


asadasad22
őstag

jaaa, hogy itunes-on keresztül? na az úgy már mindjárt forradalmi lenne :DDD

(#15) Seres_G5


Seres_G5
csendes tag

Már régóta létezik p2p kliens iPhonera, csak jailbreak kell hozzá.

(#16) Karma válasza Seres_G5 (#15) üzenetére


Karma
félisten

A szóban forgó alkalmazás még csak nem is P2P kliens, inkább olyan, mint az uTorrent WebUI-ja: csak a gépen futó torrenteket tudod vele simogatni, esetleg bedobni újakat, meg ilyenek.

“All nothings are not equal.”

(#17) Xero válasza Karma (#16) üzenetére


Xero
nagyúr

Azért az durva hogy 16 hsz kellett hozzá, hogy felfogják az emberek miről is van szó a cikkben.

Másrészt az Apple azért nem mer átengedni ilyet, mert a Store miatt túlságosan sok kiadóval van kapcsolatban, akiknek eléggé bassza a csőrét ez a vonal.

Másrészt én vihogva vezérlem az Azureusomat, és a Transmissiont is próbáltam WebUI-n keresztül. iPhone-on természetesen!

(#18) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Nem csalódtam (itt: negatív értelemben) az Apple nevű cégben :(( :(( :((

(#19) Prof01 válasza Karma (#1) üzenetére


Prof01
veterán

Én se értem.. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#20) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Abszolút megértem az Apple-t, ezért a lépéséért.

(#21) Karma válasza Xero (#17) üzenetére


Karma
félisten

Kivártam 14 hozzászólást, de nekem az első perctől kezdve egyértelmű volt.

Az ok elég triviális, persze hogy a kiadók vannak a háttérben, de értelme mi van? Ilyen pitiáner dolgokkal csak a nem analfabéták rosszindulatát váltják ki, abszolút de abszolút semmi hasznuk nem származik belőle se nekik, se a kiadóknak, nekünk meg végképp. :(((

“All nothings are not equal.”

(#22) Seres_G5 válasza Karma (#16) üzenetére


Seres_G5
csendes tag

A szóban forgó kliens (Enchanted Ctorrent, Torrentula ami inkább csak 1 UI a konzolos EC-hez) egy teljes p2p kliens. Például lehetőség van a beépített böngésző segítségével lementeni a torrent file-t. A letöltött állományt pedig az iPhone memóriájába menti ahonnan usb/wifi -n keresztül lementhető. 8 gigás iso val tesztelve :K

(#23) Karma válasza Seres_G5 (#22) üzenetére


Karma
félisten

Nem újdonság, de a cikk nem erről szól, én arra értettem a "szóban forgó"-t.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24) ^Clown válasza D1Rect (#13) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem kértem én nagy dolgot, csak egy apró szócskát :)

(#25) D1Rect válasza ^Clown (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Meg is kaptad. ;)

(#26) orbano válasza Karma (#21) üzenetére


orbano
félisten

kiadói oldalról mikor láttál értelmes lépést a warez visszaszorításának érdekében? naugye :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#27) D1Rect válasza orbano (#26) üzenetére


D1Rect
félisten

Pl. amikor ingyenessé tették a FEAR-t. ;) :U

[ Szerkesztve ]

(#28) Depression


Depression
veterán

Pedig mekkora ötlet!
RSS-en kapom az infókat a feltöltött torrentekről, és ami tetszik, azt egy laza mozdulattal elküldöm a sz.gép ikonja felé, és otthon elkezdené tölteni. Zseniális! Naná, hogy tiltják.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#29) Hunter2 válasza Karma (#16) üzenetére


Hunter2
addikt

Akkro ezekszerint ha raksz a gépre egy WEBUI-t akkor az Ájfónodról böngészőből ugyanezt el tudod érni.

(#30) WiZARD válasza Typhoon47 (#11) üzenetére


WiZARD
addikt

még a végén ismét sikerül megmagyarázni, hogy direkt jó, hogy tiltva van, és ez a felhasználók érdeke....

szemellenző rulz
agymosás rulz

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#31) szabi113


szabi113
tag

Nekem annó nagyon jóljött még 6600-án (évekkel ezelött), hogy le tudtam rángarni torrenten Britney sportkocsiból muffot villantós képeit. Jókat röhögtünk a suliban.

Amugy én sem mozgatnék 8 gigás torrenteket vele, de opciónak jó.

Symbian, szabadásg :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.