Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

A mini igényekről annyit, hogy a testvérházában (Thermaltake Element T) tökéletesen elfér a rendszerem.

⭐ Stella

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Jól néz ki, és nem bonyolították túl...

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

Egyszerű kis ház, de az Antecnek a Performance szériája az igazi! ;)

(#4) bsh


bsh
őstag

565 x 290 x 525 mm - ez a csomagolás mérete... :W

(#5) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Nem rossz, de ilyen áron nem fog tudni labdába rúgni szerintem az árbéli konkurensei miatt, azért egy 18-20K-es házat már illene feketére festeni. A 3cm-es wiring space mondjuk nem rossz...

(#6) #72042496 válasza radi8tor (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

+1, a mini igény nálam a kis egybegép, mint pl. a Mac mini. (Még a nevében is benne van. :) )
Az a konfig, amit egy ilyen házba bele lehet rakni, elég messze áll ettől. Egyébként jófélének tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#7) Kov1024 válasza bsh (#4) üzenetére


Kov1024
tag

Nem kizárt, javítva. Specifikációban külön nem volt feltüntetve, de a közel 30 centis szélesség valóban gyanús;) thx

(#8) Duree


Duree
veterán

Na ez sem valami szép darab,nem is praktikus,és az ára sem jó.

duree54

(#9) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ennyi pénzért lehetne benne valami rendes vinyó rezgésmentesítés...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) LordX válasza #72042496 (#6) üzenetére


LordX
veterán

Vagy legalább microATX, 4 db kártyahellyel.

(#11) AxBattler válasza LordX (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
A cím alapján megörültem, hogy végre valami mATX kuckó került ki az Antec-től, de csalódnom kellett. Mondjuk nem rossz darab, csak kicsit túlárazott.
Ugyanez jöhetne mATX-ben, venném...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Szép házikó ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#13) #72042496 válasza LordX (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

Talán még az is belefér: ha egy mATX házról szólna a hír, akkor csendben maradnék.

(#14) FollowTheORI válasza bambano (#9) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah ezt néztem énis hogy semmi szilikonrögzítés a hdd-knek. Azért ilyen szinten már ez alap kéne legyen manapság.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15) #16939776


#16939776
törölt tag

Mini igények: 1SSD, 1 HDD, Matx, 1Vga... kicsit túlzásnak érzem hozzá :)

Amúgy pofás kis kiszolgálót lehet bele rittyenteni, egész masszívnak tűnik :K

[ Szerkesztve ]

(#16) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Egy kis plusz magyar birodalmi váltót rádobsz és sokkal jobbat is lehet találni. De hát kinek mi.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#17) LordX válasza #16939776 (#15) üzenetére


LordX
veterán

Kell csinálnom a gépem belsejéről egy képet, mert pont ez van benne.. És mATX.

(#18) AxBattler válasza LordX (#17) üzenetére


AxBattler
félisten

Kíváncsi lennék! Milyen házad van?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19) LordX válasza AxBattler (#18) üzenetére


LordX
veterán

(#20) AxBattler válasza LordX (#19) üzenetére


AxBattler
félisten

Olyanom nekem is volt, de túladtam rajta!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#21) banhammer


banhammer
veterán

A kiveheto, vagy megfelezett meretu merevlemez rekesz mar extranak szamit?
Vagy majd, mint GAMER haz fogjak elsozni?

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) Jim-Y válasza AxBattler (#20) üzenetére


Jim-Y
veterán

Pedig jó ház, szüleimnek az van, igaz a saját házam jobban sikerült halkítani, de az előző noname házukhoz képest baromi nagy előrelépés volt. náluk: 1 hdd, 1 odd, 1 ssd, 0 vga -> tökéletes erre a 341..

(#23) AxBattler válasza Jim-Y (#22) üzenetére


AxBattler
félisten

Arra tényleg maximálisan megfelel.
Viszont, ha belemegy még egy hdd, egy tápcsatis vidókártya, egy tuner, egy előlapi panel, akkor már rögtön nem ilyen rózsás a helyzet - különösen a kábelek elvezetése okozhat galibát. Meg aztán nem túl masszív darab, nekem rezgett egy kicsit.
Akkor már inkább a 342-es, vagy 343-as...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#24) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Nekem az ivelt elek abszolut nem tetszenek rajta, szerintem semmi koze nincs a design tobbi reszehez. De ez izles dolga.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#25) Indy69


Indy69
aktív tag

Tetszik ,csak drága amúgy tényleg bőven jó aki minőségi szép kecót szeretne és nem extra mániás :)

[ Szerkesztve ]

(#26) zed1983


zed1983
őstag

Ez még úgy elmegy, de ez is unalmas mint a többi...

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#27) VaniliásRönk válasza zed1983 (#26) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Tele lehet szorni LED-ekkel meg UV-reaktiv kacatokkal ezt is, van rajta eleg lyuk amin keresztul latszik az izgalom. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#28) zed1983 válasza VaniliásRönk (#27) üzenetére


zed1983
őstag

Azért jó látni, hogy egyre több gyártó figyel oda a kábel menedzsmentre!
És a még jobb dolog, hogy ezt az alsó kategóriában is használja! :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#29) VaniliásRönk válasza zed1983 (#28) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Nem egy Lian Li, de also kategorianak nevezni... lattal te mar 2k HUF arsavban versenyzo hazikokat? :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#30) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

ennyiért ez felejtős szerintem.

üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.