Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) copin


copin
őstag

Nem sokat változott a grafika. Lesz benne multi? Mondjuk én már ugyse fogom megvenni, mert az egyik kiadással nagyon befürödtem. Megvettem a korongot, otthon kampány módban elakadtam egy bug miatt és nem tudtam tovább haladni. Kerestem patch-et hozzá, de nem volt hivatalos, így a netről vadászott mentéssel tudtam átugorni a hibát. Ha az nem lett volna, akkor story felejtős lett volna a 2. pályától. A másik, hogy a kiegészítővel ugyanannyiba került, mint nélküle amit csak a vásárlás után vettem észre a bolti káoszban. Egy életre elvette a kedvemet a game-től ez az egész. Mondjuk jó a hangulata, de ezek után én már semmilyen formában nem akarok találkozni anno játékkal. Rossz ómen.

[ Szerkesztve ]

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Ki kéne próbálni, de 1.7 Giga? Áhh....

(#3) Hebry


Hebry
senior tag

Tényleg ki kéne próbálni, de valahogy most erre sincs kapacitás... :N

(#4) nap


nap
addikt

Nekem bejon a grafika. Ha jo a jatekmenet, meg barmi lehet belole...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5) Finwe


Finwe
őstag

Én feldobtam kipróbálni, el lehet vele lenne. :) Tetszik csak néha kicsit nehézkes, lehet azért mert most kezdtem.
Ha esetleg valaki tudja akkor árulja el hogyan lehet szerszámot gyártani, hogy nem kelljen venni a csókától!

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#6) fpeter07


fpeter07
veterán

1.7 giga egy demoért amivel csak 2 órát tudsz játszani? :Y Inkább kihagyom :K

(#7) Finwe válasza Finwe (#5) üzenetére


Finwe
őstag

Meg van ám! Csak eddig nem jutottam el soha mert kilépeget :(

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#8) Finwe


Finwe
őstag

"Gamershell értesülései szerint csúnya korlátozásokat vetett ki az Anno 1404 demójára a UbiSoft, aminek hála a letölthető matériával egy játékmódban csak egy órát játszhatunk"

Basszus :W pedig nekem tetszik de így ez elég szemét dolog, van még valami:
"mentés kimásolása, majd a demó törlés/újratelepítés opciójával" -ezt hogyan kell csinálni? ha meg lehetne oldani akkor tudnék tovább játszani vele....

Idézetek forrása - bocs, hogy máshonnan linkelem de itt nincs meg ez az infó

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#9) Finwe


Finwe
őstag

Ez a legfejlettebb város amit össze tudtam hozni 1 óra alatt: [NAGY kép] :C :D
Alig várom, h megjelenjen és lehessen rendesen tolni. Nagyon szemét ez az időkorlátozás....

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.