Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Egy akció játékban miért ugrálnak fel számok, ha eltalálsz valamit?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) oriic válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akcio-RPG a jatek. Vagyis lesz szintlepes, kepessegek stb.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) Fred23 válasza oriic (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egy akció-RPG játékban miért kell, hogy felugorjanak számok, ha eltalálsz valamit?

(#4) #80123904 válasza Fred23 (#3) üzenetére


#80123904
törölt tag

Mért zavar, hogy van benne ilyen funkció, ha kikapcsolható?

(#5) oriic válasza Fred23 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem jo dolog, igy tudsz kiserletezni hogy melyik fegyvered sebez nagyobbat, valamint konnyebb megtalalni az ellenfelek kritikus pontjait. De mint irtam ez kikapcsolhato lesz.

Live-Die-Respawn

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Az van a videóban, hogy Best Action Game :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) oriic válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

E3-on lehetett szavazni azokrol a jatekokrol amelyeknek minimum 10 perces demoja volt kint az expon. Anthem nyerte legjobb akciojatek kategoriat.

Olyan kategoria meg nem volt kulon, h Best action-RPG.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tök frankó ez a Destiny 3! Nem is tudtam, hogy TPS lesz a következő rész. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Még mindig elég vegyesek az érzelmeim az Anthemel kapcsolatban. Egyrészt nagyon szép a játék, tetszik a pálya dizájn(nekem elég folyosó játéknak tūnik,még nem láttunk igazi nyílt terepet, pedig a marketing szerint openworld), tök jók az animációk,repülés-kitérés-bombázás. Másrészt rettentōen unalmasnak tūnik a gameplay. Repülsz,majd kilövöd a Grunt-okat,tovább repülsz,impotens óriás boss. A gunplay is olyan,mint az Andromeda,sosem volt a Bioware erōssége

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#10) myckey


myckey
veterán

Nem nagyon vágom ezt a gamet.

Szemre tetszetős, de a játékmenet még nem igazán jött át.

Meg remélem nem egy csőjátékot kapunk.... :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) RECSKA válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


RECSKA
veterán

Ahogy elotted LNB is irta, tiszta destiny. Annyira lesz cso, mint az. Feltetelezem...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12) Tomy Yayo válasza .LnB (#8) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nincs azzal semmi baj, egy ingyen hétvége erejéig a kampányra jó lesz ez is, mint a Destiny 2 :DDD Habár aközben is pont azon gondolkodtam - látva a TPS szegmenseket - hogy egy teljesen TPS Destiny nekem jobban tetszene. Nekem alapvetően TPS > FPS, szóval... Ráadásul még egy kis Titanfall beütés is van ezzel a robothacukával, teljesen jó. Azt se próbáltam még ki, mert FPS :) Ezek így az Anthemben összegyúrva, még jó is lehet nekem. Csak ne legyen olyan sínlövölde, mint az. Semmiből nem állt az egész, csak menj el A-ba, lőj szét mindent, menj tovább B-be, ott is. Aztán folytasd C-be, ahol téged próbál szétlőni minden, miközben védesz valamit, ezáltal szét kell lőnöd mindent.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#13) Hajdi válasza myckey (#10) üzenetére


Hajdi
senior tag

Kapunk egy játékot, oszt cső... ;]
Részemről várós! Nagyon is!

"The Man Who Sold the World"

(#14) Docci


Docci
senior tag

Megnéztem a teljes videót. Szerintem nagyon rendben van a játék. Ez a combo dolog jó része a játekmenetnek. Ki van találva, és ezzel is segítik a csapatmunkát. Már a Mass Effect-ben is nagyon bejött. Hasznos volt. Ez pl. Destiny-ben csak nagyon alap szinten van jelen. Arra leszek kíváncsi igazából, hogy tartalmi szinten mennyit hoz, grind hegy lesz vagy inkább változatos kihívások sokasága.

Erőt s erényt!

(#15) oriic válasza myckey (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért tűnhet itt a gameplay csőjátéknak mert ez egy külön játékmód volt. Stronghold. Egyfajta mini-strike, mini-raid.

Live-Die-Respawn

(#16) myckey válasza Hajdi (#13) üzenetére


myckey
veterán

Na ez jó volt ! :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Elő biztos nem rendelem, brutális lesz a jövő év eleje. Majd a tesztek után meglátjuk, hogy kell e :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) Raysen623


Raysen623
addikt

Amennyire én látom ebben benne van minden amit a Destiny kihagyott. Ha ez kijön, akkor az előd keresztet vethet magára. Mivel EA ezért sajnos nem lesz hosszúéletű...pedigh az lenne a jó ha nem új részeket adnának ki, hanem expansionoket.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) myckey válasza Raysen623 (#18) üzenetére


myckey
veterán

Ezt fejtsd már ki, mi az amire te dörzsölöd a tenyered? :F

Nem vagyok otthon a Destinyben.

Ahogy már írtam, ezt se igen tudom hova tenni, egyelőre.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20) Raysen623 válasza myckey (#19) üzenetére


Raysen623
addikt

Ahhoz képest amit hallottunk a Destiny-ről az elején a végeredmény nem lett olyan jó. Nekem az első rész van meg, de kb a felénél leálltam vele. Egyszerűen a kedvem is elment tőle annyira sterillé vált menet közben. Az un. open world meg messze nem volt az, pedig azt lehetett sejteni hogy azért a bolygók méretükben közelítenek majd a PC oldalon oly közkedvelt coop FPS játékhoz (a neve elképesztő mód nem jut eszembe).

Ehhez képest az Anthem a látott demok alapján több lehet, játékélményre és kidolgozásra mindenképpen. De már a fizika is sokkal jobban tetszik benne és ahogyan a skill-eket használják. Lesznek közös pontok, de ez akkor is egy TPS, aminek én is örülök mert így sokkal többet látok a karakteremből is (én speciel imádom nézni a jól felszerelt és gear-elt karaktereimet). A világa pedig visszahat az alábeszélő szerint a játékosra, amit most kezdésnek elhiszünk, aztán majd meglátjuk mi lesz belőle.

Röviden ennyi.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.